Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • On Sale!
    Lay's Potato Chips Classic 1 Oz, 10 Count
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.99
    $0.70/oz
    was $7.19
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Lay's Potato Chips Classic 1 Oz, 10 Count
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.99
    $0.70/oz
    was $7.19
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Lay's Potato Chips Classic 1 Oz, 10 Count
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.99
    $0.70/oz
    was $7.19
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Lay's Potato Chips Variety Pack 18 Oz, 18 Count
    price-lock favorites
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $10.99
    $0.61/oz
    was $13.69
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Boulder Canyon Avocado Oil Classic Sea Salt Kettle Style Potato Chips, 1.25 oz, 6 count
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $7.99
    $1.07/oz
  • Boulder Canyon Avocado Oil Classic Sea Salt Kettle Style Potato Chips, 1.25 oz, 6 count
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $7.99
    $1.07/oz
  • Boulder Canyon Avocado Oil Classic Sea Salt Kettle Style Potato Chips, 1.25 oz, 6 count
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $7.99
    $1.07/oz
  • Bowl & Basket Potato Chips Variety Pack, 1 oz, 18 count
    price-lock favorites

    Open Product Description
    $10.99
    $0.61/oz
  • On Sale!
    Doritos Tortilla Chips Variety Pack 1 Oz, 18 Count
    price-lock favorites
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $10.99
    $0.61/oz
    was $13.69
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Snyder's of Hanover Halloween Mini Pretzels, 0.5 oz, 30 count
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free
    Non GMO

    Open Product Description
    $7.99
    $0.53/oz
  • Snyder's of Hanover Halloween Mini Pretzels, 0.5 oz, 30 count
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free
    Non GMO

    Open Product Description
    $7.99
    $0.53/oz
  • Snyder's of Hanover Halloween Mini Pretzels, 0.5 oz, 30 count
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free
    Non GMO

    Open Product Description
    $7.99
    $0.53/oz
  • On Sale!
    PopCorners Popped Corn Snacks Variety Pack 5/8 Oz, 15 Count
    price-lock favorites
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $10.99
    $1.17/oz
    was $13.69
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    SunChips Whole Grain Snacks Variety Pack, 18 Oz, 18 Count
    price-lock favorites
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $10.99
    $0.61/oz
    was $13.69
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Ruffles Potato Chips Variety Pack 1 Oz, 18 Count
    price-lock favorites
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $10.99
    $0.61/oz
    was $13.69
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • price-lock favorites
    Wise MVP Flavor Mix, 18 count, 16.875 oz
    price-lock favorites

    Open Product Description
    $7.99
    $0.47/oz
    was $10.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • price-lock favorites
    Wise MVP Flavor Mix, 18 count, 16.875 oz
    price-lock favorites

    Open Product Description
    $7.99
    $0.47/oz
    was $10.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • price-lock favorites
    Wise MVP Flavor Mix, 18 count, 16.875 oz
    price-lock favorites

    Open Product Description
    $7.99
    $0.47/oz
    was $10.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Doritos Tortilla Chips Nacho Cheese Flavored 1 Oz, 10 Count
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.99
    $0.70/oz
    was $7.19
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Cape Cod Original Kettle Cooked Potato Chips, 1 oz, 10 count
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $0.60/oz
    was $7.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Cape Cod Original Kettle Cooked Potato Chips, 1 oz, 10 count
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $0.60/oz
    was $7.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Snyder's of Hanover 100 Calorie Pack Mini Pretzels, 0.92 oz, 10 count
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free
    Non GMO

    Open Product Description
    $5.99
    $0.65/oz
    was $7.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Snyder's of Hanover 100 Calorie Pack Mini Pretzels, 0.92 oz, 10 count
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free
    Non GMO

    Open Product Description
    $5.99
    $0.65/oz
    was $7.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Snyder's of Hanover 100 Calorie Pack Mini Pretzels, 0.92 oz, 10 count
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free
    Non GMO

    Open Product Description
    $5.99
    $0.65/oz
    was $7.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Utz Cheddar Cheese Balls Snack Pack, 1 oz, 10 count
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free
    Kosher

    Open Product Description
    $6.99
    $0.70/oz
    was $7.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Utz Original Potato Chips Snack Pack, 1 oz, 10 count
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $6.99
    $0.70/oz
    was $7.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Utz Party Mix Snack Pack, 1 oz, 10 count
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.99
    $0.70/oz
    was $7.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Utz Ripples Original Chips Snack Pack, 1 oz, 10 count
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.99
    $0.70/oz
    was $7.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Cheetos Cheese Flavored Snacks Variety Pack, 17 1/4 Oz X 18
    price-lock favorites
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $10.99
    $0.64/oz
    was $13.69
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Frito Lay Simply Snacks Variety Pack 13 1/8 Oz X 15
    price-lock favorites
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $10.99
    $0.84/oz
    was $13.69
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Lay's Potato Chips FIFA Variety Pack Mix 18.0 Oz X 18 Count
    price-lock favorites
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $10.99
    $0.61/oz
    was $13.69
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Miss Vickie's Kettle Cooked Potato Chips Variety Pack 1 Oz, 15 Count
    price-lock favorites
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $10.99
    $0.73/oz
    was $13.69
    Offer Valid Week of Sep 25th