Chicken is a go-to option for all kinds of cooking, whether you’re putting together a quick dinner, planning ahead for the week, or picking up something easy to keep in the freezer. With both fresh chicken and frozen options available, it’s easy to find cuts and styles that fit different recipes and routines. 
 

Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Bowl & Basket Boneless Skinless Fresh Chicken Breasts with Rib Meat Value Size
    No Artificial Ingredients
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $9.06 avg/ea
    $2.99/lb
    Final cost based on weight
  • Bowl & Basket Boneless Skinless Fresh Chicken Breasts with Rib Meat Value Size
    No Artificial Ingredients
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $9.06 avg/ea
    $2.99/lb
    Final cost based on weight
  • Bowl & Basket Boneless Skinless Fresh Chicken Breasts with Rib Meat Value Size
    No Artificial Ingredients
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $9.06 avg/ea
    $2.99/lb
    Final cost based on weight
  • Fresh Grade A Chicken Breast, Boneless, Skinless, Thin Sliced, Average Weight 1.25 lb Pack
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $7.49 avg/ea
    $5.99/lb
    Final cost based on weight
  • Yummy Dino Buddies Whole Grain Chicken Breast Nuggets, 21 oz
    Sponsored
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $8.29
    $0.39/oz
  • Yummy Dino Buddies Whole Grain Chicken Breast Nuggets, 21 oz
    Sponsored
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $8.29
    $0.39/oz
  • Yummy Dino Buddies Whole Grain Chicken Breast Nuggets, 21 oz
    Sponsored
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $8.29
    $0.39/oz
  • Just Bare® Lightly Breaded Chicken Breast Strips
    Sponsored
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $11.99
    $0.50/oz
  • Kıdfresh White Meat Chicken Sticks, 16.4 oz
    Sponsored
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $9.99
    $0.61/oz
  • Yummy Dino Buddies Alphabet-Shaped Chicken Breast Nuggets, 21 oz
    Sponsored
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $8.29
    $0.39/oz
  • Yummy Dino Buddies Alphabet-Shaped Chicken Breast Nuggets, 21 oz
    Sponsored
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $8.29
    $0.39/oz
  • Yummy Dino Buddies Alphabet-Shaped Chicken Breast Nuggets, 21 oz
    Sponsored
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $8.29
    $0.39/oz
  • Perdue 98% Fat Free Boneless Skinless Thin Sliced Chicken Breasts
    High Protein
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $7.79 avg/ea
    $5.99/lb
    Final cost based on weight
  • Bell & Evans Boneless, Skinless Chicken Breasts
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $8.99 avg/ea
    $8.99/lb
    Final cost based on weight
  • Bell & Evans Boneless, Skinless Organic Chicken Breasts
    Organic
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $11.99 avg/ea
    $11.99/lb
    Final cost based on weight
  • Fresh Grade A Chicken Breast, Boneless, Skinless, Thin Sliced, Family Pack, Average Weight 3 lb Pack
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $16.47 avg/ea
    $5.49/lb
    Final cost based on weight
  • Fresh Grade A Chicken Breast, Boneless, Skinless, Thin Sliced, Family Pack, Average Weight 3 lb Pack
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $16.47 avg/ea
    $5.49/lb
    Final cost based on weight
  • Fresh Grade A Chicken Breast, Boneless, Skinless, Thin Sliced, Family Pack, Average Weight 3 lb Pack
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $16.47 avg/ea
    $5.49/lb
    Final cost based on weight
  • FULLY COOKED LIGHTLY BREADED CHICKEN BREAST ORIGINAL FILLETS
    Sponsored
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $11.99
    $0.50/oz
  • Bell & Evans 100% Leg Meat Ground Chicken, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $5.99
    $0.37/oz
  • On Sale!
    Wholesome Pantry All Natural Fresh Hand Trimmed Chicken Tenders
    No Artificial Ingredients
    Keto Friendly
    Non GMO

