Store Prepared Rice Pilaf Grab N' Go - Sold Cold, $4.37 avg/eaStore Prepared Rice Pilaf Grab N' Go - Sold ColdStore PreparedAdd Store Prepared Rice Pilaf Grab N' Go - Sold Cold to Favorites.Add Store Prepared Rice Pilaf Grab N' Go - Sold Cold to Favorites.Store Prepared Rice Pilaf Grab N' Go - Sold ColdOpen Product Description$4.37 avg/ea$0.31/ozFinal cost based on weightAdd to List