All campaign items

  • 2 for $10.00
    100 Grand Rich Caramel Milk Chocolate Crispy Crunchies Fun Size, 10 oz, 10 Ounce
    price-lock favorites
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.65/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • 2 for $10.00
    Crunch Creamy Milk Chocolate with Crisped Rice Fun Size, 10 oz, 10 Ounce
    price-lock favorites
    Vegan
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.65/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • 2 for $10.00
    Ferrero Minis Assorted Candy, 9.5 oz, 9.5 Ounce
    price-lock favorites

    Open Product Description
    $6.49
    $0.68/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Kinder Bueno Crispy Creamy Chocolate Bar Snack Size, 6.8 oz, 6.8 Ounce
    price-lock favorites

    Open Product Description
    $6.69
    $0.98/oz