Filter Results

Departments

Brand

Brand

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • On Sale! Limit 4
    Planters Cocktail Peanuts, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $3.39
    $0.21/oz
    was $4.19
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Hampton Farms Unsalted Roasted Peanuts, 3 lb
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $7.99
    $0.17/oz
  • price-lock favorites
    Bowl & Basket Honey Dry Roasted Peanuts, 16 oz
    price-lock favorites
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.79
    $0.17/oz
    was $2.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Valued Naturals Simply Nutty Fire Roasted with Sea Salt Cashews Value Size, 20 oz
    Plant Based
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $10.99
    $0.55/oz
  • Planters Lightly Salted Mixed Nuts, 15 oz

    Open Product Description
    $10.49
    $0.70/oz
  • Planters Dry Roasted Pistachios, 12.75 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $9.99
    $0.03/g
  • Diamond of California Shelled Walnuts, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $8.99
    $0.56/oz
  • Planters Halves & Pieces Cashews, 8 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $8.49
    $1.06/oz
  • Planters Deluxe Salted Whole Cashews, 1 lb 10 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $20.99
    $0.81/oz
  • Emerald Honey Glazed Cashews, 5 oz
    price-lock favorites
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $5.29
    $1.06/oz
  • Bowl & Basket Halves Pecans, 6 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.83/oz
  • Emerald Deluxe Mixed Nuts, 5 oz
    price-lock favorites
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.29
    $1.06/oz
  • Blue Diamond Almonds Salt 'n Vinegar Almonds, 6 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.49
    $0.75/oz
  • Blue Diamond Almonds Smokehouse Almonds, 6 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.49
    $0.75/oz
  • Bowl & Basket Unsalted Jumbo Roasted Peanuts, 32 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.19
    $0.13/oz
  • Hampton Farms Salted Roasted Peanuts, 10 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.99
    $0.20/oz
  • Blue Diamond Almonds Lightly Salted Almonds, 25 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $13.99
    $0.56/oz
  • Blue Diamond Almonds Whole Natural Almonds, 25 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $13.99
    $0.56/oz
  • Planters Halves & Pieces Cashews, 14 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $12.99
    $0.93/oz
  • On Sale! Limit 4
    Blue Diamond Almonds Honey Roasted Almonds, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Heart Health

    Open Product Description
    $8.99
    $0.56/oz
    was $11.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Blue Diamond Almonds Low Sodium Lightly Salted Almonds Value Pack, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $8.99
    $0.56/oz
    was $11.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Blue Diamond Almonds Roasted Salted Almonds, 16 oz
    Plant Based
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $8.99
    $0.56/oz
    was $11.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Blue Diamond Almonds Whole Natural Almonds, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $8.99
    $0.56/oz
    was $11.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Blue Diamond Almonds Dark Chocolate Flavored Almonds, 14 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $8.99
    $0.64/oz
    was $11.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Blue Diamond Almonds Smokehouse Almonds, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $8.99
    $0.56/oz
    was $11.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Valued Naturals Simply Nutty Whole Almonds Value Size, 25 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $9.99
    $0.40/oz
  • Wonderful Lightly Salted Pistachios, 16 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $9.99
    $0.62/oz
  • Wonderful No Salt Pistachios, 16 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $9.99
    $0.62/oz
  • Wonderful Roasted & Salted Pistachios, 16 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $9.99
    $0.62/oz
  • Wonderful Chocolate Sea Salt Pistachios, 4 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $8.99
    $2.25/oz