Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • On Sale!
    Bowl & Basket Cleaned & Tail-On Raw Shrimp, Large, 62-80 Shrimp per bag, 32 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Keto Friendly

    Open Product Description
    $17.98
    $8.99/lb
    was $22.98
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Bowl & Basket Cleaned & Tail-On Raw Shrimp, Large, 62-80 Shrimp per bag, 32 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Keto Friendly

    Open Product Description
    $17.98
    $8.99/lb
    was $22.98
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Bowl & Basket Cleaned & Tail-On Raw Shrimp, Large, 62-80 Shrimp per bag, 32 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Keto Friendly

    Open Product Description
    $17.98
    $8.99/lb
    was $22.98
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Fresh Cooked Snow Crab Clusters, Jumbo, 8-10 oz

    Open Product Description
    $19.99/lb
    $19.99/lb
    Final cost based on weight
  • Bowl & Basket Specialty Farm Raised Cooked Black Tiger Shrimp, Colossal
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $22.99/lb
    $22.99/lb
    Final cost based on weight
  • Bowl & Basket Specialty Farm Raised Cooked Black Tiger Shrimp, Colossal
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $22.99/lb
    $22.99/lb
    Final cost based on weight
  • Bowl & Basket Specialty Farm Raised Cooked Black Tiger Shrimp, Colossal
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $22.99/lb
    $22.99/lb
    Final cost based on weight
  • Wholesome Pantry Cooked Extra Jumbo Cleaned Shrimp, 32-40 shrimp per bag, 32 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $34.98
    $1.09/oz
  • Frozen Breaded Flounder Fillet
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $8.99
    $8.99/lb
  • Bowl & Basket Ez-Peel Raw Shrimp, Extra Jumbo, 32-40 shrimp per bag, 32 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Keto Friendly

    Open Product Description
    $24.98
  • Bowl & Basket Ez-Peel Raw Shrimp, Extra Jumbo, 32-40 shrimp per bag, 32 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Keto Friendly

    Open Product Description
    $24.98
  • Bowl & Basket Ez-Peel Raw Shrimp, Extra Jumbo, 32-40 shrimp per bag, 32 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Keto Friendly

    Open Product Description
    $24.98
  • Cooked Wild Caught Southern King Crab Legs, 8 - 10 oz

    Open Product Description
    $34.99/lb
    $34.99/lb
    Final cost based on weight
  • price-lock favorites
    Bowl & Basket Ez-Peel Colossal Raw Shrimp, 32 oz
    price-lock favorites
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $19.98
    $9.99/lb
    was $26.98
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Bowl & Basket Specialty Cooked Black Tiger Shrimp, Colossal, 26-30 shrimp per bag, 32 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $39.98
  • PanaPesca Cooked Mussel Meats, 8 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $6.99
    $0.87/oz
  • PanaPesca Cooked Mussel Meats, 8 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $6.99
    $0.87/oz
  • PanaPesca Cooked Mussel Meats, 8 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $6.99
    $0.87/oz
  • Bowl & Basket Cleaned & Tail-Off Cooked Salad Shrimp, 200-400 shrimp per bag, 32 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Keto Friendly

    Open Product Description
    $19.98
    $9.99/lb
  • Bowl & Basket Tilapia Fillets Boneless & Skinless Whole, 32 oz
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $11.98
  • SeaPak Oven Crispy Jumbo Butterfly Shrimp, 9 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $10.99
    $1.22/oz
  • Bowl & Basket Specialty Wild Caught Jumbo Sea Scallops, 12 oz
    High Protein
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $26.99
    $2.25/oz
  • Bowl & Basket Specialty Wild Caught Jumbo Sea Scallops, 12 oz
    High Protein
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $26.99
    $2.25/oz
  • Bowl & Basket Specialty Wild Caught Jumbo Sea Scallops, 12 oz
    High Protein
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $26.99
    $2.25/oz
  • Wholesome Pantry Cooked Large Cleaned Shrimp, 62-80 shrimp per bag, 32 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $26.98
    $13.49/lb
  • Bowl & Basket Cleaned & Tail-On Cooked Shrimp, Jumbo, 42-50 shrimp per bag, 32 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Keto Friendly

    Open Product Description
    $25.98
    $12.99/lb
  • Bowl & Basket Wild Caught Whole Portuguese Sardines 32 oz
    High Protein
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $8.99
    $4.50/lb
  • Bowl & Basket Cleaned & Tail-On Raw Shrimp, Jumbo, 42-50 shrimp per bag, 32 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Keto Friendly

    Open Product Description
    $24.98
  • Bowl & Basket Cleaned & Tail-On Cooked Shrimp, Large, 62-80 shrimp per bag, 32 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Keto Friendly

    Open Product Description
    $23.98
    $11.99/lb
  • Bowl & Basket Boneless & Skinless Catfish Fillets, 32 oz
    High Protein
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $21.98
    $175.84/lb
  • Bowl & Basket Cleaned & Tail-On Cooked Shrimp, Medium, 102-120 shrimp per bag, 32 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Keto Friendly

    Open Product Description
    $21.98
    $10.99/lb
  • Bowl & Basket Ez-Peel Raw Shrimp, Large, 62-80 shrimp per bag, 32 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Keto Friendly

    Open Product Description
    $20.98
  • price-lock favorites | Limit 4
    Tastee Choice Oven Crispy Jumbo Coconut Shrimp, 9 oz
    price-lock favorites
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.55/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Pier 33 Gourmet Mussels in Tomato & Garlic Sauce, 1 lb
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $0.37/oz
  • Pier 33 Gourmet Mussels in Tomato & Garlic Sauce, 1 lb
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $0.37/oz
  • Pier 33 Gourmet Mussels in Tomato & Garlic Sauce, 1 lb
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $0.37/oz
  • Jumbo Shrimp Cocktail

    Open Product Description
    $19.99
    $19.99/lb
  • Bowl & Basket Specialty Boneless & Skinless Ahi Tuna Steaks, 32 oz
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $19.98
    $0.62/oz
  • Bowl & Basket Boneless & Skinless Tilapia Fillets, 64 oz
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $21.96
    $5.49/lb
  • Bowl & Basket Ez-Peel Raw Shrimp, Medium, 102-120 shrimp per bag, 32 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Keto Friendly

    Open Product Description
    $18.98
    $9.49/lb
  • Bowl & Basket Specialty Peeled, Deveined & Tail-Off Medium Key West Pink Shrimp, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $17.99
    $1.12/oz
  • On Sale!
    Bowl & Basket Ez-Peel Jumbo Raw Shrimp, 32 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Keto Friendly

    Open Product Description
    $17.98
    $8.99/lb
    was $22.98
    Offer Valid Week of Sep 25th