Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • On Sale!
    Ruffles Potato Chips Original 8 1/2 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.59/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Ruffles Potato Chips Original 8 1/2 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.59/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Ruffles Potato Chips Original 8 1/2 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.59/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Bowl & Basket Original Wavy Potato Chips, 8 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $1.99
    $0.25/oz
  • On Sale! Limit 4
    Pringles Original Lightly Salted Potato Crisps, 5.2 oz
    Sponsored
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.00
    $0.38/oz
    was $2.39
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Pringles Original Lightly Salted Potato Crisps, 5.2 oz
    Sponsored
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.00
    $0.38/oz
    was $2.39
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Pringles Original Lightly Salted Potato Crisps, 5.2 oz
    Sponsored
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.00
    $0.38/oz
    was $2.39
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    HERR'S Crisp'n Tasty Potato Chips Party Size, 13 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.49
    $0.42/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Jackson's Avocado Oil Sea Salt Kettle Cooked Sweet Potato Chips, 5 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.29
    $0.86/oz
  • On Sale!
    Herr's Ripples Potato Chips Party Size, 13 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.49
    $0.42/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Herr's Ripples Potato Chips Party Size, 13 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.49
    $0.42/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Herr's Ripples Potato Chips Party Size, 13 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.49
    $0.42/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Lay's Wavy Potato Chips Original 7 3/4 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.51/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Lay's Potato Chips Classic 8 Oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $3.99
    $0.50/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Ruffles Potato Chips Sour Cream & Onion Flavored 8 Oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.99
    $0.62/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Herr's Kettle Cooked Jalapeño Flavored Potato Chips, 7 1/2 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.29
    $0.54/oz
    was $5.29
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Herr's Kettle Cooked Jalapeño Flavored Potato Chips, 7 1/2 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.29
    $0.54/oz
    was $5.29
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Herr's Kettle Cooked Jalapeño Flavored Potato Chips, 7 1/2 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.29
    $0.54/oz
    was $5.29
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Pringles Salt & Vinegar Potato Crisps, 5.5 oz
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.00
    $0.36/oz
    was $2.39
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Lay's Poppables Potato Snacks Sea Salt 5 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.80/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Lay's Potato Chips Barbeque Brisket Flavored 7 3/4 Oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.51/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • price-lock favorites
    Bowl & Basket Specialty Sea Salt Kettle Chips, 8 oz
    price-lock favorites
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $2.49
    $0.31/oz
    was $2.59
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • price-lock favorites
    Bowl & Basket Specialty Sea Salt Kettle Chips, 8 oz
    price-lock favorites
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $2.49
    $0.31/oz
    was $2.59
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • price-lock favorites
    Bowl & Basket Specialty Sea Salt Kettle Chips, 8 oz
    price-lock favorites
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $2.49
    $0.31/oz
    was $2.59
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • 2 for $6.00
    Wise Golden Potato Salt & Vinegar Potato Chips, 7.5 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $3.00
    $0.40/oz
    was $4.79
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Herr's Barbecue Flavored Potato Chips Party Size, 13 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $5.49
    $0.42/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • 2 for $6.00
    Wise Golden Potato Honey BBQ Potato Chips, 7.5 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.00
    $0.40/oz
    was $4.79
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Cape Cod Waves Kettle Cooked Honey BBQ Potato Chips, 7 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $5.29
    $0.76/oz
  • Kettle Brand Sea Salt Potato Chips, 7.5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.29
    $0.71/oz
  • On Sale!
    Lay's Kettle Cooked Potato Chips Original Sea Salt 8 Oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $3.99
    $0.50/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Lay's Lightly Salted Potato Chips Classic 7 3/4 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.51/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Lay's Potato Chips All Dressed Flavored 7 3/4 Oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.51/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Lay's Potato Chips Dill Pickle Flavored 7 3/4 Oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.51/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Ruffles Baked Potato Crisps Cheddar & Sour Cream Flavored 6 1/4 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.50
    $0.40/oz
    was $3.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Ruffles Baked Potato Crisps Cheddar & Sour Cream Flavored 6 1/4 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.50
    $0.40/oz
    was $3.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Ruffles Baked Potato Crisps Cheddar & Sour Cream Flavored 6 1/4 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.50
    $0.40/oz
    was $3.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • 2 for $6.00
    Wise Golden Potato Lightly Salted Low Sodium Potato Chips, 7.5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.00
    $0.40/oz
    was $4.79
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • 2 for $6.00
    Wise Ridgies Original Ridged Potato Chips, 7.875 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $3.00
    $0.38/oz
    was $4.79
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Munchos Potato Crisps 4 1/4 Oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.99
    $0.70/oz
  • price-lock favorites
    Bowl & Basket Specialty Maui Sweet Onion Kettle Chips, 8 oz
    price-lock favorites
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.49
    $0.31/oz
    was $2.59
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Pringles BBQ Flavored Potato Crisps, 5.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.00
    $0.36/oz
    was $2.39
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Pringles Cheddar Cheese Potato Crisps, 5.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.00
    $0.36/oz
    was $2.39
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Bowl & Basket Barbeque Potato Chips, 8 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.99
    $0.25/oz
  • Pringles Snack Cups Sour Cream & Onion Flavored Potato Crisps, 0.74 oz, 12 count
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $8.99
    $1.02/oz
  • Cape Cod 40% Less Fat Original Kettle Cooked Potato Chips Party Size, 14 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.99
    $0.50/oz
  • Cape Cod Waves Sea Salt Kettle Cooked Potato Chips Party Size, 13 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.99
    $0.54/oz
  • 2 for $9.99
    Lay's Lightly Salted Potato Chips Classic 12 1/2 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.79
    $0.46/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • 2 for $9.99
    Lay's Potato Chips Classic 13 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.79
    $0.45/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 25th