Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • On Sale! Limit 4
    Herr's Authentic Sourdough Pub Style Pretzels, 12 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $3.00
    $0.25/oz
    was $3.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Dot's Homestyle Pretzels Original Seasoned Pretzel Twists, 16 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.31/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • 2 for $6.00
    Utz Butter Waffles Pretzels, 16 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free
    Kosher

    Open Product Description
    $3.00
    $0.19/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Tom Sturgis Cheese Pretzels, 7.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.39
    $0.45/oz
  • Snyder's of Hanover Real Peanut Butter Filled Pretzel Pieces, 10 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $5.19
    $0.52/oz
  • Snyder's of Hanover Rounds Butter Flavored Mini Pretzel Balls, 12 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free

    Open Product Description
    $5.19
    $0.43/oz
  • 2 for $6.00
    Utz Classic Sticks Pretzels, 16 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free
    Kosher

    Open Product Description
    $3.00
    $0.19/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Snyder's of Hanover Low Fat Snaps Pretzels, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free

    Open Product Description
    $5.19
    $0.32/oz
  • Snyder's of Hanover Hot Buffalo Wing Pretzel Pieces, 11.25 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free
    Kosher

    Open Product Description
    $5.19
    $0.46/oz
  • Snyder's of Hanover Sour Cream & Caramelized Onion Pretzel Pieces, 11.25 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free
    Kosher

    Open Product Description
    $4.79
    $0.43/oz
  • Tom Sturgis Little Ones Pretzels, 14 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan
    Kosher

    Open Product Description
    $4.19
    $0.30/oz
  • On Sale! Limit 4
    Herr's One Pounder Extra Thin Pretzels, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.00
    $0.19/oz
    was $3.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • price-lock favorites
    Unique Snacks Splits Extra Dark Pretzels, 11 oz
    price-lock favorites
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.36/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • 2 for $6.00
    Utz Braided Honey Wheat Twists Pretzels, 14 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free

    Open Product Description
    $3.00
    $0.21/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • 2 for $6.00
    Utz Sourdough Specials Unsalted Pretzels, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free

    Open Product Description
    $3.00
    $0.19/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Bowl & Basket Honey Wheat Pretzel Twists, 10 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.49
    $0.25/oz
  • On Sale! Limit 4
    Dot's Homestyle Pretzels Parmesan Garlic Seasoned Pretzel Twists, 16 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.31/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Snyder's of Hanover Cheddar Cheese Filled Pretzel Sandwiches, 8 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free
    Kosher

    Open Product Description
    $5.19
    $0.65/oz
  • Snyder's of Hanover Low Fat Sourdough Hard Pretzels, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $5.19
    $0.32/oz
  • Bachman Butter Twist Original Brick Oven Flame-Baked Pretzels, 10 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.99
    $0.50/oz
  • Snyder's Of Hanover Hot Honey Flavored Sourdough Hard Pretzels Pieces Limited Edition, 10 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free
    Kosher

    Open Product Description
    $4.79
    $0.48/oz
  • Snyder's of Hanover Low Fat Unsalted Mini Pretzels, 12 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free

    Open Product Description
    $5.19
    $0.43/oz
  • Tom Sturgis Pretzels Stiks, 14 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan
    Kosher

    Open Product Description
    $4.19
    $0.30/oz
  • price-lock favorites
    Unique Snacks Original Sourdough Craft Beer Pretzel Rings, 11oz
    price-lock favorites
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.36/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • price-lock favorites
    Unique Snacks Splits Extra Salt Pretzels, 11 oz
    price-lock favorites
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.36/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Hanover Pretzels

    Open Product Description
    $3.49
    $0.22/oz
    was $3.69
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • 2 for $6.00
    Utz Sourdough Nuggets Pretzels, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $3.00
    $0.19/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • 2 for $6.00
    Utz Sourdough Specials Original Pretzels, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free

    Open Product Description
    $3.00
    $0.19/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Herr's Peanut Butter Filled Pretzel Nuggets, 22 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Non GMO

    Open Product Description
    $8.49
    $0.39/oz
    was $9.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Dot's Homestyle Pretzels Original Seasoned Pretzel Twists, 10 oz, 10 count
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $7.99
    $0.80/oz