Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Store Made Fried Cod

    Open Product Description
    $17.99 avg/ea
    $17.99/lb
    Final cost based on weight
  • Store Made Fried Cod

    Open Product Description
    $17.99 avg/ea
    $17.99/lb
    Final cost based on weight
  • Store Made Fried Cod

    Open Product Description
    $17.99 avg/ea
    $17.99/lb
    Final cost based on weight
  • Tastee Choice Seafood Boil, 35.13 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $12.99
    $0.37/oz
  • Matlaw's New England Style Stuffed Clams, 6 count, 15 oz
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $0.40/oz
  • Matlaw's New England Style Stuffed Clams, 6 count, 15 oz
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $0.40/oz
  • Matlaw's New England Style Stuffed Clams, 6 count, 15 oz
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $0.40/oz
  • Scott & Jon's Shrimp Alfredo with Penne, 9.6 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $5.99
    $0.75/oz
  • Coconut Shrimp

    Open Product Description
    $12.99
    $12.99/lb
  • Gorton's Maryland Style Crab Cakes, 2 count, 6 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $10.49
    $1.75/oz
  • Gorton's Maryland Style Crab Cakes, 2 count, 6 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $10.49
    $1.75/oz
  • Gorton's Maryland Style Crab Cakes, 2 count, 6 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $10.49
    $1.75/oz
  • Scott & Jon's Garlic Butter Shrimp Rice Bowl, 9.6 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $0.75/oz
  • Pier 33 Gourmet Mussels in Butter Garlic Sauce, 1 lb
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $5.99
    $0.02/oz
  • Previously Frozen Coconut Cod Fillet

    Open Product Description
    $22.99
    $22.99/lb
  • Riceland Cajun Seasoned Whole Cooked Crawfish, 1 pound

    Open Product Description
    $6.99/lb
    $6.99/lb
    Final cost based on weight
  • Riceland Cajun Seasoned Whole Cooked Crawfish, 1 pound

    Open Product Description
    $6.99/lb
    $6.99/lb
    Final cost based on weight
  • Riceland Cajun Seasoned Whole Cooked Crawfish, 1 pound

    Open Product Description
    $6.99/lb
    $6.99/lb
    Final cost based on weight
  • On Sale! Limit 4
    Phillips Maryland Style Crab Cakes, 2 count, 6 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $12.99
    $2.17/oz
    was $14.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Phillips Boardwalk Crab Cakes, 2 count, 6 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $10.99
    $1.83/oz
  • On Sale! Limit 4
    Phillips Maryland Style Crab Cake Minis, 8 count, 6 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $9.99
    $1.67/oz
    was $10.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Yankee Trader Seafood Crab Rangoon, 28 count, 1.6 lbs
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $9.99
    $0.36 each
    was $10.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Yankee Trader Seafood Crab Rangoon, 28 count, 1.6 lbs
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $9.99
    $0.36 each
    was $10.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Yankee Trader Seafood Crab Rangoon, 28 count, 1.6 lbs
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $9.99
    $0.36 each
    was $10.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Fisherman's Pride Lightly Breaded Calamari Rings, 16 oz
    High Protein
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $9.99
    $0.62/oz
  • Gourmet Stuffed Clams, Previously Frozen, 5 oz
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $2.49
    $0.50/oz
  • Dockside Classics Gourmet Lobster Cakes with Dipping Sauce, 4 count, 12 oz

    Open Product Description
    $7.99
    $0.67/oz
  • Dockside Classics Maryland Style Crab Cakes, 4 count, 12 oz

    Open Product Description
    $7.99
    $0.67/oz
  • Dockside Classics Premium Crab Cakes, 4 count, 12 oz

    Open Product Description
    $7.99
    $0.67/oz
  • Margaritaville Boomerang Shrimp, 10 oz

    Open Product Description
    $8.99
    $0.90/oz
  • Matlaw's New England Style Large Stuffed Clams, 6 count, 11 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $0.54/oz
  • Matlaw's New England Style Large Stuffed Scallops, 6 count, 9 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $0.67/oz
  • Scott & Jon's Shrimp Scampi with Linguini, 9.6 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $5.99
    $0.75/oz
  • Farm Raised Panko Breaded Shrimp
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $12.99 avg/ea
    $12.99/lb
    Final cost based on weight
  • Farm Raised Panko Breaded Shrimp
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $12.99 avg/ea
    $12.99/lb
    Final cost based on weight
  • Farm Raised Panko Breaded Shrimp
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $12.99 avg/ea
    $12.99/lb
    Final cost based on weight
  • Fresh Store Made Crab Stuffed Portobello Mushrooms
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $14.99
    $14.99/lb
  • Matlaw's Oreganata Small Stuffed Clams, 12 count, 7 oz
    High Fiber
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $0.86/oz
  • Freshly Store Made Stuffed Flounder Fillet

    Open Product Description
    $18.99
    $18.99/16oz