Filter Results

Departments

Brand

Brand

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Bowl & Basket Rotisserie Chicken, Whole - Sold Hot, 33 oz

    Open Product Description
    $7.99
    $0.24/oz
  • Bowl & Basket Rotisserie Chicken, Whole - Sold Hot, 33 oz

    Open Product Description
    $7.99
    $0.24/oz
  • Bowl & Basket Rotisserie Chicken, Whole - Sold Hot, 33 oz

    Open Product Description
    $7.99
    $0.24/oz
  • Store Prepared Breaded Chicken Tenders - Sold Hot

    Open Product Description
    $6.99 avg/ea
    $0.50/oz
    Final cost based on weight
  • price-lock favorites | Limit 4 lbs
    Bowl & Basket Breaded Chicken Tenders - Sold Cold
    price-lock favorites

    Open Product Description
    $8.99 avg/ea
    $8.99/lb
    was $9.99 avg/ea
    Offer Valid Week of Oct 2nd
    Final cost based on weight
  • price-lock favorites | Limit 4 lbs
    Bowl & Basket Breaded Chicken Tenders - Sold Cold
    price-lock favorites

    Open Product Description
    $8.99 avg/ea
    $8.99/lb
    was $9.99 avg/ea
    Offer Valid Week of Oct 2nd
    Final cost based on weight
  • price-lock favorites | Limit 4 lbs
    Bowl & Basket Breaded Chicken Tenders - Sold Cold
    price-lock favorites

    Open Product Description
    $8.99 avg/ea
    $8.99/lb
    was $9.99 avg/ea
    Offer Valid Week of Oct 2nd
    Final cost based on weight
  • Store Made Honey Mustard Chicken Bites, Sold Cold

    Open Product Description
    $9.99 avg/ea
    $9.99/lb
    Final cost based on weight
  • Store Made BBQ Split Breast, Sold Hot

    Open Product Description
    $5.99 avg/ea
    $5.99/lb
    Final cost based on weight
  • Store Made BBQ Drums & Thighs, Sold Hot

    Open Product Description
    $5.49 avg/ea
    $5.49/lb
    Final cost based on weight
  • Store Made BBQ Drums & Thighs, Sold Hot

    Open Product Description
    $5.49 avg/ea
    $5.49/lb
    Final cost based on weight
  • Store Made BBQ Drums & Thighs, Sold Hot

    Open Product Description
    $5.49 avg/ea
    $5.49/lb
    Final cost based on weight
  • Bowl & Basket Pulled Rotisserie Chicken - Sold Cold

    Open Product Description
    $8.74 avg/ea
    $0.62/oz
    Final cost based on weight
  • price-lock favorites | Limit 4 lbs
    Bowl & Basket Buffalo Chicken Wings - Sold Hot
    price-lock favorites

    Open Product Description
    $8.99 avg/ea
    $8.99/lb
    was $9.99 avg/ea
    Offer Valid Week of Oct 2nd
    Final cost based on weight
  • Store Made Sweet & Sour Chicken Bites, Sold Cold

    Open Product Description
    $9.99 avg/ea
    $9.99/lb
    Final cost based on weight
  • Fresh Made Breaded Chicken Cutlets - Sold Cold

    Open Product Description
    $10.99 avg/ea
    $10.99/lb
    Final cost based on weight
  • Fresh Made Breaded Chicken Cutlets - Sold Cold

    Open Product Description
    $10.99 avg/ea
    $10.99/lb
    Final cost based on weight
  • Fresh Made Breaded Chicken Cutlets - Sold Cold

    Open Product Description
    $10.99 avg/ea
    $10.99/lb
    Final cost based on weight
  • Store Made Marinated Grilled Chicken Breast, Sold Cold

    Open Product Description
    $10.99 avg/ea
    $10.99/lb
    Final cost based on weight
  • Store Made Picnic Style Chicken, Sold Cold

    Open Product Description
    $3.99 avg/ea
    $3.99/lb
    Final cost based on weight