Filter Results

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Blue Diamond Almonds Almond Breeze Unsweetened Vanilla Almondmilk, half gallon
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $3.99
    $2.11 each
  • Blue Diamond Almonds Almond Breeze Unsweetened Vanilla Almondmilk, half gallon
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $3.99
    $2.11 each
  • Blue Diamond Almonds Almond Breeze Unsweetened Vanilla Almondmilk, half gallon
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $3.99
    $2.11 each
  • Silk Dairy-Free Vanilla Soymilk Yogurt Alternative, 5.3 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    Plant Based

    Open Product Description
    $2.29
    $0.43/oz
  • On Sale! Limit 4
    MorningStar Farms Spicy Buffalo Chik'n Vegan Patties, 4 count, 10 oz
    Sponsored
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $4.99
    $0.50/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    MorningStar Farms Spicy Buffalo Chik'n Vegan Patties, 4 count, 10 oz
    Sponsored
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $4.99
    $0.50/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    MorningStar Farms Spicy Buffalo Chik'n Vegan Patties, 4 count, 10 oz
    Sponsored
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $4.99
    $0.50/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Silk Caramel Almond Creamer, 32 fl oz
    Sponsored
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $6.49
    $0.20/fl oz
  • Planet Oat Coffee Cake Oatmilk Creamer, 32 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $5.49
    $0.17/fl oz
  • On Sale! Limit 4
    MorningStar Farms Original Chik'n Vegan Patties, 4 count, 10 oz
    Sponsored
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $4.99
    $0.50/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    MorningStar Farms Original Chik'n Vegan Patties, 4 count, 10 oz
    Sponsored
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $4.99
    $0.50/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    MorningStar Farms Original Chik'n Vegan Patties, 4 count, 10 oz
    Sponsored
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $4.99
    $0.50/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Silk Vanilla Almondmilk Yogurt Alternative, 5.3 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    Plant Based

    Open Product Description
    $2.29
    $0.43/oz
  • On Sale! Limit 4
    Smart Balance Whipped Buttery Spread, 13 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.23/oz
    was $4.44
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Nasoya Extra Firm Organic Tofu, 14 oz
    Organic
    Gluten Free
    Plant Based

    Open Product Description
    $3.49
    $0.25/oz
  • Country Crock Original 40% Vegetable Oil Spread, 15 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.59
    $0.01/oz
  • Country Crock Original 40% Vegetable Oil Spread, 15 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.59
    $0.01/oz
  • Country Crock Original 40% Vegetable Oil Spread, 15 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.59
    $0.01/oz
  • Silk Dairy-Free Almond Creamer, 32 fl oz
    Sponsored
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $6.49
    $0.20/fl oz
  • On Sale! Limit 4
    Smart Balance Original Buttery Spread, 15 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.20/oz
    was $4.44
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    CALIFIA FARMS Extra Creamy Almondmilk, 48 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $3.49
    $0.07/fl oz
    was $4.34
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    CALIFIA FARMS Oat Extra Creamy Oatmilk, 48 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $3.49
    $0.07/fl oz
    was $4.34
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    CALIFIA FARMS Oat Extra Creamy Oatmilk, 48 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $3.49
    $0.07/fl oz
    was $4.34
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    CALIFIA FARMS Oat Extra Creamy Oatmilk, 48 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $3.49
    $0.07/fl oz
    was $4.34
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Blue Diamond Almonds Almond Breeze Unsweetened Original Almondmilk, half gallon
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $3.99
    $0.06/fl oz
  • Planet Oat Unsweetened Extra Creamy Original Oatmilk, 52 fl oz
    Sponsored
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $4.49
    $0.09/fl oz
  • price-lock favorites | Limit 4
    The Silver Palate Thick & Rough Oatmeal, 14 oz
    price-lock favorites
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.19/oz
    was $3.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Goya Coconut Milk, 13.5 fl oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.99
    $0.22/fl oz
  • Bowl & Basket Light Unsweetened Coconut Milk, 13.5 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.49
    $0.18/fl oz
  • Gardein Ultimate Plant-Based Chick'n Tenders, 15 oz
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $9.49
    $0.63/oz
  • Blue Diamond Almonds Almond Breeze Unsweetened Vanilla Almondmilk, 96 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $5.69
    $0.06/fl oz
  • Country Crock Plant Butter with Avocado Oil, 4 count 16 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $0.37/oz
  • Planet Oat Unsweetened Vanilla Oatmilk, 52 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.49
    $0.09/fl oz
  • So Delicious Dairy Free Organic Vanilla Coconutmilk, 32 fl oz
    Organic
    Gluten Free
    Plant Based

    Open Product Description
    $4.49
    $4.49/qt
  • So Delicious Dairy Free Organic Vanilla Coconutmilk, 32 fl oz
    Organic
    Gluten Free
    Plant Based

    Open Product Description
    $4.49
    $4.49/qt
  • So Delicious Dairy Free Organic Vanilla Coconutmilk, 32 fl oz
    Organic
    Gluten Free
    Plant Based

    Open Product Description
    $4.49
    $4.49/qt
  • On Sale! Limit 4
    CALIFIA FARMS Unsweetened Almondmilk, 48 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $3.49
    $0.07/fl oz
    was $4.34
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Planet Oat Extra Creamy Original Oatmilk, 52 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.29
    $0.08/fl oz
  • Silk Dark Chocolate Almondmilk, 64 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.08/fl oz
  • price-lock favorites
    Remedy Organics Vanilla Dream 100% Plant Based Shake, 12 fl oz
    price-lock favorites
    Organic
    High Protein

    Open Product Description
    $3.99
    $0.33/fl oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Nasoya Firm Organic Tofu, 14 oz
    Organic
    Gluten Free
    Plant Based

    Open Product Description
    $3.49
    $0.22/oz
  • Blue Diamond Almonds Almond Breeze Unsweetened Vanilla Almondmilk, 32 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $3.29
    $0.10/fl oz
  • GoMacro Everlasting Joy Coconut + Almond Butter + Chocolate Chips Macrobar, 2.3 oz
    Organic
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $3.29
    $1.43/oz
  • Wholesome Pantry Original Almondmilk, half gallon
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $2.99
    $0.05/fl oz
  • On Sale! Limit 4
    Mush Apple Cinnamon Overnight Oats, 5 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $2.59
    $0.52/oz
    was $2.79
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Mush Dark Chocolate Overnight Oats, 5 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $2.59
    $0.52/oz
    was $2.79
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Lärabar Peanut Butter Cookie Bar, 1.7 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.69
    $0.99/oz