Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • 2 for $10.00
    Reese's Milk Chocolate & Peanut Butter Cups Snack Size, 10.5 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $6.49
    $0.62/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • 2 for $10.00
    Reese's Milk Chocolate & Peanut Butter Cups Snack Size, 10.5 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $6.49
    $0.62/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • 2 for $10.00
    Reese's Milk Chocolate & Peanut Butter Cups Snack Size, 10.5 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $6.49
    $0.62/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • 2 for $10.00
    Hershey's Cookies 'n' Creme Bar Snack Size, 10.35 oz
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.63/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    RUSSELL STOVER Sugar Free Dark Chocolate Mint Candy, 2 oz. bag
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.50
    $1.25/oz
    was $2.89
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    RUSSELL STOVER Sugar Free Dark Chocolate Mint Candy, 2 oz. bag
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.50
    $1.25/oz
    was $2.89
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    RUSSELL STOVER Sugar Free Dark Chocolate Mint Candy, 2 oz. bag
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.50
    $1.25/oz
    was $2.89
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Russell Stover Sugar Free Crunchy Pecans & Chewy Caramel in Chocolate Candy, 4 count, 2.4 oz
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.50
    $1.04/oz
    was $2.89
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Goobers, Roasted Peanuts and Milk Chocolate, Movie Theater Candy Box, 3.5 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.49
    $0.43/oz
  • 2 for $10.00
    York Dark Chocolate Covered Peppermint Patties, 11.4 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $6.49
    $0.57/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • 2 for $10.00
    York Dark Chocolate Covered Peppermint Patties, 11.4 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $6.49
    $0.57/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • 2 for $10.00
    York Dark Chocolate Covered Peppermint Patties, 11.4 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $6.49
    $0.57/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Reese's Milk Chocolate & Peanut Butter Big Cup, 1.4 oz, 6 count
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $9.69
    $1.15/oz
  • Kinder Bueno Crispy Creamy Chocolate Bar, 10 count, 0.75 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.87/oz
  • 2 for $10.00
    KitKat Crisp Wafers in Milk Chocolate Snack Size, 10.78 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.60/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Hershey's Giant Milk Chocolate, 25 count, 7.56 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $5.49
    $0.73/oz
  • Hershey's Giant Milk Chocolate, 25 count, 7.56 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $5.49
    $0.73/oz
  • Hershey's Giant Milk Chocolate, 25 count, 7.56 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $5.49
    $0.73/oz
  • On Sale! Limit 4
    Hershey's Special Dark Mildly Sweet Chocolate, XL, 4.25 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.99
    $0.70/oz
    was $3.29
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Reese's Chocolate Candy, Peanut Butter Creme & Crispy Wafers Sticks King Size, 4 count, 3 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.29
    $1.10/oz
  • Raisinets California Raisins Covered in Milk Chocolate, 3.1 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.49
    $0.48/oz
  • Hershey's Miniaturesize Candy Assortment Share Pack, 8 oz

    Open Product Description
    $6.99
    $0.87/oz
  • Hershey's Miniaturesize Candy Assortment Share Pack, 8 oz

    Open Product Description
    $6.99
    $0.87/oz
  • Hershey's Miniaturesize Candy Assortment Share Pack, 8 oz

    Open Product Description
    $6.99
    $0.87/oz
  • SNICKERS Minis Milk Chocolate Bars Candy Bag
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium
    Kosher

    Open Product Description
    $6.99
    $0.72/oz
  • 2 for $10.00
    Baby Ruth Dry Roasted Peanuts, Rich Caramel and Smooth Nougat Bar Fun Size, 10.2 oz
    price-lock favorites
    Vegan
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.64/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • 2 for $10.00
    Hershey's Milk Chocolate Snack Size, 10.35 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.63/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Hershey's Miniatures Chocolate Candy Share Pack, 9.3 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.99
    $0.75/oz
  • 2 for $10.00
    M&M'S Milk Chocolate Candies Fun Size, 10.53 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.62/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Hershey's Milk Chocolate with Almonds XL, 16 count, 4.25 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.99
    $0.70/oz
    was $3.29
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Reese's Fast Break Chocolate Candy, Peanut Butter & Nougat Bar King Size, 3.5 oz
    Gluten Free
    Low Sodium
    Kosher

    Open Product Description
    $3.29
    $0.94/oz
  • Reese's Oreo Milk Chocolate & White Creme Peanut Butter Cups King Size, 4 count, 2.8 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.29
    $1.17/oz
  • Reese's Milk Chocolate & Peanut Butter Miniature Cups Family Pack, 15.8 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $11.49
    $0.73/oz
  • Rolo Creamy Caramels Wrapped in Rich Chocolate Candy Family Pack, 16.1 oz
    Gluten Free
    Kosher

    Open Product Description
    $11.49
    $0.71/oz
  • Rolo Creamy Caramels Wrapped in Rich Chocolate Candy Family Pack, 16.1 oz
    Gluten Free
    Kosher

    Open Product Description
    $11.49
    $0.71/oz
  • Rolo Creamy Caramels Wrapped in Rich Chocolate Candy Family Pack, 16.1 oz
    Gluten Free
    Kosher

    Open Product Description
    $11.49
    $0.71/oz
  • Endangered Species Chocolate Espresso Beans + Dark Chocolate, 3 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.49
    $1.83/oz
  • Storck Werther's Original Chewy Caramels, 5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $2.99
    $0.60/oz
  • M&M's Milk Chocolate Candies Share Size, 3.14 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.19
    $1.02/oz
  • On Sale! Limit 4
    Kinder Joy Treat + Toy Sweet Cream Topped with Cocoa Wafer Bites, 0.7 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.99
    $2.84/oz
    was $2.19
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Reese's Pumpkins, Ghosts & Bats Assorted Snack Size Shapes Milk Chocolate & Peanut Butter, 14.4 oz

    Open Product Description
    $7.99
    $0.55/oz
    was $9.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Hershey's Cookies 'n' Creme Bars Full Size, 1.55 oz, 6 count
    Kosher

    Open Product Description
    $9.69
    $1.04/oz
  • Reese's Milk Chocolate & Peanut Butter Unwrapped Minis, 7.6 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $7.49
    $0.99/oz
  • Reese's Thins Dark Chocolate & Peanut Butter Cups Share Pack, 7.37 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.99
    $0.95/oz