Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • On Sale! Limit 4
    Cadbury Dairy Milk Chocolate, 3.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.99
    $0.85/oz
    was $3.29
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • GHIRARDELLI Intense Dark Chocolate Squares, Sea Salt 60% Cacao, 4.1 Oz Bag
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $7.99
    $1.95/oz
  • Lindt Excellence 90% Cocoa Dark Chocolate, 3.5 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.29
    $2.10/oz
  • Dove Promises Sea Salt And Caramel Dark Chocolate Candy, 7.61 Oz Bag
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.79
    $1.01/oz
  • Dove Promises Dark Chocolate Stand Up Pouch, 14.08 oz per bag
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $10.49
    $0.75/oz
  • Ferrero Rocher Fine Hazelnut Chocolates, 5.3 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $7.99
    $1.51/oz
  • Dove Promises Milk Chocolate Stand Up Pouch, 7.61 oz each
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.79
    $0.89/oz
  • Cadbury Caramello Miniatures Milk Chocolate & Creamy Caramel Share Pack, 7.1 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.99
    $0.98/oz
  • Lindt Excellence Extra Creamy Milk Chocolate, 3.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.29
    $1.80/oz
  • DOVE PROMISES  Dark Chocolate & Almond Candy
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.79
    $1.01/oz
  • Lindt Excellence 78% Cocoa Dark Chocolate, 3.5 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.29
    $1.80/oz
  • On Sale! Limit 4
    Cadbury Dairy Milk Roast Almond Milk Chocolate, 3.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.99
    $0.85/oz
    was $3.29
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Lindt Lindor Milk Chocolate Truffle Bar, 1.3 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.49
    $1.92/oz
  • Ferrero Rocher Fine Hazelnut Chocolates, 1.3 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.89
    $1.45/oz
  • Ferrero Rocher Chocolates
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $12.99
    $1.86/oz
  • On Sale! Limit 4
    Lindt Lindor Milk Chocolate Truffles, 8.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $9.99
    $1.18/oz
    was $12.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • DOVE PROMISES MILK CHOCOLATE STAND UP POUCH 14.08 OUNCES PER BAG
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $10.49
    $0.75/oz
  • Ferrero Collection Fine Assorted Confections, 12 count, 4.6 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $7.99
    $1.74/oz
  • Ghirardelli Chocolate Squares Mint Dark Chocolate, 5.32 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $7.99
    $1.50/oz
  • Ghirardelli Chocolate Squares Premium Chocolate Assortment, 5.3 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $7.99
    $1.51/oz
  • Ghirardelli Chocolate Squares Raspberry Dark Chocolate, 5.32 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $7.99
    $1.50/oz
  • Ghirardelli Chocolate Squares Sea Salt Caramel Dark Chocolate, 5.32 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $7.99
    $1.50/oz
  • GHIRARDELLI Milk Chocolate Sea Salt Caramel Chocolate Squares, 5.3 OZ Bag
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $7.99
    $1.51/oz
  • Lindt Lindor Assorted Milk Chocolate Truffles Limited Edition, 5.1 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $7.99
    $1.57/oz
  • Lindt Lindor Dark Chocolate Truffles, 5.1 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $7.99
    $1.57/oz
  • Lindt Lindor Irresistibly Smooth Caramel Milk Chocolate Truffles, 5.1 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $7.99
    $1.60/oz
  • Lindt Lindor White Chocolate Truffles, 5.1 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $7.99
    $1.57/oz
  • Lindt Lindor Extra Dark Chocolate Truffles, 5.1 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $7.99
    $1.57/oz
  • GHIRARDELLI Intense Dark Chocolate Squares, 86% Cacao, 4.12 Oz Bag
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $7.99
    $1.94/oz
  • Dove Promises Dark Chocolate Stand Up Pouch, 7.61 oz per bag
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.79
    $0.89/oz