All Sale Items

Filter Results

Departments

Brand

Brand

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Search Results

  • Soy Free
    Remove Soy Free
Sort by
  • On Sale!
    StarKist Chunk White Albacore Tuna in Water, 5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $1.29
    $0.26/oz
    was $1.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Barilla Protein+ Angel Hair Grain & Legume Pasta, 14.5 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.99
    $0.21/oz
    was $3.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Dr. Praeger's Spinach Littles Veggies, 10 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.50/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • price-lock favorites
    StarKist 25% Less Sodium Solid White Albacore Tuna in Water, 5 oz
    price-lock favorites
    High Protein
    Gluten Free

    Open Product Description
    $1.25
    $0.25/oz
    was $1.89
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    CALIFIA FARMS Extra Creamy Almondmilk, 48 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $3.49
    $0.07/fl oz
    was $4.34
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    CALIFIA FARMS Oat Extra Creamy Oatmilk, 48 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $3.49
    $0.07/fl oz
    was $4.34
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Barilla Gluten Free Elbows Pasta, 12 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.25/oz
    was $3.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Tuttorosso Basil, Garlic & Oregano Diced Tomatoes, 14.5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $1.25
    $0.09/oz
    was $1.36
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    CALIFIA FARMS Unsweetened Almondmilk, 48 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $3.49
    $0.07/fl oz
    was $4.34
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Barilla Gluten Free Fettuccine Pasta, 12 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.25/oz
    was $3.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Barilla Protein+ Cellentani Grain & Legume Pasta, 14.5 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $2.99
    $0.21/oz
    was $3.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • price-lock favorites | Limit 4
    De Cecco Elbows No. 81 Slow Dried Pasta, 1 lb
    price-lock favorites
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.49
    $0.16/oz
    was $2.95
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Enjoy Life Dairy Free Semi Sweet Mega Chunks, 9 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.99
    $0.78/oz
    was $8.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Enjoy Life Dark 69% Cacao Morsels, 9 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.99
    $0.78/oz
    was $8.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Enjoy Life Semi Sweet Mini Chips, 9 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.99
    $0.78/oz
    was $8.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Dr. Praeger's Broccoli Littles Veggies, 10 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.50/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Dr. Praeger's Mushroom Risotto Veggie Burgers, 2.5 oz, 4 count
    Gluten Free
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.29
    $0.43/oz
    was $5.29
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Dr. Praeger's Crunchy Cauliflower Veggie Burgers, 2.5 oz, 4 count
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.29
    $0.43/oz
    was $5.29
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Violife Just Like Cheddar Slices Cheese Alternative, 10 count, 7.05 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.57/oz
    was $5.12
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Violife Just Like Mozzarella Shreds Cheese Alternative, 8 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.50/oz
    was $5.12
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Violife Just Like Smoked Provolone Slices Cheese Alternative, 10 count, 7.05 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.56/oz
    was $5.12
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Califia Farms Unsweetened Vanilla Almondmilk 48 fl oz.
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $3.49
    $0.07/fl oz
    was $4.34
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Barilla Gluten Free Rotini Pasta, 12 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.25/oz
    was $3.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Barilla Gluten Free Spaghetti Pasta, 12 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.25/oz
    was $3.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Barilla Protein+ Elbows Grain & Legume Pasta, 14.5 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.99
    $0.21/oz
    was $3.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Barilla Protein+ Farfalle Grain & Legume Pasta, 14.5 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.99
    $0.21/oz
    was $3.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Barilla Protein+ Penne Grain & Legume Pasta, 14.5 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.99
    $0.21/oz
    was $3.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Barilla Protein+ Spaghetti Grain & Legume Pasta, 14.5  oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.99
    $0.21/oz
    was $3.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • price-lock favorites | Limit 4
    De Cecco Bucatini No. 15 Pasta, 1 lb
    price-lock favorites
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.49
    $0.16/oz
    was $2.95
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • price-lock favorites | Limit 4
    De Cecco Fettuccine No. 6 Pasta, 1 lb
    price-lock favorites
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.49
    $0.16/oz
    was $2.95
    Offer Valid Week of Sep 25th