Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Bowl & Basket Flounder Fillets Boneless & Skinless Whole, 32 oz
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $15.98
    $7.99/lb
  • Bowl & Basket Flounder Fillets Boneless & Skinless Whole, 32 oz
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $15.98
    $7.99/lb
  • Bowl & Basket Flounder Fillets Boneless & Skinless Whole, 32 oz
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $15.98
    $7.99/lb
  • On Sale!
    Bowl & Basket Cleaned & Tail-On Large Raw Shrimp, 16 oz
    price-lock favorites
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $9.99
    $9.99/lb
    was $11.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • SeaPak Beer Battered Cod, 10 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $10.99
    $279.11/lb
  • SeaPak Beer Battered Cod, 10 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $10.99
    $279.11/lb
  • SeaPak Beer Battered Cod, 10 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $10.99
    $279.11/lb
  • Wholesome Pantry Cooked Shrimp Ring with Cocktail Sauce, 26 - 31 shrimp per tray, 26 oz
    price-lock favorites
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $26.99
  • Bowl & Basket Specialty EZ-Peel Raw Wild-Caught Shrimp, Super Colossal, 12-16 shrimp per bag, 32 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Keto Friendly

    Open Product Description
    $49.98
    $24.99/lb
  • Bowl & Basket Specialty EZ-Peel Raw Wild-Caught Shrimp, Extra Colossal, 16-24 shrimp per bag, 32 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Keto Friendly

    Open Product Description
    $41.98
    $20.99/lb
  • Bowl & Basket Specialty EZ-Peel Raw Wild-Caught Shrimp, Extra Colossal, 16-24 shrimp per bag, 32 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Keto Friendly

    Open Product Description
    $41.98
    $20.99/lb
  • Bowl & Basket Specialty EZ-Peel Raw Wild-Caught Shrimp, Extra Colossal, 16-24 shrimp per bag, 32 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Keto Friendly

    Open Product Description
    $41.98
    $20.99/lb
  • Bowl & Basket Specialty Peeled, Deveined & Tail-Off Extra Large Key West Pink Shrimp, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $18.99
    $1.19/oz
  • Cooked Wild Caught Southern King Crab Legs, 8 - 10 oz

    Open Product Description
    $34.99/lb
    $34.99/lb
    Final cost based on weight
  • Bowl & Basket Specialty Cooked Black Tiger Shrimp, Colossal, 26-30 shrimp per bag, 32 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $39.98
  • Bowl & Basket Ez-Peel Raw Shrimp, Large, 62-80 shrimp per bag, 32 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Keto Friendly

    Open Product Description
    $20.98
  • Bowl & Basket Ez-Peel Raw Shrimp, Large, 62-80 shrimp per bag, 32 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Keto Friendly

    Open Product Description
    $20.98
  • Bowl & Basket Ez-Peel Raw Shrimp, Large, 62-80 shrimp per bag, 32 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Keto Friendly

    Open Product Description
    $20.98
  • Bowl & Basket Specialty Colossal Raw Black Tiger Shrimp, 32 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $35.98
    $17.99/lb
  • Matlaw's New England Style Stuffed Clams, 6 count, 15 oz
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $0.40/oz
  • Pier 33 Gourmet Fully Cooked & Peeled Tails Wild Langostino Lobster, 8 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $14.99
    $1.87/oz
  • Wholesome Pantry Raw Extra Jumbo Cleaned Shrimp, 32-40 shrimp per bag, 32 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $30.98
  • Wholesome Pantry Raw Extra Jumbo Cleaned Shrimp, 32-40 shrimp per bag, 32 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $30.98
  • Wholesome Pantry Raw Extra Jumbo Cleaned Shrimp, 32-40 shrimp per bag, 32 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $30.98
  • Bowl & Basket Boneless & Skinless Salmon Portions, 16 oz
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $10.99
    $10.99/lb
  • Gorton's Fish Sticks Value Pack, 44 count, 24.5 oz
    High Protein
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $10.49
    $0.43/oz
  • Bowl & Basket Specialty Wild Caught Jumbo Sea Scallops, 12 oz
    High Protein
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $26.99
    $2.25/oz
  • Gorton's Beer Battered Fish Fillets, 10 count, 18.2 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $10.49
    $0.58/oz
  • Bowl & Basket Cleaned & Tail-On Cooked Shrimp, Jumbo, 42-50 shrimp per bag, 32 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Keto Friendly

    Open Product Description
    $25.98
    $12.99/lb
  • Master Choice Shrimp - Cooked Jumbo, 32 oz

    Open Product Description
    $25.98
    $0.81/oz
  • Bowl & Basket Cleaned & Tail-On Raw Shrimp, Jumbo, 42-50 shrimp per bag, 32 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Keto Friendly

    Open Product Description
    $24.98
  • Bowl & Basket Ez-Peel Raw Shrimp, Extra Jumbo, 32-40 shrimp per bag, 32 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Keto Friendly

    Open Product Description
    $24.98
  • Bowl & Basket Specialty Argentine Raw Red Shrimp, Extra Jumbo, 32-40 shrimp per bag, 32 oz
    High Protein
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $24.98
    $12.49/lb
  • Mrs. Paul's Crunchy Fish Fillets, 10 count, 19 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.99
    $5.83/lb
  • Mrs. Paul's Crunchy Fish Fillets, 10 count, 19 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.99
    $5.83/lb
  • Mrs. Paul's Crunchy Fish Fillets, 10 count, 19 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.99
    $5.83/lb
  • Bowl & Basket Cleaned & Tail-On Cooked Shrimp, Medium, 102-120 shrimp per bag, 32 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Keto Friendly

    Open Product Description
    $21.98
    $10.99/lb
  • Mrs. Paul's Beer Battered Fillets, 10 count, 19.1 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.99
    $0.70 each
  • Bowl & Basket Boneless and Skinless Wild Caught Salmon Portions, 8 count, 32 oz
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $20.98
    $10.49/lb
  • price-lock favorites
    Bowl & Basket Ez-Peel Colossal Raw Shrimp, 32 oz
    price-lock favorites
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $19.98
    $9.99/lb
    was $26.98
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Bowl & Basket Specialty Boneless & Skinless Ahi Tuna Steaks, 32 oz
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $19.98
    $0.62/oz
  • PanaPesca Blanched Octopus Tentacles, 10.6 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $18.99
    $1.79/oz