Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • On Sale!
    Tostitos Scoops Tortilla Chips Original 10 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.50/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Tostitos Scoops Tortilla Chips Original 10 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.50/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Tostitos Scoops Tortilla Chips Original 10 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.50/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • 2 for $9.99
    Tostitos Scoops! Tortilla Chips Original 14 1/2 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.79
    $0.40/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Pringles Original Lightly Salted Potato Crisps, 5.2 oz
    Sponsored
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.00
    $0.38/oz
    was $2.39
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Pringles Original Lightly Salted Potato Crisps, 5.2 oz
    Sponsored
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.00
    $0.38/oz
    was $2.39
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Pringles Original Lightly Salted Potato Crisps, 5.2 oz
    Sponsored
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.00
    $0.38/oz
    was $2.39
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    HERR'S Crisp'n Tasty Potato Chips Party Size, 13 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.49
    $0.42/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Jackson's Avocado Oil Farmhouse Ranch Kettle Cooked Sweet Potato Chips, 5 oz
    Sponsored
    High Fiber
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.29
    $0.86/oz
  • On Sale! Limit 4
    HERR'S Honey BBQ Flavored Potato Chips, 7 3/4 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.00
    $0.39/oz
    was $3.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    HERR'S Honey BBQ Flavored Potato Chips, 7 3/4 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.00
    $0.39/oz
    was $3.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    HERR'S Honey BBQ Flavored Potato Chips, 7 3/4 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.00
    $0.39/oz
    was $3.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Ruffles Potato Chips Original 8 1/2 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.59/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Tostitos Tortilla Chips Original Restaurant Style 12 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.42/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Tortiyahs! Restaurant Style Sea Salt Superior Dipping Chips, 11 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.79
    $0.44/oz
    was $5.29
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • 3 for $5.00
    Calidad Corn Tortilla Chips, 11 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.67
    $0.15/oz
    was $2.69
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • 3 for $5.00
    Calidad Corn Tortilla Chips, 11 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.67
    $0.15/oz
    was $2.69
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • 3 for $5.00
    Calidad Corn Tortilla Chips, 11 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.67
    $0.15/oz
    was $2.69
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Pringles Party Stack Cheddar Cheese Potato Crisps, 7.1 oz
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.29
    $0.46/oz
  • Santitas Tortilla Chips White Corn 11 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.27/oz
  • 2 for $9.99
    Tostitos Tortilla Chips Original Restaurant Style 17 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.79
    $0.34/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Bowl & Basket Original Wavy Potato Chips, 8 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $1.99
    $0.25/oz
  • Bowl & Basket Original Wavy Potato Chips, 8 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $1.99
    $0.25/oz
  • Bowl & Basket Original Wavy Potato Chips, 8 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $1.99
    $0.25/oz
  • On Sale!
    Cheetos Crunchy Cheese Flavored Snacks 8 1/2 Oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.59/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Herr's Barbecue Flavored Potato Chips Party Size, 13 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $5.49
    $0.42/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Lay's Wavy Potato Chips Original 7 3/4 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.51/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Like Air Classic Puffcorn, 4 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $1.00/oz
  • On Sale!
    Fritos Corn Chips The Original 9 1/4 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.54/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Tostitos Scoops! Tortilla Chips Multigrain 10 Oz

    Open Product Description
    $4.99
    $0.50/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Lay's Potato Chips Classic 8 Oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $3.99
    $0.50/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    SunChips Whole Grain Snacks Original 7 Oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $2.50
    $0.01/g
    was $3.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Lay's Potato Chips Classic 1 Oz, 10 Count
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.99
    $0.70/oz
    was $7.19
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Ruffles Potato Chips Sour Cream & Onion Flavored 8 Oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.99
    $0.62/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Ruffles Potato Chips Sour Cream & Onion Flavored 8 Oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.99
    $0.62/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Ruffles Potato Chips Sour Cream & Onion Flavored 8 Oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.99
    $0.62/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Takis Fuego Hot Chili Pepper & Lime Tortilla Chips, 9.9 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.69
    $0.47/oz
  • Terra Original Real Vegetable Chips with Sea Salt, 5 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $4.29
    $0.86/oz
  • On Sale!
    Doritos Dinamita Rolled Tortilla Chips Chile Limon 10 3/4 Oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.37/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Doritos Simply NKD Tortilla Chips Nacho Cheese Flavored 9 1/4 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.43/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Doritos Tortilla Chips Cool Ranch Flavored 9 1/4 Oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.43/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Herr's Kettle Cooked Jalapeño Flavored Potato Chips, 7 1/2 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.29
    $0.54/oz
    was $5.29
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Lay's Poppables Potato Snacks Sea Salt 5 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.80/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Lay's Potato Chips Barbeque Brisket Flavored 7 3/4 Oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.51/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    SunChips Whole Grain Snacks Harvest Cheddar Flavored 7 Oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $2.50
    $0.36/oz
    was $3.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    SunChips Whole Grain Snacks Honey BBQ Flavored 7 Oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $2.50
    $0.36/oz
    was $3.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Lay's Potato Chips Variety Pack 18 Oz, 18 Count
    price-lock favorites
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $10.99
    $0.61/oz
    was $13.69
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Bowl & Basket Copz White Corn Tortilla Chips, 10 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.49
    $0.25/oz