Filter Results

Departments

Brand

Brand

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Silver Floss Shredded Kraut, 2 lb
    Gluten Free
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.19
    $0.13/oz
  • Silver Floss Shredded Kraut, 2 lb
    Gluten Free
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.19
    $0.13/oz
  • Silver Floss Shredded Kraut, 2 lb
    Gluten Free
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.19
    $0.13/oz
  • price-lock favorites
    Bowl & Basket Sauerkraut, 14.5 oz
    price-lock favorites
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.39
    $0.10/oz
    was $1.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Ba-Tampte New Kraut, 32 fl oz
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.20/oz
  • Ba-Tampte New Kraut, 32 fl oz
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.20/oz
  • Ba-Tampte New Kraut, 32 fl oz
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.20/oz
  • Sabrett Sauerkraut, 32 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Vegan

    Open Product Description
    $5.49
    $0.17/oz
  • Boar's Head Fermented Sauerkraut, 32 oz
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $4.99
    $0.16/oz
  • Boar's Head Fermented Sauerkraut, 16 oz
    Gluten Free
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.19/oz
  • Boar's Head Fermented Sauerkraut, 16 oz
    Gluten Free
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.19/oz
  • Boar's Head Fermented Sauerkraut, 16 oz
    Gluten Free
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.19/oz
  • Bowl & Basket Sauerkraut, 16 oz
    Gluten Free
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.49
    $0.16/oz
  • Nathan's Famous New York Cut Sauerkraut, 24 fl oz
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $6.99
    $0.29/fl oz
  • Wildbrine Probiotic Organic Green Kraut, 18 oz
    Organic
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $8.49
    $0.47/oz
  • Wildbrine Probiotic Red Beet & Cabbage Organic Kraut, 18 oz
    Organic
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $8.49
    $0.47/oz
  • Wildbrine Probiotic Red Beet & Cabbage Organic Kraut, 18 oz
    Organic
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $8.49
    $0.47/oz
  • Wildbrine Probiotic Red Beet & Cabbage Organic Kraut, 18 oz
    Organic
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $8.49
    $0.47/oz