Filter Results

Brand

Brand

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Acme Smoked Fish Wild Caught Smoked Whitefish Salad, 16 oz, 16 Ounce
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $11.99
    $0.75/oz
  • Isabelle's Kitchen Seafood Salad Supreme with Shrimp, 1 Pound

    Open Product Description
    $9.99/lb
    $9.99/lb
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Salads of the Sea Cajun Crab Dip & Spread, 7 oz, 7 Ounce
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.43/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale!
    Salads of the Sea Seafood & Crab Dip & Spread, 7 oz, 7 Ounce

    Open Product Description
    $2.99
    $0.43/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale!
    Salads of the Sea Seafood & Lobster Dip & Spread, 7 oz, 7 Ounce
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.43/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • Store Made Cajun Seafood Salad, 1 Pound
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $4.99/lb
    $4.99/lb
    Final cost based on weight
  • Store Made Seafood Salad, 1 Pound

    Open Product Description
    $4.99/lb
    $4.99/lb
    Final cost based on weight
Can't find what you're looking for?