Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • 2 for $10.00
    Reese's Pumpkins Milk Chocolate & Peanut Butter, 1.2 oz, 6 count
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $8.49
    $1.18/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • 2 for $10.00
    Reese's Pumpkins Milk Chocolate & Peanut Butter, 1.2 oz, 6 count
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $8.49
    $1.18/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • 2 for $10.00
    Reese's Pumpkins Milk Chocolate & Peanut Butter, 1.2 oz, 6 count
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $8.49
    $1.18/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • 2 for $10.00
    Kinder Smooth & Creamy Chocolate Bars Snack Size, 20 count, 8.8 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.74/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • RUSSELL STOVER Sugar Free Peanut Butter Chocolate Candy, 2.4 oz. bag
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.79
    $1.16/oz
  • RUSSELL STOVER Sugar Free Peanut Butter Chocolate Candy, 2.4 oz. bag
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.79
    $1.16/oz
  • RUSSELL STOVER Sugar Free Peanut Butter Chocolate Candy, 2.4 oz. bag
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.79
    $1.16/oz
  • RUSSELL STOVER Sugar Free Strawberry Flavored Crème Candy, 2 oz. bag
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.79
    $1.40/oz
  • RUSSELL STOVER Sugar Free Coconut in Chocolate Candy, 2 oz. bag
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.79
    $1.40/oz
  • RUSSELL STOVER Sugar Free Dark Chocolate Pecan Delight Candy, 2.4 oz. bag
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.79
    $1.16/oz
  • RUSSELL STOVER Sugar Free Dark Chocolate Pecan Delight Candy, 2.4 oz. bag
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.79
    $1.16/oz
  • RUSSELL STOVER Sugar Free Dark Chocolate Pecan Delight Candy, 2.4 oz. bag
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.79
    $1.16/oz
  • On Sale! Limit 4
    Whoppers The Original Malted Milk Balls, 5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.25
    $0.25/oz
    was $1.49
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale!
    Hershey's Cookies 'n' Creme Bar Snack Size, 10.35 oz
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.63/oz
    was $6.99
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • price-lock favorites | Limit 4
    Mars Variety Bag 3 Musketeers, Snickers, Milky Way and Twix Minis Candy Bars, 150 count, 41.79 oz
    price-lock favorites

    Open Product Description
    $19.99
    $0.48/oz
    was $20.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • Hershey's Giant Milk Chocolate with Almonds, 25 count, 7.37 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $5.29
    $0.72/oz
  • Hershey's Giant Milk Chocolate with Almonds, 25 count, 7.37 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $5.29
    $0.72/oz
  • Hershey's Giant Milk Chocolate with Almonds, 25 count, 7.37 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $5.29
    $0.72/oz
  • RUSSELL STOVER Sugar Free Dark Chocolate Mint Candy, 2 oz. bag
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.79
    $1.40/oz
  • 3 MUSKETEERS Full Size Candy Milk Chocolate Bar
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.59
    $0.83/oz
  • On Sale!
    Reese's Take 5 Pretzels, Caramel, Peanut Butter, Peanuts, and Chocolate Bar Snack Size, 11.25 oz
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.58/oz
    was $6.99
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • 2 for $10.00
    TWIX Caramel Chocolate Cookie Candy Bars, 10.83 Oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.60/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • 2 for $10.00
    TWIX Caramel Chocolate Cookie Candy Bars, 10.83 Oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.60/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • 2 for $10.00
    TWIX Caramel Chocolate Cookie Candy Bars, 10.83 Oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.60/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • Snickers Peanuts, Caramel, Nougat Milk Chocolate Bar, 1.86 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.59
    $0.85/oz
  • Russell Stover Sugar Free Crunchy Pecans & Chewy Caramel in Chocolate Candy, 4 count, 2.4 oz
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.79
    $1.16/oz
  • TWIX FUNSIZE 5 PACK 2.65 OUNCES
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $1.69
    $0.64/oz
  • Twizzlers Twists Hershey's Chocolate Candy, 12 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium
    Kosher

    Open Product Description
    $4.99
    $0.42/oz
  • On Sale! Limit 4
    Reese's Milk Chocolate & Peanut Butter Big Cup, 1.4 oz, 6 count
    price-lock favorites
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.00
    $0.60/oz
    was $8.49
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • Reese's Strawberry PB&J Big Cup Candy, 1.4 oz
    Gluten Free
    Kosher

    Open Product Description
    $1.99
    $1.42/oz
  • Mr Beast Feastables Chocolate Limited Time, 1.24 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.79
    $1.44/oz
  • 2 for $10.00
    MILKY WAY Chocolate Candy Bars Fun Size, 10.65 Oz
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $6.49
    $0.61/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale!
    PayDay Peanut Caramel Bar Snack Size, 11.6 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $6.49
    $0.56/oz
    was $6.99
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale!
    Reese's Milk Chocolate & Peanut Butter Cups Snack Size, 10.5 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $6.49
    $0.62/oz
    was $6.99
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale!
    Reese's Milk Chocolate & Peanut Butter Cups Snack Size, 10.5 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $6.49
    $0.62/oz
    was $6.99
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale!
    Reese's Milk Chocolate & Peanut Butter Cups Snack Size, 10.5 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $6.49
    $0.62/oz
    was $6.99
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • 2 for $10.00
    Twix Ghoulish Green Cookie Bar Fun Size, 9.79 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.66/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • price-lock favorites | Limit 4
    Ferrero Baby Ruth, 100 Grand, Butterfinger and Crunch Assorted Candy, 100 pieces, 40.7 oz
    price-lock favorites

    Open Product Description
    $13.49
    $0.33/oz
    was $16.29
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • Hershey's Candy Assortment, 275 count, 78.24 oz

    Open Product Description
    $29.99
    $0.38/oz
  • Reese's Milk Chocolate Peanut Butter Cups, .55 oz, 8 count
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.99
    $0.68/oz
  • Snickers Crunchy Peanut Butter Squares Bar Share Size, 4 count, 3.56 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium
    Kosher

    Open Product Description
    $2.99
    $0.84/oz
  • M&M's Peanut Chocolate Candies Family Size, 18.08 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $10.99
    $0.61/oz
  • On Sale! Limit 4
    Reese's Pieces Peanut Butter Candy in a Crunchy Shell, 4 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.25
    $0.31/oz
    was $1.49
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • Hershey's Milk Chocolate, 1.55 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.99
    $1.28/oz
  • York Dark Chocolate Covered Peppermint Pattie, 1.4 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $1.99
    $1.42/oz
  • CRUNCH Milk Chocolate and Crisped Rice Full Size Candy Bar, 1.55 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.69
    $1.09/oz
  • On Sale! Limit 4
    Goobers, Roasted Peanuts and Milk Chocolate, Movie Theater Candy Box, 3.5 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.25
    $0.36/oz
    was $1.49
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 4
    Raisinets California Raisins Covered in Milk Chocolate, 3.1 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.25
    $0.40/oz
    was $1.49
    Offer Valid Week of Oct 2nd