Filter Results

Departments

Brand

Brand

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Kim's Magic Pop Rice Treats, 2.6 oz

    Open Product Description
    $2.99
    $1.15/oz
  • Kim's Magic Pop Rice Treats, 2.6 oz

    Open Product Description
    $2.99
    $1.15/oz
  • Kim's Magic Pop Rice Treats, 2.6 oz

    Open Product Description
    $2.99
    $1.15/oz
  • Drizzilicious Pumpkin Spice Rice Cake Bites, 4 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.49
    $0.87/oz
  • Quaker Rice Cakes Apple Cinnamon 6.53 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.61/oz
  • Quaker Rice Cakes Apple Cinnamon 6.53 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.61/oz
  • Quaker Rice Cakes Apple Cinnamon 6.53 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.61/oz
  • Quaker Rice Crisps Caramel 7.04 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.49
    $0.64/oz
  • Quaker Rice Crisps Chocolate 3.52 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.79
    $0.79/oz
  • Quaker Rice Crisps Cheddar 6.06 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.49
    $0.74/oz
  • Quaker Rice Crisps Cheddar 6.06 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.49
    $0.74/oz
  • Quaker Rice Crisps Cheddar 6.06 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.49
    $0.74/oz
  • Drizzilicious S'mores Rice Cake Bites, 4 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.69
    $0.92/oz
  • Quaker Rice Crisps Buttermilk Ranch 3.03 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.79
    $0.92/oz
  • Quaker Rice Cakes Tomato & Basil 6.1 Oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $3.99
    $0.65/oz
  • Quaker Rice Cakes White Cheddar Naturally & Artificially Flavored 5.50 Oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $3.99
    $0.73/oz
  • Quaker Rice Cakes White Cheddar Naturally & Artificially Flavored 5.50 Oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $3.99
    $0.73/oz
  • Quaker Rice Cakes White Cheddar Naturally & Artificially Flavored 5.50 Oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $3.99
    $0.73/oz
  • QUAKER Salt Free Rice Cakes, 4.47 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.89/oz
  • Bowl & Basket Salt Free Rice Cakes, 4.9 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.61/oz
  • Kim's Magic Pop Dark Chocolate Flavored Drizzled Rice Treats, 4.2 oz

    Open Product Description
    $3.99
    $0.95/oz
  • Kim's Magic Pop Salted Caramel Rice Treats, 4.2 oz

    Open Product Description
    $3.99
    $0.95/oz
  • Kim's Magic Pop Salted Caramel Rice Treats, 4.2 oz

    Open Product Description
    $3.99
    $0.95/oz
  • Kim's Magic Pop Salted Caramel Rice Treats, 4.2 oz

    Open Product Description
    $3.99
    $0.95/oz
  • price-lock favorites | Limit 4
    Like Air Minis! Birthday Cake Flavored Drizzled Rice Cakes, 4 oz
    price-lock favorites
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.50
    $0.88/oz
    was $3.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • price-lock favorites | Limit 4
    Like Air Minis! Brownie Flavored Drizzled Rice Cakes, 4 oz
    price-lock favorites
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $3.50
    $0.88/oz
    was $3.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • price-lock favorites | Limit 4
    Like Air Minis! Cinnamon Bun Flavored Drizzled Rice Cakes, 4 oz
    price-lock favorites
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $3.50
    $0.88/oz
    was $3.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • price-lock favorites | Limit 4
    Like Air Minis! Cookie Dough Flavored Drizzled Rice Cakes, 4 oz
    price-lock favorites
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $3.50
    $0.88/oz
    was $3.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • Quaker Caramel Rice Cakes, 6.5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.61/oz
  • Quaker Lightly Salted Rice Cakes, 4.47 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.89/oz
  • Quaker Rice Cakes Chocolate 7.23 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.61/oz
  • Bowl & Basket Caramel Rice Cakes, 6.56 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $2.99
    $0.46/oz
  • Bowl & Basket Lightly Salted Rice Cakes, 4.9 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.61/oz
  • Bowl & Basket Multigrain Rice Cakes, 4.9 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.61/oz
  • Bowl & Basket Multigrain Rice Cakes, 4.9 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.61/oz
  • Bowl & Basket Multigrain Rice Cakes, 4.9 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.61/oz
  • Kim's Crunchy Rice Rolls, 8 count, 2.8 oz

    Open Product Description
    $2.69
    $0.96/oz
  • Quaker Rice Crisps Caramel 3.52 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.79
    $0.79/oz