Filter Results

Departments

Brand

Brand

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Hampton Farms Jumbo Unsalted Roasted Peanuts, 1.5 lb
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.21/oz
  • Hampton Farms Jumbo Unsalted Roasted Peanuts, 1.5 lb
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.21/oz
  • Hampton Farms Jumbo Unsalted Roasted Peanuts, 1.5 lb
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.21/oz
  • Planters Honey Roasted Peanuts, 12 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.89
    $0.41/oz
  • On Sale! Limit 4
    Planters Dry Roasted Sweet & Spicy Peanuts, 16 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.49
    $0.22/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Planters Dry Roasted Sweet & Spicy Peanuts, 16 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.49
    $0.22/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Planters Dry Roasted Sweet & Spicy Peanuts, 16 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.49
    $0.22/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Planters Lightly Salted Dry Roasted Peanuts, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $3.49
    $0.22/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • price-lock favorites
    Bowl & Basket Lightly Salted Dry Roasted Peanuts, 16 oz
    price-lock favorites
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.79
    $0.17/oz
    was $2.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Setton Farms Dark Chocolate Peanuts, 11 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $10.99
    $0.92/oz
  • Setton Farms Dark Chocolate Peanuts, 11 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $10.99
    $0.92/oz
  • Setton Farms Dark Chocolate Peanuts, 11 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $10.99
    $0.92/oz
  • Hampton Farms Unsalted Roasted Peanuts, 3 lb
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $7.99
    $0.17/oz
  • Planters Salted Dry Roasted Peanuts, 2 lb 2.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.99
    $0.20/oz
  • Bowl & Basket Extra Large Salted Virginia Peanuts, 20 oz

    Open Product Description
    $5.99
    $0.30/oz
  • Planters Lightly Salted Cocktail Peanuts, 12 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $4.89
    $0.41/oz
  • Planters Lightly Salted Cocktail Peanuts, 12 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $4.89
    $0.41/oz
  • Planters Lightly Salted Cocktail Peanuts, 12 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $4.89
    $0.41/oz
  • Aurora Natural Organic Roasted Salted Peanuts, 10 oz
    Organic
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.49
    $0.45/oz
  • On Sale! Limit 4
    Planters Cocktail Peanuts, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $3.49
    $0.22/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Planters Dry Roasted Peanuts, 16 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.49
    $0.22/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Planters Honey Roasted Peanuts, 16 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.49
    $0.22/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Planters Honey Roasted Peanuts, 16 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.49
    $0.22/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Planters Honey Roasted Peanuts, 16 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.49
    $0.22/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Planters Lightly Salted Cocktail Peanuts, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $3.49
    $0.22/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Planters Unsalted Dry Roasted Peanuts, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $3.49
    $0.22/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • price-lock favorites
    Bowl & Basket Honey Dry Roasted Peanuts, 16 oz
    price-lock favorites
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.79
    $0.17/oz
    was $2.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • price-lock favorites
    Bowl & Basket Salted Dry Roasted Peanuts, 16 oz
    price-lock favorites
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.79
    $0.17/oz
    was $2.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • price-lock favorites
    Bowl & Basket Unsalted Dry Roasted Peanuts, 16 oz
    price-lock favorites
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.79
    $0.17/oz
    was $2.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Feridies Salted Virginia Peanuts, 9 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $6.99
    $0.78/oz
  • Hampton Farms Mets Salted Roasted Peanuts, 12 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.69
    $0.22/oz
  • Hampton Farms Salted Roasted Peanuts, 10 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.99
    $0.20/oz
  • Hampton Farms Unsalted Roasted Peanuts, 1 lb
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.19/oz
  • Hampton Farms Unsalted Roasted Peanuts, 10 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.99
    $0.20/oz
  • Hampton Farms Unsalted Roasted Peanuts, 10 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.99
    $0.20/oz
  • Hampton Farms Unsalted Roasted Peanuts, 10 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.99
    $0.20/oz