    Open Product Description
    $8.95 avg/ea
    $5.49/lb
    was $11.39 avg/ea
    Offer Valid Week of Sep 25th
    Final cost based on weight
  • Bowl & Basket Boneless Skinless Fresh Chicken Thighs Value Size
    No Artificial Ingredients
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $13.76 avg/ea
    $3.79/lb
    Final cost based on weight
  • Bowl & Basket Boneless Skinless Fresh Chicken Thighs Value Size
    No Artificial Ingredients
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $13.76 avg/ea
    $3.79/lb
    Final cost based on weight
  • Bowl & Basket Boneless Skinless Fresh Chicken Thighs Value Size
    No Artificial Ingredients
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $13.76 avg/ea
    $3.79/lb
    Final cost based on weight
  • Perdue 99% Fat Free Boneless Skinless Chicken Breasts
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $6.24 avg/ea
    $4.99/lb
    Final cost based on weight
  • Kidfresh White Meat Chicken Nuggets, 16.35 oz
    Sponsored
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $9.99
    $0.61/oz
  • Bell & Evans Thin Sliced, Boneless, Skinless Chicken Breasts
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $9.99 avg/ea
    $9.99/lb
    Final cost based on weight
  • Perdue Dino Nuggets, 12 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Soy Free

    Open Product Description
    $3.99
    $0.33/oz
  • Wholesome Pantry All Natural Fresh Boneless Skinless Chicken Thighs
    No Artificial Ingredients
    Keto Friendly
    Non GMO

    Open Product Description
    $7.38 avg/ea
    $3.99/lb
    Final cost based on weight
  • Perdue 99% Fat Free Boneless Skinless Chicken Breasts Value Pack
    High Protein
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $14.82 avg/ea
    $4.49/lb
    Final cost based on weight
  • On Sale! Limit 4
    Bowl & Basket Fresh Chicken Thighs Value Size
    No Artificial Ingredients
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $4.76 avg/ea
    $0.99/lb
    was $6.20 avg/ea
    Offer Valid Week of Sep 25th
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Wholesome Pantry Fresh Hand Trimmed Boneless Thin Sliced Chicken Breasts
    No Artificial Ingredients
    Keto Friendly
    Non GMO

    Open Product Description
    $9.28 avg/ea
    $4.99/lb
    was $13.00 avg/ea
    Offer Valid Week of Sep 25th
    Final cost based on weight
  • Bell & Evans Organic Chicken Thighs
    Organic
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $7.49 avg/ea
    $7.49/lb
    Final cost based on weight
  • Perdue Chicken Nuggets, 12 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.33/oz
  • Perdue Chicken Nuggets, 12 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.33/oz
  • Perdue Chicken Nuggets, 12 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.33/oz
  • Bell & Evans Boneless, Skinless Chicken Breasts
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $31.47 avg/ea
    $8.99/lb
    Final cost based on weight
  • Fresh Chicken Thighs, 1 pound

    Open Product Description
    $1.49/lb
    $1.49/lb
    Final cost based on weight
  • Bell & Evans Organic Boneless, Skinless Chicken Thighs
    Organic
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $7.49 avg/ea
    $7.49/lb
    Final cost based on weight
  • Perdue Oven Stuffer Whole Roaster

    Open Product Description
    $15.31 avg/ea
    $1.89/lb
    Final cost based on weight
  • Bell & Evans Boneless, Skin-On Chicken Thighs, 1 lb
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $5.99 avg/ea
    $5.99/lb
    Final cost based on weight
  • Bell & Evans Thin Sliced, Boneless, Skinless Organic Chicken Breasts
    Organic
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $12.99 avg/ea
    $12.99/lb
    Final cost based on weight
  • On Sale! Limit 4
    Perdue Chicken Thighs Value Pack
    High Protein
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $10.02 avg/ea
    $1.89/lb
    was $11.61 avg/ea
    Offer Valid Week of Sep 25th
    Final cost based on weight
  • Bowl & Basket Thin Sliced Boneless Skinless Fresh Chicken Breasts
    No Artificial Ingredients
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $6.53 avg/ea
    $5.49/lb
    Final cost based on weight
  • Value Size Bone-In Chicken Thighs

    Open Product Description
    $1.49/lb
    $1.49/lb
    Final cost based on weight
  • Bowl & Basket Fresh Chicken Breast Tenderloins Value Size
    No Artificial Ingredients
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $12.17 avg/ea
    $4.49/lb
    Final cost based on weight
  • On Sale! Limit 4
    Fresh Grade A Chicken Thighs, Bone In, Value Size, Average Weight 3.5 lbs
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $4.17 avg/ea
    $1.19/lb
    was $5.22 avg/ea
    Offer Valid Week of Sep 25th
    Final cost based on weight
  • PERDUE® RESERVE™ Whole Young Chicken (3.75 lbs)
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $8.49
    $8.49/60oz