Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • On Sale! Limit 4
    Cape Cod Original Kettle Cooked Potato Chips, 8 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.00
    $0.25/oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale!
    Middleswarth The Weekender Bar-B-Q Flavored Potato Chips, 9 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.29
    $0.30/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • 3 for $6.00
    Ruffles Potato Chips Original 8 1/2 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.47/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • 3 for $6.00
    Ruffles Potato Chips Cheddar & Sour Cream Flavored 8 Oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.50/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • Bowl & Basket Original Potato Chips, 8 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $1.99
    $0.25/oz
  • On Sale! Limit 4
    Cape Cod Original Kettle Cooked Potato Chips, 8 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.00
    $0.25/oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 4
    Cape Cod Sea Salt & Vinegar Kettle Cooked Potato Chips, 7.5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.00
    $0.27/oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 4
    Kettle Parmesan Garlic Potato Chips, 7.5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.00
    $0.27/oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • 3 for $6.00
    Ruffles Potato Chips Sour Cream & Onion Flavored 8 Oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.50/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale!
    Wise Golden Potato Onion & Garlic Potato Chips, 7.5 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.53/oz
    was $4.79
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 4
    Cape Cod Sea Salt & Cracked Pepper Kettle Cooked Potato Chips, 7.5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.00
    $0.27/oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 4
    Cape Cod Sweet Mesquite Barbeque Kettle Cooked Potato Chips, 7.5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.00
    $0.27/oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • Bowl & Basket Original Wavy Potato Chips, 8 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $1.99
    $0.25/oz
  • On Sale!
    Middleswarth The Weekender Potato Chips, 9 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $3.29
    $0.30/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • Pringles BBQ Flavored Potato Crisps, 5.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.49
    $0.45/oz
  • Pringles Sharp White Cheddar Potato Crisps, 5.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.49
    $0.45/oz
  • Bowl & Basket Barbeque Potato Chips, 8 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.99
    $0.25/oz
  • On Sale! Limit 4
    Cape Cod Aged White Cheddar & Sour Cream Kettle Cooked Potato Chips, 7.5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.00
    $0.27/oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 4
    Cape Cod Waves Kettle Cooked 40% Reduced Fat Sea Salt Potato Chips, 7.5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.00
    $0.29/oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 4
    Kettle Brand Honey Dijon Potato Chips, 7.5 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Non GMO

    Open Product Description
    $2.00
    $0.27/oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • Middleswarth Potato Chips - Sour Cream & Onion, 7 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.43/oz
  • On Sale! Limit 4
    Cape Cod Waves Kettle Cooked Jalapeño Ranch Potato Chips, 7 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.00
    $0.29/oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 4
    Kettle Brand Unsalted Potato Chips, 7.5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.00
    $0.27/oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • Wise Golden Potato BBQ Flavored Potato Chips, 0.75 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $0.50
    $0.67/oz
  • On Sale!
    HERR'S Sour Cream & Onion Flavored Potato Chips, 7 3/4 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.51/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale!
    Lay's Potato Chips Classic 8 Oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $3.99
    $0.50/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • Utz Ripples Cheddar & Sour Cream Potato Chips, 7.75 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $4.99
    $0.64/oz
  • Bowl & Basket Unsalted Potato Chips, 8 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $1.99
    $0.25/oz
  • 2 for $9.99
    Lay's Potato Chips Classic 13 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.79
    $0.45/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • Wise Potato Chips, 0.75 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $0.50
    $0.67/oz