Filter Results

Departments

Brand

Brand

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Ore-Ida Extra Crispy Tater Tots Seasoned Shredded Potatoes, 28 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $6.29
    $0.22/oz
  • Ore-Ida Extra Crispy Tater Tots Seasoned Shredded Potatoes, 28 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $6.29
    $0.22/oz
  • Ore-Ida Extra Crispy Tater Tots Seasoned Shredded Potatoes, 28 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $6.29
    $0.22/oz
  • On Sale! Limit 4
    Arby's Seasoned Curly Fries, 22 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $3.99
    $0.18/oz
    was $5.39
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Nathan's Famous Jumbo Crinkle Cut French Fries!, 28 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $3.99
    $2.28/lb
    was $5.39
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Nathan's Famous Jumbo Crinkle Cut French Fries!, 28 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $3.99
    $2.28/lb
    was $5.39
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Nathan's Famous Jumbo Crinkle Cut French Fries!, 28 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $3.99
    $2.28/lb
    was $5.39
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • price-lock favorites
    Ore-Ida Classic Steak Fries French Fried Potatoes, 28 oz
    price-lock favorites
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.79
    $0.17/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Bowl & Basket Patties Hash Brown Potatoes, 20 count, 45 oz
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.14/oz
  • McCain Extra Crispy Classic Fries, 26 OZ (Frozen Potatoes)

    Open Product Description
    $4.79
    $0.17/oz
  • McCain Extra Crispy Classic Fries, 26 OZ (Frozen Potatoes)

    Open Product Description
    $4.79
    $0.17/oz
  • McCain Extra Crispy Classic Fries, 26 OZ (Frozen Potatoes)

    Open Product Description
    $4.79
    $0.17/oz
  • Ore-Ida Seasoned Shredded Potatoes Star Tater Tots, 28 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.29
    $0.22/oz
  • Ore-Ida Crispy Tater Tots Seasoned Shredded Potatoes, 32 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.29
    $0.20/oz
  • On Sale! Limit 4
    Nathan's Famous Thick Sliced Battered Onion Rings, 16 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.25/oz
    was $5.39
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • McCain Classic Fries, 32 OZ (Frozen Potatoes)

    Open Product Description
    $4.79
    $0.15/oz
  • McCain Classic Fries, 32 OZ (Frozen Potatoes)

    Open Product Description
    $4.79
    $0.15/oz
  • McCain Classic Fries, 32 OZ (Frozen Potatoes)

    Open Product Description
    $4.79
    $0.15/oz
  • McCain Crinkle Fries, 32 OZ (Frozen Potatoes)

    Open Product Description
    $4.79
    $0.15/oz
  • McCain Quick Cook Hashbrowns, 24 OZ (Frozen Potatoes)
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.79
    $0.20/oz
  • McCain Seasoned Spiral Fries, 26 OZ (Frozen Potatoes)
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher
    Halal

    Open Product Description
    $4.79
    $0.17/oz
  • Bowl & Basket Straight Cut French Fried Potatoes, 32 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Vegan

    Open Product Description
    $3.79
    $0.12/oz
  • Bowl & Basket Straight Cut French Fried Potatoes, 32 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Vegan

    Open Product Description
    $3.79
    $0.12/oz
  • Bowl & Basket Straight Cut French Fried Potatoes, 32 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Vegan

    Open Product Description
    $3.79
    $0.12/oz
  • Bowl & Basket Original Shredded Potatoes Tater Bites, 5 lb
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan
    Kosher

    Open Product Description
    $9.49
    $0.12/oz
  • On Sale! Limit 4
    Checkers Rally's Seasoned Onion Rings, 16 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.25/oz
    was $5.39
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Bowl & Basket Crinkle Cut French Fried Potatoes, 5 lb
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Vegan

    Open Product Description
    $7.49
    $1.50/lb
    was $7.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Checkers Rally's Famous Seasoned Fries, 28 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.14/oz
    was $5.39
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Green Giant Cauliflower Veggie Tots, 14 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.36/oz
  • McCain 5 Minute Shoestring Fries, 20 OZ (Frozen Potatoes)
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Vegan

    Open Product Description
    $4.79
    $0.24/oz
  • McCain Craft Beer Battered Fries, 22 OZ (Frozen Potatoes)
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.79
    $0.22/oz
  • McCain Quick Cook Straight Fries, 26 OZ (Frozen Potatoes)

    Open Product Description
    $4.79
    $0.18/oz
  • McCain Seasoned Crinkle Fries, 26 OZ (Frozen Potatoes)

    Open Product Description
    $4.79
    $0.18/oz
  • price-lock favorites
    Ore-Ida Crispy Crinkles French Fried Potatoes, 32 oz
    price-lock favorites
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.79
    $0.15/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • price-lock favorites
    Ore-Ida Crispy Crinkles French Fried Potatoes, 32 oz
    price-lock favorites
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.79
    $0.15/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • price-lock favorites
    Ore-Ida Crispy Crinkles French Fried Potatoes, 32 oz
    price-lock favorites
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.79
    $0.15/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • price-lock favorites
    Ore-Ida Crispy Shoestrings French Fried Potatoes, 28 oz
    price-lock favorites
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.79
    $0.17/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • price-lock favorites
    Ore-Ida Sweet Potato Crispy French Fries, 19 oz
    price-lock favorites
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.79
    $0.25/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Simply Potatoes Shredded Hash Browns, 20 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $4.79
    $0.24/oz
  • Bowl & Basket Diced Hash Brown Potatoes, 32 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan
    Low Sodium

    Open Product Description
    $3.89
    $0.12/oz
  • Bowl & Basket Crinkle Cut French Fried Potatoes, 32 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Vegan

    Open Product Description
    $3.79
    $0.12/oz
  • Bowl & Basket French Fried Potatoes Seasoned Fries, 32 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.79
    $0.12/oz