All Sale Items

Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Search Results

Sort by
  • On Sale!
    Fruitist Jumbo Blueberries, 9.8 oz
    Vegan
    Non GMO
    Paleo

    Open Product Description
    $4.99
    was $7.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 12
    Poland Spring 100% Natural Spring Water, 16.9 fl oz, 24 count

    Open Product Description
    $5.50
    $0.01/fl oz
    was $6.29
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Fresh Hass Avocado, each

    Open Product Description
    $0.69
    was $1.09
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4 lbs
    Farm Raised Fresh Faroe Island Salmon Fillet
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $8.99/lb
    $8.99/lb
    was $10.99/lb
    Offer Valid Week of Sep 25th
    Final cost based on weight
  • price-lock favorites | Limit 10
    Fresh Lemon, each
    price-lock favorites

    Open Product Description
    $0.49
    was $0.59
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Eggland's Best Classic Large White Eggs, 12 Count

    Open Product Description
    $3.39
    $0.28 each
    was $5.79
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 5 lbs
    Certified Angus Beef Freshly Ground Beef, 80% Lean / 20% Fat, Family Pack, Average Weight 3.25 lb Pa
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $12.97 avg/ea
    $3.99/lb
    was $16.22 avg/ea
    Offer Valid Week of Sep 25th
    Final cost based on weight
  • price-lock favorites | Limit 4
    Wonderful Halos Mandarins, 2 lb bag
    price-lock favorites
    Vegan
    Non GMO

    Open Product Description
    $3.99
    was $4.79
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Brawny Tear-a-Square 3-Ply Paper Towels, 4 Double Rolls, 76 Sheets Per Roll

    Open Product Description
    $5.99
    $0.02 each
    was $10.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • 2 for $5.00
    Fresh Raspberries, 6 oz

    Open Product Description
    $2.50
    was $3.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • price-lock favorites | Limit 10
    Fresh Lime, each
    price-lock favorites

    Open Product Description
    $0.39
    was $0.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • 2 for $5.00
    Fresh Blackberries, 6 oz

    Open Product Description
    $2.50
    was $3.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Certified Angus Beef Top Round London Broil, Average Weight 1.75 lb Pack

    Open Product Description
    $10.48 avg/ea
    $5.99/lb
    was $15.73 avg/ea
    Offer Valid Week of Sep 25th
    Final cost based on weight
  • On Sale! Limit 4
    Bowl & Basket Sweet Cream Salted Butter, 4 count, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.50
    $2.50/lb
    was $3.00
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Botticelli Everyday Cooking Extra Virgin Olive Oil, 33.8 fl oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $9.99
    $0.30/fl oz
    was $13.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    EARTHWISE Reusable Shopping Bag - Veggie Graphic, 1 each

    Open Product Description
    $1.25
    was $1.69
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    POLAND SPRING Brand 100% Natural Spring Water, 101.4-ounce plastic jug

    Open Product Description
    $1.75
    $0.02/fl oz
    was $1.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • price-lock favorites | Limit 4
    Bowl & Basket Baby Carrots, 1 lb bag
    price-lock favorites
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $0.99
    was $1.39
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Tropicana No Pulp Pure Premium 100% Orange Juice, 46 fl oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $3.79
    $0.08/fl oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Tropicana Pure Premium 100% Orange Juice, 46 fl oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $3.79
    $0.08/fl oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • price-lock favorites | Limit 4 lbs
    Fresh Plum Tomato
    price-lock favorites

    Open Product Description
    $0.37 avg/ea
    $0.99/lb
    was $0.52 avg/ea
    Offer Valid Week of Sep 25th
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    General Mills Cheerios Toasted Whole Grain Oat Cereal Large Size, 12 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Heart Health

    Open Product Description
    $4.49
    $0.37/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • price-lock favorites | Limit 4
    Tuttorosso Crushed Tomatoes with Basil, 28 oz
    price-lock favorites
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.25
    $0.04/oz
    was $2.19
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Bowl & Basket Whole Milk Shredded Mozzarella Natural Cheese, 8 oz
    price-lock favorites
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.99
    $0.25/oz
    was $2.19
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Thomas' Nooks & Crannies Cinnamon Raisin English Muffins, 6 count, 13 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.99
    $0.23/oz
    was $5.69
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    General Mills Cinnamon Toast Crunch Crispy Sweetened Whole Wheat & Rice Cereal, 1 lb 0.8 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain
    Kosher

    Open Product Description
    $4.49
    $0.27/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    General Mills Cheerios Honey Nut Cereal Large Size, 15.4 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $4.49
    $0.29/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Locatelli Grated Pecorino Romano Cheese, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $12.99
    $0.81/oz
    was $17.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Breakstone's Salted Whipped Butter, 8 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.99
    $0.25/oz
    was $2.55
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    POLAND SPRING Brand 100% Natural Spring Water, 1-gallon plastic jug

    Open Product Description
    $2.29
    $0.02/fl oz
    was $2.99
    Offer Valid Week of Sep 25th