Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • On Sale! Limit 4
    Cadbury Dairy Milk Fruit & Nut Milk Chocolate with Raisins & Almonds, 3.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.99
    $0.85/oz
    was $3.29
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Cadbury Dairy Milk Fruit & Nut Milk Chocolate with Raisins & Almonds, 3.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.99
    $0.85/oz
    was $3.29
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Cadbury Dairy Milk Fruit & Nut Milk Chocolate with Raisins & Almonds, 3.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.99
    $0.85/oz
    was $3.29
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • 2 for $10.00
    Reese's Milk Chocolate & Peanut Butter Cups Snack Size, 10.5 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $6.49
    $0.62/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    RUSSELL STOVER Sugar Free Dark Chocolate Mint Candy, 2 oz. bag
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.50
    $1.25/oz
    was $2.89
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    RUSSELL STOVER Sugar Free Dark Chocolate Mint Candy, 2 oz. bag
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.50
    $1.25/oz
    was $2.89
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    RUSSELL STOVER Sugar Free Dark Chocolate Mint Candy, 2 oz. bag
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.50
    $1.25/oz
    was $2.89
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Russell Stover Sugar Free Crunchy Pecans & Chewy Caramel in Chocolate Candy, 4 count, 2.4 oz
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.50
    $1.04/oz
    was $2.89
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Lindt Lindor Assorted Chocolate Truffles, 12.7 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $17.79
    $1.40/oz
  • 2 for $10.00
    Hershey's Cookies 'n' Creme Bar Snack Size, 10.35 oz
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.63/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • 2 for $10.00
    Hershey's Cookies 'n' Creme Bar Snack Size, 10.35 oz
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.63/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • 2 for $10.00
    Hershey's Cookies 'n' Creme Bar Snack Size, 10.35 oz
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.63/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Goobers, Roasted Peanuts and Milk Chocolate, Movie Theater Candy Box, 3.5 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.49
    $0.43/oz
  • 2 for $10.00
    York Dark Chocolate Covered Peppermint Patties, 11.4 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $6.49
    $0.57/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Ferrero Rocher Fine Hazelnut Chocolates, 10.6 oz

    Open Product Description
    $18.99
    $1.79/oz
  • Reese's Milk Chocolate & Peanut Butter Big Cup, 1.4 oz, 6 count
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $9.69
    $1.15/oz
  • Reese's Milk Chocolate & Peanut Butter Big Cup, 1.4 oz, 6 count
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $9.69
    $1.15/oz
  • Reese's Milk Chocolate & Peanut Butter Big Cup, 1.4 oz, 6 count
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $9.69
    $1.15/oz
  • SOUR PATCH KIDS Watermelon Soft & Chewy Gummy Candy Family Size
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $9.49
    $0.33/oz
  • Good & Plenty Licorice Candy, 6 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $1.99
    $0.33/oz
  • Kinder Bueno Crispy Creamy Chocolate Bar, 10 count, 0.75 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.87/oz
  • 2 for $10.00
    KitKat Crisp Wafers in Milk Chocolate Snack Size, 10.78 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.60/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • 2 for $10.00
    KitKat Crisp Wafers in Milk Chocolate Snack Size, 10.78 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.60/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • 2 for $10.00
    KitKat Crisp Wafers in Milk Chocolate Snack Size, 10.78 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.60/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Krunchy Melts Rainbow Vanilla Meringues, 4 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $6.49
    $1.62/oz
  • Brach's Nips Caramel Hard Candy, 3.25 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.89
    $0.58/oz
  • On Sale! Limit 4
    Lindt Lindor Milk Chocolate Truffles, 8.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $9.99
    $1.18/oz
    was $12.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Mentos Fruit The Chewy Mint, 1.32 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.59
    $1.20/oz
  • Hershey's Giant Milk Chocolate, 25 count, 7.56 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $5.49
    $0.73/oz
  • On Sale! Limit 4
    Hershey's Special Dark Mildly Sweet Chocolate, XL, 4.25 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.99
    $0.70/oz
    was $3.29
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Reese's Chocolate Candy, Peanut Butter Creme & Crispy Wafers Sticks King Size, 4 count, 3 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.29
    $1.10/oz
  • On Sale!
    Trident Spearmint Sugar Free Gum Mega Pack, 28 count
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Low Sodium

    Open Product Description
    $1.54
    $0.05 each
    was $2.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Trident Tropical Twist Sugar Free Gum, 14 count
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Low Sodium

    Open Product Description
    $1.79
    $0.13 each
  • Raisinets California Raisins Covered in Milk Chocolate, 3.1 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.49
    $0.48/oz
  • Raisinets California Raisins Covered in Milk Chocolate, 3.1 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.49
    $0.48/oz
  • Raisinets California Raisins Covered in Milk Chocolate, 3.1 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.49
    $0.48/oz
  • Hershey's Miniaturesize Candy Assortment Share Pack, 8 oz

    Open Product Description
    $6.99
    $0.87/oz
  • SNICKERS Minis Milk Chocolate Bars Candy Bag
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium
    Kosher

    Open Product Description
    $6.99
    $0.72/oz
  • 2 for $10.00
    Baby Ruth Dry Roasted Peanuts, Rich Caramel and Smooth Nougat Bar Fun Size, 10.2 oz
    price-lock favorites
    Vegan
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.64/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • 2 for $10.00
    Hershey's Milk Chocolate Snack Size, 10.35 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.63/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Hershey's Miniatures Chocolate Candy Share Pack, 9.3 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.99
    $0.75/oz
  • 2 for $10.00
    M&M'S Milk Chocolate Candies Fun Size, 10.53 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.62/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • SkinnyDipped Dark Chocolate Peanut Butter Cups, 3.17 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $1.89/oz
  • Lindt Excellence 95% Cocoa Dark Chocolate, 2.8 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.29
    $2.25/oz