"pumpkin"

Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • price-lock favorites
    Fresh Pumpkin, each
    price-lock favorites

    Open Product Description
    $5.49
    was $5.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • price-lock favorites
    Fresh Pumpkin, each
    price-lock favorites

    Open Product Description
    $5.49
    was $5.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • price-lock favorites
    Fresh Pumpkin, each
    price-lock favorites

    Open Product Description
    $5.49
    was $5.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • 2 for $5.00
    Tastykake Seasonal Selects Pumpkin Spice Mini Donuts, 10 oz

    Open Product Description
    $2.50
    $0.25/oz
    was $3.49
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • Fresh Jumbo Pumpkin, each

    Open Product Description
    $6.99
  • Fresh Jumbo Pumpkin, each

    Open Product Description
    $6.99
  • Fresh Jumbo Pumpkin, each

    Open Product Description
    $6.99
  • Fresh Pie Pumpkin, each

    Open Product Description
    $3.00
  • 6 Pack Pumpkin Cake Donuts

    Open Product Description
    $5.94
    $0.49/oz
  • On Sale! Limit 4
    Pop-Tarts Frosted Pumpkin Pie Toaster Pastries Limited Edition, 12 count, 20.3 oz

    Open Product Description
    $4.49
    $0.22/oz
    was $4.79
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 4
    Pop-Tarts Frosted Pumpkin Pie Toaster Pastries Limited Edition, 12 count, 20.3 oz

    Open Product Description
    $4.49
    $0.22/oz
    was $4.79
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 4
    Pop-Tarts Frosted Pumpkin Pie Toaster Pastries Limited Edition, 12 count, 20.3 oz

    Open Product Description
    $4.49
    $0.22/oz
    was $4.79
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • price-lock favorites | Limit 4
    Bowl & Basket 100% Pure Pumpkin, 29 oz
    price-lock favorites
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $2.49
    $0.09/oz
    was $2.79
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • price-lock favorites | Limit 4
    Bowl & Basket 100% Pure Pumpkin, 15 oz
    price-lock favorites
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $1.19
    $0.08/oz
    was $1.49
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale!
    Entenmann's Classic Pumpkin Donuts, 8 count, 14.5 oz

    Open Product Description
    $3.99
    $0.28/oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • Drizzilicious Pumpkin Spice Rice Cake Bites, 4 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.49
    $0.87/oz
  • Drizzilicious Pumpkin Spice Rice Cake Bites, 4 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.49
    $0.87/oz
  • Drizzilicious Pumpkin Spice Rice Cake Bites, 4 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.49
    $0.87/oz
  • On Sale! Limit 4
    Libby's 100% Pure Pumpkin, 15 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $2.50
    $0.17/oz
    was $2.79
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • Entenmann's Pop'ems Pumpkin Donut Holes, 15 oz

    Open Product Description
    $5.69
    $0.38/oz
  • 6 Pack Pumpkin Cake Donuts

    Open Product Description
    $5.99
    $0.50/oz
  • Libby's 100% Pure Pumpkin, 29 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $4.79
    $0.17/oz
  • Libby's 100% Pure Pumpkin, 29 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $4.79
    $0.17/oz
  • Libby's 100% Pure Pumpkin, 29 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $4.79
    $0.17/oz
  • On Sale! Limit 4
    Chobani Pumpkin Spice Flavored Coffee Creamer Limited Batch, 24 fl oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $4.49
    $0.19/fl oz
    was $5.69
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • Farmer's Market Organic Pumpkin Puree, 15 oz
    Organic
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $3.69
    $0.25/oz
  • Store Made Pumpkin Muffins, 4 pack

    Open Product Description
    $4.59
  • Maple Donuts Pumpkin Cake Donuts, 10 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.99
    $0.50/oz
  • Libby's Easy Pumpkin Pie Mix, 30 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.79
    $0.16/oz
  • Entenmann's Pumpkin Donut Holes Limited Edition, 13 oz

    Open Product Description
    $5.69
    $0.44/oz
  • Fresh Baked Pumpkin Donuts, 6 ct, 14 oz

    Open Product Description
    $5.99
    $0.43/oz
  • Store Made PUMPKIN TEA BISCUIT MADE FROM SCRATCH

    Open Product Description
    $3.99
  • McCormick Pumpkin Pie Spice, 1.12 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Vegan

    Open Product Description
    $6.29
    $5.62/oz
  • Bowl & Basket Pumpkin Spice, 1.5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.59
    $1.73/oz
  • Bowl & Basket Pumpkin Spice, 1.5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.59
    $1.73/oz
  • Bowl & Basket Pumpkin Spice, 1.5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.59
    $1.73/oz
  • price-lock favorites | Limit 4
    Nestlé Coffee Mate Pumpkin Spice Cold Foam Creamer, 14 oz
    price-lock favorites
    Gluten Free
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $3.49
    $0.25/oz
    was $5.29
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • Pumpkin Pie, 22 oz, 8 in

    Open Product Description
    $6.99
    $0.32/oz
  • On Sale!
    Chobani Flip Pumpkin Harvest Crisp Limited Batch, 4.5 oz
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.20
    $0.27/oz
    was $1.67
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale!
    Pillsbury Pumpkin Quick Bread & Muffin Mix, 14 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.49
    $0.18/oz
    was $2.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • Starbucks Pumpkin Spice Flavored Almondmilk & Oatmilk Coffee Creamer Limited Edition, 28 fl oz
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $6.29
    $0.22/fl oz
  • Bowl & Basket Pumpkin Spice Instant Oatmeal Limited Edition, 1.51 oz, 8 count
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $2.49
    $1.66/oz