Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • On Sale! Limit 4
    Hershey's Milk Chocolate Bars Full Size, 1.55 oz, 6 count
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.00
    $0.54/oz
    was $8.49
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 4
    Hershey's Milk Chocolate Bars Full Size, 1.55 oz, 6 count
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.00
    $0.54/oz
    was $8.49
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 4
    Hershey's Milk Chocolate Bars Full Size, 1.55 oz, 6 count
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.00
    $0.54/oz
    was $8.49
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • 2 for $10.00
    Reese's White Creme & Peanut Butter Pumpkins, 1.2 oz, 6 count
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $8.49
    $1.18/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • RUSSELL STOVER Sugar Free Peanut, Caramel & Nougat Chocolate Candy, 2.4 oz. bag
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.79
    $1.16/oz
  • RUSSELL STOVER Sugar Free Peanut, Caramel & Nougat Chocolate Candy, 2.4 oz. bag
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.79
    $1.16/oz
  • RUSSELL STOVER Sugar Free Peanut, Caramel & Nougat Chocolate Candy, 2.4 oz. bag
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.79
    $1.16/oz
  • RUSSELL STOVER Sugar Free Dark Chocolate Mint Candy, 2 oz. bag
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.79
    $1.40/oz
  • RUSSELL STOVER Sugar Free Dark Chocolate Pecan Delight Candy, 2.4 oz. bag
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.79
    $1.16/oz
  • Russell Stover Sugar Free Crunchy Pecans & Chewy Caramel in Chocolate Candy, 4 count, 2.4 oz
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.79
    $1.16/oz
  • Russell Stover Sugar Free Crunchy Pecans & Chewy Caramel in Chocolate Candy, 4 count, 2.4 oz
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.79
    $1.16/oz
  • Russell Stover Sugar Free Crunchy Pecans & Chewy Caramel in Chocolate Candy, 4 count, 2.4 oz
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.79
    $1.16/oz
  • Storck Riesen Chewy Chocolate Caramel Candy, 5.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.54/oz
  • On Sale!
    KitKat Crisp Wafers in Milk Chocolate Snack Size, 10.78 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.60/oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • TWIX Caramel Chocolate Cookie Candy Bar
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.99
    $0.99/oz
  • Hershey's Nuggets Milk Chocolate with Almonds Share Pack, 8.8 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.99
    $0.79/oz
  • Hershey's Nuggets Milk Chocolate with Almonds Share Pack, 8.8 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.99
    $0.79/oz
  • Hershey's Nuggets Milk Chocolate with Almonds Share Pack, 8.8 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.99
    $0.79/oz
  • RUSSELL STOVER Sugar Free Peanut Butter Chocolate Candy, 2.4 oz. bag
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.79
    $1.16/oz
  • On Sale!
    Reese's Take 5 Pretzels, Caramel, Peanut Butter, Peanuts, and Chocolate Bar, 1.5 oz
    Kosher

    Open Product Description
    $0.74
    $0.49/oz
    was $1.49
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 4
    Hershey's Special Dark Mildly Sweet Chocolate Bar, 1.45 oz, 6 count
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $5.00
    $0.57/oz
    was $8.49
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • Hershey's Milk Chocolate, 1.55 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.99
    $1.28/oz
  • Hershey's Milk Chocolate, 1.55 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.99
    $1.28/oz
  • Hershey's Milk Chocolate, 1.55 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.99
    $1.28/oz
  • SNICKERS Chocolate Candy Bars Fun Size, 10.59 Oz
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $6.49
    $0.61/oz
  • RUSSELL STOVER Sugar Free Strawberry Flavored Crème Candy, 2 oz. bag
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.79
    $1.40/oz
  • On Sale! Limit 4
    Reese's Pumpkins, Ghosts & Bats Assorted Snack Size Shapes Milk Chocolate & Peanut Butter, 14.4 oz

    Open Product Description
    $7.99
    $0.55/oz
    was $9.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • Hershey's Milk Chocolate with Whole Almonds King Size, 2.6 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.49
    $1.34/oz
  • Reese's Milk Chocolate & Peanut Butter Big Cup King Size, 2 count, 2.8 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.49
    $1.25/oz
  • Hershey's Milk Chocolate Snack Size Bars, .45 oz, 8 count
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.99
    $0.83/oz
  • On Sale! Limit 4
    Reese's Milk Chocolate & Peanut Butter Cups Full Size, 1.5 oz, 6 count
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $5.00
    $0.56/oz
    was $8.49
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale!
    Almond Joy Coconut & Almond Chocolate Candy Bar Snack Size, 11.3 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.57/oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale!
    Hershey's Milk Chocolate Snack Size, 10.35 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.63/oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale!
    Mounds Coconut & Dark Chocolatey Candy Bar Snack Size, 11.3 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.57/oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale!
    Mounds Coconut & Dark Chocolatey Candy Bar Snack Size, 11.3 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.57/oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale!
    Mounds Coconut & Dark Chocolatey Candy Bar Snack Size, 11.3 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.57/oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale!
    Reese's Bats Milk Chocolate & Peanut Butter Snack Size, 9.6 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.68/oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale!
    Reese's Milk Chocolate & Peanut Butter Cups Snack Size, 10.5 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $6.49
    $0.62/oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • TWIX Caramel Chocolate Cookie Candy Bars, 10.83 Oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.60/oz
  • price-lock favorites | Limit 4
    Butterfinger/Crunch/100 Grand/Baby Ruth Boo Bag Assorted Candy, 50 count, 30.2 oz
    price-lock favorites

    Open Product Description
    $10.49
    $0.35/oz
    was $13.29
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • Reese's Fast Break Chocolate Candy, Peanut Butter & Nougat Bar King Size, 3.5 oz
    Gluten Free
    Low Sodium
    Kosher

    Open Product Description
    $3.49
    $1.00/oz
  • Snickers Crunchy Peanut Butter Squares Bar Share Size, 4 count, 3.56 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium
    Kosher

    Open Product Description
    $2.99
    $0.84/oz
  • jonesbar Chocolate Peanut Butter, 1.7 oz
    Organic
    High Fiber
    Gluten Free

    Open Product Description
    $2.69
    $1.58/oz
  • Hershey's Kisses Milk Chocolate Family Pack, 15.9 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $10.99
    $0.69/oz
  • Rolo Creamy Caramels Wrapped in Rich Chocolate Candy Family Pack, 16.1 oz
    Gluten Free
    Kosher

    Open Product Description
    $10.99
    $0.68/oz
  • Reese's Big Cup Marshmallow Milk Chocolate & Peanut Butter, 1.4 oz
    Gluten Free
    Kosher

    Open Product Description
    $1.99
    $1.42/oz
  • 3 MUSKETEERS Full Size Candy Milk Chocolate Bar
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.59
    $0.83/oz