Filter Results

Departments

Brand

Brand

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Emerald Cocoa Roast Almonds, 5 oz
    price-lock favorites
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $5.59
    $1.12/oz
  • Emerald Cocoa Roast Almonds, 5 oz
    price-lock favorites
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $5.59
    $1.12/oz
  • Emerald Cocoa Roast Almonds, 5 oz
    price-lock favorites
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $5.59
    $1.12/oz
  • Blue Diamond Almonds Lightly Salted Almonds, 6 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $4.79
    $0.80/oz
  • Bowl & Basket Milk Chocolate Covered Almonds, 11 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $8.99
    $0.82/oz
  • Bowl & Basket Milk Chocolate Covered Almonds, 11 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $8.99
    $0.82/oz
  • Bowl & Basket Milk Chocolate Covered Almonds, 11 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $8.99
    $0.82/oz
  • Emerald 100 Calorie Packs Dry Roasted Almonds, 0.63 oz, 7 count
    price-lock favorites
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $5.99
    $1.36/oz
  • Bowl & Basket Raw Almonds, 10 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $5.49
    $0.55/oz
  • Blue Diamond Almonds Smokehouse Almonds, 6 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.79
    $0.80/oz
  • Blue Diamond Almonds Smokehouse Almonds, 6 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.79
    $0.80/oz
  • Blue Diamond Almonds Smokehouse Almonds, 6 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.79
    $0.80/oz
  • Blue Diamond Almonds Habanero BBQ Flavored Almonds, 6 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.79
    $0.80/oz
  • On Sale! Limit 4
    Blue Diamond Almonds Dark Chocolate Flavored Almonds, 14 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $8.99
    $0.64/oz
    was $11.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Blue Diamond Almonds Habanero BBQ Flavored Almonds, 16 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $8.99
    $0.02/g
    was $11.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Blue Diamond Almonds Honey Roasted Almonds, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Heart Health

    Open Product Description
    $8.99
    $0.56/oz
    was $11.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Blue Diamond Almonds Honey Roasted Almonds, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Heart Health

    Open Product Description
    $8.99
    $0.56/oz
    was $11.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Blue Diamond Almonds Honey Roasted Almonds, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Heart Health

    Open Product Description
    $8.99
    $0.56/oz
    was $11.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Blue Diamond Almonds Low Sodium Lightly Salted Almonds Value Pack, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $8.99
    $0.56/oz
    was $11.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Blue Diamond Almonds Whole Natural Almonds, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $8.99
    $0.56/oz
    was $11.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Setton Farms Roasted Salted Almonds, 14 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $10.99
    $0.65/oz
  • Setton Farms Shelled Almonds, 14 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $10.99
    $0.61/oz
  • Setton Farms Shelled Almonds, 14 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $10.99
    $0.61/oz
  • Setton Farms Shelled Almonds, 14 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $10.99
    $0.61/oz
  • Wild Fox Hickory Smoked Roasted Almonds with Avocado Oil, 10 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $8.29
    $0.83/oz
  • Blue Diamond Almonds Chile 'n Lime Flavored Almonds, 6 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.79
    $0.80/oz
  • Bowl & Basket Chopped Almonds, 6 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.83/oz
  • Bowl & Basket Slivered Almonds, 6 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.83/oz
  • Emerald 100 Calorie Packs Whole Almonds, 0.62 oz, 7 count
    price-lock favorites
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $5.99
    $1.36/oz
  • Emerald Honey Glazed Almonds, 5.5 oz
    price-lock favorites
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.59
    $1.02/oz
  • Fresh Gourmet Honey Roasted Salad Topping Sliced Almonds, 3.5 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $1.43/oz
  • Valued Naturals Dark Chocolate Covered Almonds, 7 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.99
    $0.71/oz
  • Blue Diamond Almonds Blueberry Flavored Almonds, 6 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Heart Health
    Kosher

    Open Product Description
    $4.79
    $0.80/oz
  • Blue Diamond Almonds Honey Roasted Almonds, 6 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Heart Health

    Open Product Description
    $4.79
    $0.80/oz
  • Blue Diamond Almonds Honey Roasted Almonds, 6 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Heart Health

    Open Product Description
    $4.79
    $0.80/oz
  • Blue Diamond Almonds Honey Roasted Almonds, 6 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Heart Health

    Open Product Description
    $4.79
    $0.80/oz
  • Blue Diamond Almonds Mike's Hot Honey Almonds Limited Edition, 6 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Heart Health

    Open Product Description
    $4.79
    $0.80/oz
  • Blue Diamond Almonds Roasted Salted Almonds, 6 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $4.79
    $0.80/oz
  • Blue Diamond Almonds Salt 'n Vinegar Almonds, 6 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.79
    $0.80/oz
  • Blue Diamond Almonds Whole Natural Almonds, 6 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $4.79
    $0.80/oz
  • Skinny Dipped Dark Chocolate Peanut Butter Almonds, 3.5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.89
    $1.68/oz
  • Bowl & Basket Whole Almonds, 6 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.83/oz