Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • On Sale! Limit 4
    Cadbury Dairy Milk Fruit & Nut Milk Chocolate with Raisins & Almonds, 3.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.99
    $0.85/oz
    was $3.29
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Cadbury Dairy Milk Fruit & Nut Milk Chocolate with Raisins & Almonds, 3.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.99
    $0.85/oz
    was $3.29
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Cadbury Dairy Milk Fruit & Nut Milk Chocolate with Raisins & Almonds, 3.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.99
    $0.85/oz
    was $3.29
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Lindt Lindor Assorted Chocolate Truffles, 12.7 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $17.79
    $1.40/oz
  • Ferrero Rocher Fine Hazelnut Chocolates, 10.6 oz

    Open Product Description
    $18.99
    $1.79/oz
  • Ferrero Rocher Fine Hazelnut Chocolates, 10.6 oz

    Open Product Description
    $18.99
    $1.79/oz
  • Ferrero Rocher Fine Hazelnut Chocolates, 10.6 oz

    Open Product Description
    $18.99
    $1.79/oz
  • On Sale! Limit 4
    Lindt Lindor Milk Chocolate Truffles, 8.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $9.99
    $1.18/oz
    was $12.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • SkinnyDipped Dark Chocolate Peanut Butter Cups, 3.17 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $1.89/oz
  • Lindt Excellence 95% Cocoa Dark Chocolate, 2.8 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.29
    $2.25/oz
  • Lindt Excellence 95% Cocoa Dark Chocolate, 2.8 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.29
    $2.25/oz
  • Lindt Excellence 95% Cocoa Dark Chocolate, 2.8 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.29
    $2.25/oz
  • On Sale! Limit 4
    Cadbury Dairy Milk Caramello Milk Chocolate & Creamy Caramel Chocolate Bar, 4 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.99
    $0.75/oz
    was $3.29
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Dove Promises Milk Chocolate Stand Up Pouch, 7.61 oz each
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.99
    $0.92/oz
  • GHIRARDELLI Intense Dark Chocolate Bar, Raspberry, 3.5 Oz Bar
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.29
    $1.80/oz
  • Lindt Excellence 100% Cocoa Unsweetened Chocolate, 1.7 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.29
    $3.70/oz
  • Lindt Excellence 100% Cocoa Unsweetened Chocolate, 1.7 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.29
    $3.70/oz
  • Lindt Excellence 100% Cocoa Unsweetened Chocolate, 1.7 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.29
    $3.70/oz
  • Godiva Signature Rich & Creamy Milk Chocolate, 8 count, 3.1 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.29
    $1.38/oz
  • On Sale! Limit 4
    Ghirardelli Chocolate Squares Dark Chocolate Assortment, 11.3 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $14.99
    $1.33/oz
    was $16.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Ghirardelli Chocolate Squares Caramel Milk Chocolate, 12.7 oz

    Open Product Description
    $14.99
    $1.18/oz
    was $16.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Ferrero Collection Fine Assorted Confections, 9.1 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $18.99
    $2.09/oz
  • Ferrero Collection Fine Assorted Confections, 9.1 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $18.99
    $2.09/oz
  • Ferrero Collection Fine Assorted Confections, 9.1 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $18.99
    $2.09/oz
  • On Sale! Limit 4
    Lindt Lindor Assorted Chocolate Truffles, 8.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $9.99
    $1.18/oz
    was $12.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • DOVE PROMISES MILK CHOCOLATE STAND UP POUCH 14.08 OUNCES PER BAG
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $11.69
    $0.83/oz
  • Sanders Milk Chocolate Sea Salt Caramels, 7 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $8.49
    $1.21/oz
  • Lindt Lindor Extra Dark Chocolate Truffles, 5.1 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $8.29
    $1.63/oz
  • Lindt Lindor White Chocolate Truffles, 5.1 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $8.29
    $1.63/oz
  • Ferrero Collection Fine Assorted Confections, 12 count, 4.6 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $8.19
    $1.78/oz
  • Ferrero Rocher Fine Hazelnut Chocolates, 5.3 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $8.19
    $1.55/oz
  • BeeMax Dubai Style Chocolate Cones, 4.24 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Non GMO

    Open Product Description
    $7.99
    $1.88/oz
  • Ghirardelli Chocolate Squares Caramel Milk Chocolate, 5.32 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $7.99
    $1.50/oz
  • Ghirardelli Chocolate Squares Caramel White Chocolate, 5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $7.99
    $1.60/oz
  • Ghirardelli Chocolate Squares Caramel White Chocolate, 5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $7.99
    $1.60/oz
  • Ghirardelli Chocolate Squares Caramel White Chocolate, 5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $7.99
    $1.60/oz
  • Ghirardelli Chocolate Squares Mint Dark Chocolate, 5.32 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $7.99
    $1.50/oz
  • Ghirardelli Chocolate Squares Raspberry Dark Chocolate, 5.32 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $7.99
    $1.50/oz
  • Ghirardelli Crunchy Caramel Waffle Cone Milk Chocolate Squares, 5.2 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $7.99
    $1.54/oz
  • Lindt Lindor Dark Chocolate Truffles, 5.1 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $8.29
    $1.63/oz
  • Sanders Dark Chocolate Sea Salt Caramels, 7 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $8.49
    $1.21/oz
  • Sanders Milk Chocolate Sea Salt Caramels, 18 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $11.99
    $0.67/oz