All Sale Items

Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Search Results

  • Lactose Free
    Remove Lactose Free
Sort by
  • On Sale! Limit 4
    Nestlé Coffee Mate Hazelnut Coffee Creamer, 32 fl oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $3.49
    $0.11/fl oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • price-lock favorites
    Lactaid 2% Reduced Fat Milk, half gallon
    price-lock favorites
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $4.99
    $0.08/fl oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Nestlé Coffee Mate Sugar Free French Vanilla Coffee Creamer, 32 fl oz
    Gluten Free
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.49
    $0.11/fl oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Barilla Protein+ Angel Hair Grain & Legume Pasta, 14.5 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.99
    $0.21/oz
    was $3.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Nestlé Coffee Mate Sugar Free Coconut Crème Coffee Creamer, 32 fl oz
    Gluten Free
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.49
    $0.11/fl oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Nestlé Coffee Mate Vanilla Bean Non-Dairy Creamer, 32 fl oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $3.49
    $0.11/fl oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Coffee Mate Snickers Coffee Creamer, 32 fl oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $3.49
    $0.11/fl oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • 4 for $5.00
    Bauducco Strawberry Wafer, 5.0 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $1.25
    $0.25/oz
    was $1.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Chobani Zero Sugar Milk & Cookies Flavored Nonfat Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.33
    $0.25/oz
    was $1.69
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Chobani Zero Sugar Peach Flavored Nonfat Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.33
    $0.25/oz
    was $1.69
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Mrs. Adler's No Salt Added Gefilte Fish, 24 oz
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.79
    $0.28/oz
    was $7.19
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • price-lock favorites
    Lactaid Calcium Enriched Fat Free Milk, 0.5 gallon
    price-lock favorites
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $4.99
    $0.08/fl oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Philadelphia Original Lactose Free Cream Cheese, 8 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.99
    $0.37/oz
    was $3.29
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Barilla Gluten Free Elbows Pasta, 12 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.25/oz
    was $3.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Chobani Zero Sugar Blueberry Flavored Nonfat Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.33
    $0.25/oz
    was $1.69
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Chobani Zero Sugar Mixed Berry Flavored Nonfat Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.33
    $0.25/oz
    was $1.69
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Mrs. Adler's Old Jerusalem Gefilte Fish, 24 oz
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.21/oz
    was $5.89
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Fairlife Core Power 42g Vanilla High Protein Milk Shake, 14 fl oz
    High Protein
    Gluten Free
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $5.00
    $0.36/fl oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • price-lock favorites
    Lactaid Fat Free Milk, half gallon
    price-lock favorites
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $4.99
    $0.08/fl oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • price-lock favorites
    Bowl & Basket Original Coffee Creamer Non-Dairy, 16 oz
    price-lock favorites
    No High Fructose Corn Syrup
    Lactose Free

    Open Product Description
    $4.29
    $0.27/oz
    was $4.89
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Barilla Gluten Free Fettuccine Pasta, 12 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.25/oz
    was $3.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Barilla Protein+ Cellentani Grain & Legume Pasta, 14.5 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $2.99
    $0.21/oz
    was $3.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Chobani Flip 20g Protein Pomegranate Pistachio Chocolate Flavored Lowfat Greek Yogurt, 6 oz
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.00
    $0.33/oz
    was $2.69
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Chobani Zero Sugar Black Cherry Flavored Nonfat Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.33
    $0.25/oz
    was $1.69
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Mrs. Adler's Gefilte Fish, 24 oz
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.21/oz
    was $5.89
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Fairlife Core Power 42g Strawberry High Protein Milk Shake, 14 fl oz
    High Protein
    Gluten Free
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $5.00
    $0.36/fl oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Violife Just Like Cheddar Slices Cheese Alternative, 10 count, 7.05 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.57/oz
    was $5.12
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Violife Just Like Mozzarella Shreds Cheese Alternative, 8 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.50/oz
    was $5.12
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Violife Just Like Smoked Provolone Slices Cheese Alternative, 10 count, 7.05 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.56/oz
    was $5.12
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • price-lock favorites
    Bowl & Basket Specialty Cold Brew Unsweetened Black Coffee, 48 fl oz
    price-lock favorites
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.99
    $0.10/fl oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 25th