Filter Results

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Blue Diamond Almonds Chile 'n Lime Flavored Almonds, 6 oz, 6 Ounce
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $5.19
    $0.87/oz
  • Blue Diamond Almonds Chile 'n Lime Flavored Almonds, 6 oz, 6 Ounce
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $5.19
    $0.87/oz
  • Blue Diamond Almonds Chile 'n Lime Flavored Almonds, 6 oz, 6 Ounce
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $5.19
    $0.87/oz
  • On Sale! Limit 4
    Blue Diamond Almonds Honey Roasted Almonds, 16 oz, 16 Ounce
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Heart Health

    Open Product Description
    $8.99
    $0.56/oz
    was $11.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Cheez-It Original Baked Snack Crackers Family Size, 21 oz, 21 Ounce
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Kosher

    Open Product Description
    $7.99
    $0.38/oz
  • Kellogg's Rice Krispies Treats Snacks Party Size, 30 count, 30.1 oz, 30.1 Ounce
    Sponsored

    Open Product Description
    $17.29
    $0.57/oz
  • Pringles Snack Cups Original Potato Crisps, 0.67 oz, 12 count, 8 Ounce
    Sponsored
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $9.39
    $1.17/oz
  • Cheez-It White Cheddar Baked Snack Crackers Family Size, 21 oz, 21 Ounce
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Kosher

    Open Product Description
    $7.99
    $0.38/oz
  • Cheez-It White Cheddar Baked Snack Crackers Family Size, 21 oz, 21 Ounce
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Kosher

    Open Product Description
    $7.99
    $0.38/oz
  • Cheez-It White Cheddar Baked Snack Crackers Family Size, 21 oz, 21 Ounce
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Kosher

    Open Product Description
    $7.99
    $0.38/oz
  • Blue Diamond Almonds Lightly Salted Almonds, 25 oz, 25 Ounce
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $16.79
    $0.67/oz
  • On Sale! Limit 4
    Blue Diamond Almonds Smokehouse Almonds, 16 oz, 16 Ounce
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $8.99
    $0.56/oz
    was $11.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Blue Diamond Almonds Wasabi & Soy Sauce Flavored Almonds, 16 oz, 16 Ounce
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $8.99
    $0.56/oz
    was $11.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Bowl & Basket Barbeque Potato Chips, 8 oz, 8 Ounce
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.00
    $0.25/oz
  • Bowl & Basket Barbeque Potato Chips, 8 oz, 8 Ounce
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.00
    $0.25/oz
  • Bowl & Basket Barbeque Potato Chips, 8 oz, 8 Ounce
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.00
    $0.25/oz
  • On Sale! Limit 4
    Pringles Cheddar Cheese Potato Crisps, 5.5 oz, 5.5 Ounce
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.00
    $0.36/oz
    was $2.39
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Bowl & Basket Buffalo Style & Blue Cheese Flavored Wavy Potato Chips, 10 oz, 10 Ounce
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.29
    $0.23/oz
  • Bowl & Basket Copz White Corn Tortilla Chips, 10 oz, 10 Ounce
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.49
    $0.25/oz
  • Bowl & Basket Hint of Lime Flavored Tortilla Chips, 11 oz, 11 Ounce
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.49
    $0.23/oz
  • price-lock favorites
    Bowl & Basket Honey Wheat Pretzel Twists, 10 oz, 10 Ounce
    price-lock favorites
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.49
    $0.25/oz
    was $2.59
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • price-lock favorites
    Bowl & Basket Honey Wheat Pretzel Twists, 10 oz, 10 Ounce
    price-lock favorites
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.49
    $0.25/oz
    was $2.59
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • price-lock favorites
    Bowl & Basket Honey Wheat Pretzel Twists, 10 oz, 10 Ounce
    price-lock favorites
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.49
    $0.25/oz
    was $2.59
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Cheez-It Snap'd Double Cheese Cheesy Baked Snacks, 7.5 oz, 7.5 Ounce
    Sponsored
    price-lock favorites
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $5.29
    $0.71/oz
  • price-lock favorites
    Bowl & Basket Mini Pretzels, 16 oz, 16 Ounce
    price-lock favorites
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.49
    $0.16/oz
    was $2.59
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Bowl & Basket New Orleans Style Potato Chips, 8 oz, 8 Ounce
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.00
    $0.25/oz
  • Bowl & Basket Original Potato Chips, 18 oz, 18 Ounce
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $3.79
    $0.21/oz
  • Bowl & Basket Original Wavy Potato Chips, 18 oz, 18 Ounce
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $3.79
    $0.21/oz
  • Bowl & Basket Potato Chips Variety Pack, 1 oz, 18 count, 18 Ounce
    price-lock favorites

    Open Product Description
    $10.89
    $0.61/oz
  • Bowl & Basket Salt & Vinegar Potato Chips, 8 oz, 8 Ounce
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan
    Kosher

    Open Product Description
    $2.00
    $0.25/oz
  • On Sale!
    Bowl & Basket Seasoned Virginia Peanuts Dill Pickle Limited Edition, 9 oz, 9 Ounce

    Open Product Description
    $3.99
    $0.44/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Bowl & Basket Sour Cream & Cheddar Krinkle Cut Potato Chips, 8 oz, 8 Ounce
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.00
    $0.25/oz
  • price-lock favorites
    Bowl & Basket Specialty Jalapeño Kettle Chips, 8 oz, 8 Ounce
    price-lock favorites
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.49
    $0.31/oz
    was $2.89
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • price-lock favorites
    Bowl & Basket Specialty Jalapeño Kettle Chips, 8 oz, 8 Ounce
    price-lock favorites
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.49
    $0.31/oz
    was $2.89
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • price-lock favorites
    Bowl & Basket Specialty Jalapeño Kettle Chips, 8 oz, 8 Ounce
    price-lock favorites
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.49
    $0.31/oz
    was $2.89
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • price-lock favorites
    Bowl & Basket Specialty Mesquite Barbeque Flavored Kettle Chips, 8 oz, 8 Ounce
    price-lock favorites
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $2.49
    $0.31/oz
    was $2.89
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • price-lock favorites
    Bowl & Basket Specialty Sea Salt & Cracked Pepper Kettle Chips, 8 oz, 8 Ounce
    price-lock favorites
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $2.49
    $0.31/oz
    was $2.89
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • price-lock favorites
    Bowl & Basket Specialty Sea Salt Kettle Chips, 8 oz, 8 Ounce
    price-lock favorites
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $2.49
    $0.31/oz
    was $2.89
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Bowl & Basket Spicy Dill Pickle Kettle Potato Chips Limited Edition, 8 oz, 8 Ounce
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.00
    $0.38/oz
  • Bowl & Basket Unsalted Jumbo Roasted Peanuts, 32 oz, 32 Ounce
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.16/oz
  • On Sale! Limit 4
    Cheez-It Cheddar Jack Baked Snack Crackers Pantry Size, 12.4 oz, 12.4 Ounce
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.32/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Cheez-It Extra Toasty Original Baked Snack Crackers Pantry Size, 12.4 oz, 12.4 Ounce
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.32/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Cheez-It Grooves Zesty Cheddar Ranch Crunchy Snack Crackers Pantry Size, 9 oz, 9 Ounce
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.44/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Cheez-It Hot & Spicy Baked Snack Crackers Pantry Size, 12.4 oz, 12.4 Ounce
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.32/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Cheez-It Original Baked Snack Crackers Pantry Size, 12.4 oz, 12.4 Ounce
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.32/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 25th
Can't find what you're looking for?