All Sale Items

Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Search Results

  • High Fiber
    Remove High Fiber
Sort by
  • On Sale!
    Thomas' Nooks & Crannies The Original Light Multi Grain English Muffins, 6 counts, 12 oz
    High Fiber
    No High Fructose Corn Syrup
    Heart Health

    Open Product Description
    $2.99
    $0.25/oz
    was $5.69
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Schmidt Old Tyme 647 The Original Italian Bread, 18 oz
    High Fiber
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.29
    $0.24/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • price-lock favorites | Limit 4
    Irresistible Spaghetti Pro-Gut Pasta, 14.5 oz
    price-lock favorites
    High Fiber
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.99
    $0.14/oz
    was $3.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Schmidt Old Tyme 647 The Original White Bread, 18 oz
    High Fiber
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.29
    $0.24/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • price-lock favorites
    Goya Prime Premium Low Sodium Black Beans, 15.5 oz
    price-lock favorites
    High Fiber
    Gluten Free

    Open Product Description
    $1.39
    $0.09/oz
    was $1.59
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Schmidt Old Tyme 647 Multigrain Bread, 18 oz
    High Fiber
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.29
    $0.25/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Kind Protein Max Crispy Chocolate Peanut Butter High Protein Bar, 2.2 oz, 4 count
    High Protein
    High Fiber
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $6.49
    $0.75/oz
    was $8.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Fudgsicle The Original Fudge Frozen Dairy Dessert Pops, 18 count, 29.7 fl oz
    High Fiber
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $5.99
    $0.20/fl oz
    was $7.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    MorningStar Farms Spicy Black Bean Vegetarian Burgers, 4 count, 9.5 oz
    High Fiber
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.53/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • 2 for $5.00
    Mission Zero Net Carbs Original Tortillas, 14 count, 8.89 oz
    High Fiber
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.50
    $0.28/oz
    was $3.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Kind Dark Chocolate Nuts & Sea Salt Bars, 1.4 oz, 6 count
    High Fiber
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.79
    $0.81/oz
    was $8.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Thomas' Light Multi Grain English Muffins, 12 count, 8 oz
    High Fiber
    No High Fructose Corn Syrup
    Heart Health

    Open Product Description
    $6.99
    $0.29/oz
    was $7.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Schmidt Old Tyme 647 Rye Bread, 15 oz
    High Fiber
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.29
    $0.29/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Schmidt Old Tyme 647 The Original Wheat Bread, 18 oz
    High Fiber
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.29
    $0.24/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Triscuit Reduced Fat Crackers, 7.5 oz
    High Fiber
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.50
    $0.33/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Danimals Disney Princess Mixed Berry Smoothie, 3.1 fl oz, 6 count
    High Fiber
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $2.99
    $0.16/fl oz
    was $3.83
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Danimals Strawberry Banana Smoothie, 3.1 fl oz, 6 count
    High Fiber
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $2.99
    $0.16/fl oz
    was $3.83
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Barilla Chickpea Rotini Pasta, 8.8 oz
    High Fiber
    Gluten Free
    Plant Based

    Open Product Description
    $2.99
    $0.34/oz
    was $3.79
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • price-lock favorites | Limit 4
    De Cecco Whole Wheat Penne Rigate No. 41 Bronze Drawn Slow Drying Pasta, 13.25 oz
    price-lock favorites
    High Fiber
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $2.49
    $0.19/oz
    was $2.95
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • price-lock favorites
    Ronzoni Healthy Harvest 100% Whole Grain Penne Rigate Whole Wheat Pasta, 16 oz
    price-lock favorites
    High Fiber
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.59
    $0.10/oz
    was $1.79
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Wyman's Wild Blueberries, 3 lbs
    High Fiber
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $12.99
    $4.33/lb
    was $14.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    The Saco Pantry Natural & Dutched Blend Premium Cocoa Bigger Size, 10 oz
    High Fiber
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $8.99
    $0.90/oz
    was $13.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Kind Dark Chocolate Cherry Cashew Bars, 1.4 oz, 6 count
    High Fiber
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.79
    $0.81/oz
    was $8.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Kind Healthy Grains Cinnamon Oat with Flax Seeds Granola, 11 oz
    High Fiber
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.36/oz
    was $5.89
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Kind Healthy Grains Vanilla Blueberry with Flax Seeds Granola, 11 oz
    High Fiber
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.36/oz
    was $5.89
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Bella Sun Luci Halves California Sun Dried Tomatoes, 3 oz
    High Fiber
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $1.66/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Paradise Holiday Fruit Diced Citron, 8 oz
    High Fiber
    Low Sodium
    Paleo

    Open Product Description
    $4.79
    $0.60/oz
    was $5.39
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Lightlife Original Tempeh, 8 oz
    Organic
    High Protein
    High Fiber

    Open Product Description
    $3.49
    $0.44/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • price-lock favorites | Limit 4
    Grain Berry Multi-Bran Flakes Cereal, 12 oz
    price-lock favorites
    High Fiber
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $3.99
    $0.33/oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • price-lock favorites | Limit 4
    Grain Berry Original Toasted Oats with Onyx Sorghum Cereal, 12 oz
    price-lock favorites
    High Fiber
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $3.99
    $0.33/oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Sep 25th