Filter Results

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Cheez-It Original Baked Snack Crackers, 7 oz, 7 Ounce
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Kosher

    Open Product Description
    $3.79
    $0.54/oz
  • Cheez-It Original Baked Snack Mix Pantry Size, 10.5 oz, 10.5 Ounce
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.39
    $0.42/oz
  • On Sale! Limit 4
    Cheez-It Original Extra Toasty Baked Snack Crackers Family Size, 21 oz, 21 Ounce
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $5.49
    $0.26/oz
    was $6.49
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • Cheez-It Smoked Cheddar Baked Snack Crackers, 12.4 oz, 12.4 Ounce
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.39
    $0.35/oz
  • Cheez-It Smoked Gouda Baked Snack Crackers, 12.4 oz, 12.4 Ounce
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.39
    $0.35/oz
  • Cheez-It Snap'd Cheddar Sour Cream & Onion Cheesy Baked Snacks, 7.5 oz, 7.5 Ounce
    price-lock favorites
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $5.89
    $0.79/oz
  • Cheez-It Snap'd Double Cheese Cheesy Baked Snacks, 7.5 oz, 7.5 Ounce
    price-lock favorites
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $5.89
    $0.79/oz
  • On Sale! Limit 4
    Cheez-It White Cheddar Baked Snack Crackers Family Size, 21 oz, 21 Ounce
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Kosher

    Open Product Description
    $5.49
    $0.26/oz
    was $6.49
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • Cheez-It White Cheddar Baked Snack Crackers Pantry Size, 12.4 oz, 12.4 Ounce
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Kosher

    Open Product Description
    $4.39
    $0.35/oz
  • Cheez-It White Cheddar Baked Snack Crackers, 1.02 oz, 12 count, 12.24 Ounce
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Kosher

    Open Product Description
    $9.89
    $0.81/oz
  • Cheez-It White Cheddar Baked Snack Crackers, 7 oz, 7 Ounce
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Kosher

    Open Product Description
    $3.79
    $0.54/oz
  • Chex Mix Traditional Savory Snack Mix Family Size, 13.5 oz, 13.5 Ounce
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $5.49
    $0.41/oz
  • Chick-fil-A Original Flavor Waffle Potato Chips, 7 oz, 7 Ounce

    Open Product Description
    $5.49
    $0.78/oz
  • Chick-fil-A Sauce, 24 fl oz, 24 Fluid ounce
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $7.29
    $0.30/fl oz
  • Cholula Mild Salsa Verde, 12 oz, 12 Ounce
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $3.99
    $0.33/oz
  • Cholula Original Hot Sauce, 12 fl oz, 12 Ounce
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $8.49
    $0.71/oz
  • Cholula Original Medium Salsa, 12 oz, 12 Ounce
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.33/oz
  • 3 for $8.00
    Club Minis Original Crackers, 11 oz, 11 Ounce
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.49
    $0.41/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • 3 for $8.00
    Club Multigrain Crackers, 12.7 oz, 12.7 Ounce
    Whole Grain
    Kosher

    Open Product Description
    $4.49
    $0.35/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • Club Original Crackers Family Size, 9 count, 18.8 oz, 18.8 Ounce
    Kosher

    Open Product Description
    $6.39
    $0.34/oz
  • 3 for $8.00
    Club Original Crackers, 13.7 oz, 13.7 Ounce
    Kosher

    Open Product Description
    $4.49
    $0.33/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • 3 for $8.00
    Club Original Crackers, 6 count, 12.5 oz, 12.5 Ounce
    Kosher

    Open Product Description
    $4.49
    $0.36/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • 3 for $8.00
    Club Reduced Fat Crackers, 11.7 oz, 11.7 Ounce
    Kosher

    Open Product Description
    $4.49
    $0.38/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • 3 for $8.00
    Club Sweet Hawaiian Crackers, 13.7 oz, 13.7 Ounce
    Kosher

    Open Product Description
    $4.49
    $0.33/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • Coca-Cola Mini Soda, 7.5 fl oz, 10 count, 75 Fluid ounce
    Low Sodium
    Kosher

    Open Product Description
    $10.82
    $0.14/fl oz
  • On Sale! Limit 8
    Coca-Cola Original Taste Soda, 12 fl oz, 12 count, 144 Ounce
    Low Sodium
    Kosher

    Open Product Description
    $11.16
    $0.08/oz
    was $12.85
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 8
    Coca-Cola Original Taste Soda, 12 fl oz, 8 count, 96 Fluid ounce
    Low Sodium
    Kosher

    Open Product Description
    $10.44
    $0.11/fl oz
    was $12.13
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 8
    Coca-Cola Original Taste Soda, 16.9 fl oz, 6 count, 101.4 Fluid ounce
    Low Sodium
    Kosher

    Open Product Description
    $6.52
    $0.06/fl oz
    was $9.31
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 4
    Coca-Cola Original Taste Soda, 67.6 fl oz, 67.6 Fluid ounce
    Low Sodium

    Open Product Description
    $3.51
    $0.05/fl oz
    was $5.00
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • Coca-Cola Soda, 12 fl oz, 24 count, 288 Fluid ounce
    Low Sodium
    Kosher

    Open Product Description
    $21.31
    $0.07/fl oz
Can't find what you're looking for?