Filter Results

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Nasoya Super Firm Organic Tofu, 16 oz
    Organic
    High Protein
    Gluten Free

    Open Product Description
    $4.49
    $0.28/oz
  • Silk Dairy-Free Vanilla Soymilk Yogurt Alternative, 5.3 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    Plant Based

    Open Product Description
    $2.29
    $0.43/oz
  • On Sale! Limit 4
    MorningStar Farms Original Chik'n Vegan Patties, 4 count, 10 oz
    Sponsored
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $4.99
    $0.50/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Planet Oat Coffee Cake Oatmilk Creamer, 32 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $5.49
    $0.17/fl oz
  • Silk Caramel Almond Creamer, 32 fl oz
    Sponsored
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $6.49
    $0.20/fl oz
  • Blue Diamond Almonds Almond Breeze Unsweetened Original Almondmilk, 96 fl oz
    Sponsored
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $5.69
    $0.06/fl oz
  • On Sale! Limit 4
    Smart Balance Low Sodium Whipped Buttery Spread, 13 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.23/oz
    was $4.44
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Blue Diamond Almonds Almond Breeze Unsweetened Vanilla Almondmilk, half gallon
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $3.99
    $2.11 each
  • Ripple Kids Original Plant-Based Milk
    Gluten Free
    Digestive Support
    Plant Based

    Open Product Description
    $7.29
    $0.15/fl oz
  • Oatly! The Original Oatmilk, 64 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.79
    $0.11/fl oz
  • On Sale! Limit 4
    MorningStar Farms Spicy Buffalo Chik'n Vegan Patties, 4 count, 10 oz
    Sponsored
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $4.99
    $0.50/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Pacific Foods Organic Original Oat Milk, 32 fl oz
    Organic
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.99
    $0.16/fl oz
  • On Sale! Limit 4
    Smart Balance Original Buttery Spread, 15 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.20/oz
    was $4.44
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • House Foods Premium Medium Firm Tofu, 16 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $2.99
    $0.19/oz
  • So Delicious Dairy Free Raspberry Coconut  Yogurt Alternative, 5.3 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    Plant Based

    Open Product Description
    $2.59
    $0.49/oz
  • Planet Oat Unsweetened Extra Creamy Original Oatmilk, 52 fl oz
    Sponsored
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $4.49
    $0.09/fl oz
  • Lärabar Peanut Butter Cookie Bar, 1.7 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.69
    $0.99/oz
  • Silk Original Almondmilk, 64 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.99
    $0.08/fl oz
  • On Sale! Limit 4
    CALIFIA FARMS Toasted Coconut & Almondmilk Blend, 48 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $3.49
    $0.07/fl oz
    was $4.34
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    CALIFIA FARMS Unsweetened Almondmilk, 48 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $3.49
    $0.07/fl oz
    was $4.34
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Silk Unsweet Almondmilk, 64 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.99
    $0.08/fl oz
  • Blue Diamond Almonds Almond Breeze Unsweetened Original Almondmilk, half gallon
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $3.99
    $0.06/fl oz
  • Wholesome Pantry Organic Old-Fashioned Oats, 18 oz
    Organic
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.79
    $0.21/oz
  • On Sale! Limit 4
    Mush 15g Protein Peanut Butter Chocolate Chip Overnight Oats, 5.5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.59
    $0.52/oz
    was $2.79
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Smart Balance Original Buttery Spread, 45 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $10.99
    $0.24/oz
  • So Delicious Dairy Free Vanilla Coconut Yogurt Alternative, 5.3 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    Plant Based

    Open Product Description
    $2.59
    $0.49/oz
  • On Sale! Limit 4
    Siete Almond Flour Grain Free Tortillas, 8 count, 7 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $7.99
    $1.14/oz
    was $8.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Bob's Red Mill Gluten Free Old Fashioned Whole Grain Rolled Oats, 32 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $9.99
    $0.31/oz
  • Oatly! The Original Full Fat Oatmilk, 64 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $6.79
    $0.11/fl oz
  • Rice Dream Organic Original Enriched Rice Drink Value Size, half gallon
    Organic
    Gluten Free
    Plant Based

    Open Product Description
    $5.99
    $0.09/fl oz
  • Country Crock Plant Butter with Avocado Oil, 14 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.79
    $0.41/oz
  • Silk Unsweet Coconutmilk, 64 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $5.69
    $0.09/fl oz
  • On Sale!
    Malk Organic Original Oat Milk, 28 fl oz
    Organic
    Gluten Free
    Plant Based

    Open Product Description
    $5.49
    $0.17/fl oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Lightlife Plant-Based Hot Smart Dogs, 8 count, 12 oz
    Plant Based
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.79
    $0.32/oz
    was $5.29
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • I Can't Believe It's Not Butter! Creamy! Light 27% Oils Buttery Spread, 15 oz
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $4.99
    $0.33/oz