All Sale Items

Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Search Results

  • Whole Grain
    Remove Whole Grain
Sort by
  • On Sale!
    General Mills Cheerios Honey Nut Cereal Large Size, 15.4 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $4.49
    $0.29/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    General Mills Cheerios Toasted Whole Grain Oat Cereal Large Size, 12 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Heart Health

    Open Product Description
    $4.49
    $0.37/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    General Mills Lucky Charms Frosted Toasted Oat Cereal with Marshmallows Large Size, 14.9 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $4.49
    $0.30/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    General Mills Cinnamon Toast Crunch Crispy Sweetened Whole Wheat & Rice Cereal, 1 lb 0.8 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain
    Kosher

    Open Product Description
    $4.49
    $0.27/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Quaker Maple & Brown Sugar Instant Oatmeal, 1.51 oz, 8 count
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $3.49
    $0.29/oz
    was $4.19
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Tostitos Scoops Tortilla Chips Original 10 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.50/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    General Mills Cheerios Cinnamon Protein Cereal Large Size, 11.2 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $4.49
    $0.40/oz
    was $6.89
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    General Mills Cheerios Oat Crunch Almond Cereal Large Size, 1 lb 2.2 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain
    Kosher

    Open Product Description
    $4.49
    $0.25/oz
    was $6.29
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    General Mills Reese's Puffs Sweet & Crunchy Corn Puffs Large Size, 1 lb 0.7 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain
    Kosher

    Open Product Description
    $4.49
    $0.27/oz
    was $7.19
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    General Mills Cocoa Puffs Naturally Flavored Frosted Corn Puffs Large Size, 15.2 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain
    Kosher

    Open Product Description
    $4.49
    $0.27/oz
    was $6.19
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Quaker Chewy Yogurt Granola Bars Strawberry 1.23 Oz, 5 Count
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium
    Whole Grain

    Open Product Description
    $3.49
    $0.57/oz
    was $4.79
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    General Mills Cookie Crisp Naturally Flavored Sweetened Cereal Large Size, 15.1 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain
    Kosher

    Open Product Description
    $4.49
    $0.30/oz
    was $6.79
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    General Mills Golden Grahams Retro Recipe Cereal Large Size, 1 lb 0.7 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain
    Kosher

    Open Product Description
    $4.49
    $0.27/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Quaker Big Chewy Granola Bars Chocolate Chip 1.48 Oz 5 Count
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium
    Whole Grain

    Open Product Description
    $3.49
    $0.47/oz
    was $4.79
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Quaker Instant Oatmeal Lower Sugar Variety 9.3 Oz, 8 Count
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Heart Health

    Open Product Description
    $3.49
    $0.44 each
    was $4.19
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • 2 for $9.99
    Tostitos Scoops! Tortilla Chips Original 14 1/2 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.79
    $0.40/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Tostitos Tortilla Chips Original Restaurant Style 12 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.42/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    General Mills Cheerios Strawberry Protein Cereal Large Size, 11.2 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $4.49
    $0.40/oz
    was $6.89
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Quaker Chewy Granola Bars Less Sugar Chocolate Chip 0.84 Oz, 8 Ct
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium
    Whole Grain

    Open Product Description
    $3.49
    $0.52/oz
    was $4.79
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Quaker Cinnamon & Spice Instant Oatmeal, 1.51 oz, 8 count
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $3.49
    $0.29/oz
    was $4.19
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • 2 for $9.99
    Tostitos Tortilla Chips Original Restaurant Style 17 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.79
    $0.34/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Triscuit Original Crackers, 8.5 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.50
    $0.29/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Sara Lee 100% Whole Wheat Bread, 1 lb 4 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.20/oz
    was $4.69
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    General Mills Franken Berry Strawberry Flavored Frosted Cereal with Monster Marshmallows, 10.3 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $3.49
    $0.34/oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Quaker Instant Oatmeal Maple & Brown Sugar 1.19 Oz 8 Count
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Heart Health

    Open Product Description
    $3.49
    $2.93/oz
    was $4.19
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Quaker Instant Oatmeal, Peaches & Cream, 8.4 Oz, 8 Count
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain
    Kosher

    Open Product Description
    $3.49
    $3.32/oz
    was $4.19
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Quaker Raisins & Spice Instant Oatmeal, 1.51 oz, 8 count
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $3.49
    $0.29/oz
    was $4.19
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Schmidt Old Tyme Artisan's Choice Ancient Multigrain Bread, 24 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Heart Health

    Open Product Description
    $2.99
    $0.12/oz
    was $4.89
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Thomas' Nooks & Crannies the Original 100% Whole Wheat English Muffins, 6 count, 12 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain
    Kosher

    Open Product Description
    $2.99
    $0.25/oz
    was $5.69
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Thomas' Nooks & Crannies The Original Honey Wheat English Muffins, 6 count, 12 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain
    Kosher

    Open Product Description
    $2.99
    $0.25/oz
    was $5.69
    Offer Valid Week of Sep 25th