All Sale Items

Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Search Results

  • Paleo
    Remove Paleo
Sort by
  • On Sale!
    Fruitist Jumbo Blueberries, 9.8 oz
    Vegan
    Non GMO
    Paleo

    Open Product Description
    $4.99
    was $7.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 5 lbs
    Certified Angus Beef Freshly Ground Beef, 80% Lean / 20% Fat, Family Pack, Average Weight 3.25 lb Pa
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $12.97 avg/ea
    $3.99/lb
    was $16.22 avg/ea
    Offer Valid Week of Sep 25th
    Final cost based on weight
  • price-lock favorites | Limit 4
    Wonderful Halos Mandarins, 2 lb bag
    price-lock favorites
    Vegan
    Non GMO

    Open Product Description
    $3.99
    was $4.79
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • price-lock favorites | Limit 4
    Bowl & Basket Baby Carrots, 1 lb bag
    price-lock favorites
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $0.99
    was $1.39
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Bowl & Basket Fresh Chicken Thighs Value Size
    No Artificial Ingredients
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $4.76 avg/ea
    $0.99/lb
    was $6.20 avg/ea
    Offer Valid Week of Sep 25th
    Final cost based on weight
  • On Sale! Limit 4 lbs
    Farm Raised Fresh Faroe Island Salmon Fillet
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $8.99/lb
    $8.99/lb
    was $10.99/lb
    Offer Valid Week of Sep 25th
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Bowl & Basket Sweet Onions, 3 lb bag
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.99
    was $3.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Botticelli Everyday Cooking Extra Virgin Olive Oil, 33.8 fl oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $9.99
    $0.30/fl oz
    was $13.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Bowl & Basket Fresh Chicken Drumsticks Value Size
    No Artificial Ingredients
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $4.90 avg/ea
    $0.99/lb
    was $6.39 avg/ea
    Offer Valid Week of Sep 25th
    Final cost based on weight
  • On Sale! Limit 4
    Bowl & Basket Sweet Potatoes, 3 lb bag
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.99
    was $3.79
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • price-lock favorites | Limit 4
    Little Leaf Farms Sweet Baby Butter Leaf, 4 oz
    price-lock favorites
    Vegan
    Non GMO

    Open Product Description
    $2.99
    was $3.29
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Perdue Chicken Drumsticks Value Pack
    High Protein
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $7.63 avg/ea
    $1.59/lb
    was $9.07 avg/ea
    Offer Valid Week of Sep 25th
    Final cost based on weight
  • price-lock favorites
    Bowl & Basket Cage Free Liquid Egg Whites, 32 oz
    price-lock favorites
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $4.99
    $0.16/oz
    was $7.19
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • 2 for $5.00
    Fresh Express Crunchy Blends American Salad, 11 oz
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.50
    was $3.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Chairman's Reserve Prime Center Cut Pork Loin Chops, Boneless, Family Pack, Average Weight 3 lb Pack
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $10.47 avg/ea
    $3.49/lb
    was $15.87 avg/ea
    Offer Valid Week of Sep 25th
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Certified Angus Beef Bottom Round Roast, Boneless, Average Weight 2.5 lb Pack
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $17.48 avg/ea
    $6.99/lb
    was $22.48 avg/ea
    Offer Valid Week of Sep 25th
    Final cost based on weight
  • On Sale! Limit 4
    Filippo Berio Extra Virgin Olive Oil, 50.7 fl oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $12.99
    $0.26/fl oz
    was $18.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Chairman's Reserve Prime Pork Loin Tomahawk Chop, Bone In, Average Weight 1 lb Pack
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $5.99 avg/ea
    $5.99/lb
    was $7.99 avg/ea
    Offer Valid Week of Sep 25th
    Final cost based on weight
  • 2 for $5.00
    Fresh Express Italian Salad, 9 oz
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.50
    was $3.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Chairman's Reserve Center Cut Pork Loin Chops, Boneless, Average Weight 1 lb Pack
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $3.49 avg/ea
    $3.49/lb
    was $5.49 avg/ea
    Offer Valid Week of Sep 25th
    Final cost based on weight
  • 2 for $5.00
    Fresh Express Crunchy Blends Veggie Lover's Salad, 11 oz
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.50
    was $3.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Filippo Berio Olive Oil, 50.7 fl oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $12.99
    $0.25/fl oz
    was $18.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Fresh Grade A Chicken Drumsticks, Bone In, Value Size, Average Weight 3.25 lb Pack
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $3.87 avg/ea
    $1.19/lb
    was $4.84 avg/ea
    Offer Valid Week of Sep 25th
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Certified Angus Beef Loin Flank Steak, Boneless, Average Weight 1.5 lb Pack
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $19.49 avg/ea
    $12.99/lb
    was $25.49 avg/ea
    Offer Valid Week of Sep 25th
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Chairman's Reserve Prime Center Cut Pork Loin Chops, Boneless, Thin Sliced, Average Weight 1 lb Pack
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $3.99 avg/ea
    $3.99/lb
    was $5.99 avg/ea
    Offer Valid Week of Sep 25th
    Final cost based on weight
  • price-lock favorites | Limit 4
    Bowl & Basket Sliced Green Apples, 2 oz, 6 count
    price-lock favorites
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $2.99
    $0.25/oz
    was $3.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Chairmans Reserve Prime Rib End Pork Loin fro BBQ, Boneless, Average Weight 1.25 lb Pack
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $3.11 avg/ea
    $2.49/lb
    was $5.86 avg/ea
    Offer Valid Week of Sep 25th
    Final cost based on weight
  • 2 for $6.00
    Evolution Fresh Organic Green Devotion Cold-Pressed Vegetable and Fruit Juice Blend, 11 fl oz
    Organic
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $3.00
    $0.27/fl oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • 2 for $5.00
    Gold Peak Unsweetened Black Tea, 59 fl oz
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.50
    $0.04/fl oz
    was $3.39
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • price-lock favorites | Limit 4
    Bowl & Basket Sliced Sweet Red Apples, 2 oz, 6 count
    price-lock favorites
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $2.99
    $0.25/oz
    was $3.99
    Offer Valid Week of Sep 25th