Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • 2 for $10.00
    Kinder Smooth & Creamy Chocolate Bars Snack Size, 20 count, 8.8 oz
    price-lock favorites
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.74/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • 2 for $10.00
    Kinder Smooth & Creamy Chocolate Bars Snack Size, 20 count, 8.8 oz
    price-lock favorites
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.74/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • 2 for $10.00
    Kinder Smooth & Creamy Chocolate Bars Snack Size, 20 count, 8.8 oz
    price-lock favorites
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.74/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • 2 for $10.00
    Reese's Milk Chocolate & Peanut Butter Cups Snack Size, 10.5 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $6.49
    $0.62/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    RUSSELL STOVER Sugar Free Strawberry Flavored Crème Candy, 2 oz. bag
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.50
    $1.25/oz
    was $2.89
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    RUSSELL STOVER Sugar Free Strawberry Flavored Crème Candy, 2 oz. bag
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.50
    $1.25/oz
    was $2.89
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    RUSSELL STOVER Sugar Free Strawberry Flavored Crème Candy, 2 oz. bag
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.50
    $1.25/oz
    was $2.89
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    RUSSELL STOVER Sugar Free Dark Chocolate Mint Candy, 2 oz. bag
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.50
    $1.25/oz
    was $2.89
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    RUSSELL STOVER Sugar Free Coconut in Chocolate Candy, 2 oz. bag
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.50
    $1.25/oz
    was $2.89
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • RUSSELL STOVER Sugar Free Assorted Chocolate Candy, 15.7 oz. bag
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $15.49
    $0.99/oz
  • RUSSELL STOVER Sugar Free Assorted Chocolate Candy, 15.7 oz. bag
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $15.49
    $0.99/oz
  • RUSSELL STOVER Sugar Free Assorted Chocolate Candy, 15.7 oz. bag
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $15.49
    $0.99/oz
  • On Sale! Limit 4
    Cadbury Dairy Milk Fruit & Nut Milk Chocolate with Raisins & Almonds, 3.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.99
    $0.85/oz
    was $3.29
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Wrigley's Orbit Bubblemint Sugarfree Gum, 55 count

    Open Product Description
    $4.99
    $0.09/oz
  • Endangered Species Chocolate Espresso Beans + Dark Chocolate, 3 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.49
    $1.83/oz
  • Starburst Original Jellybeans, 14 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $5.49
    $0.39/oz
  • Starburst Original Jellybeans, 14 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $5.49
    $0.39/oz
  • Starburst Original Jellybeans, 14 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $5.49
    $0.39/oz
  • On Sale! Limit 4
    Russell Stover Sugar Free Crunchy Pecans & Chewy Caramel in Chocolate Candy, 4 count, 2.4 oz
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.50
    $1.04/oz
    was $2.89
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • 2 for $10.00
    Kinder Bueno Crispy Creamy Chocolate Bar Snack Size, 6.8 oz
    price-lock favorites

    Open Product Description
    $6.49
    $0.95/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Trident Vibes Spearmint Rush Sugar Free Gum, 40 count
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Low Sodium

    Open Product Description
    $4.99
    $0.12 each
  • BeeMax Dubai Style Chocolate, 4.24 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Non GMO

    Open Product Description
    $7.99
    $1.88/oz
  • BeeMax Dubai Style Chocolate, 4.24 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Non GMO

    Open Product Description
    $7.99
    $1.88/oz
  • BeeMax Dubai Style Chocolate, 4.24 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Non GMO

    Open Product Description
    $7.99
    $1.88/oz
  • KitKat Crisp Wafers in Milk Chocolate, .49 oz, 8 count
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.99
    $0.76/oz
  • Crunch Minis Creamy Milk Chocolate with Crisped Rice Share Pack, 9.8 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $7.19
    $0.73/oz
  • 2 for $10.00
    Hershey's Milk Chocolate with Almonds Snack Size, 10.35 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.63/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Butterfinger/Crunch/100 Grand/Baby Ruth Boo Bag Assorted Candy, 50 count, 30.2 oz

    Open Product Description
    $10.49
    $0.35/oz
    was $13.29
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • SWEDISH FISH Soft & Chewy Gummy Candy
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $1.49
    $0.48/oz
  • 2 for $10.00
    Ferrero Minis Assorted Candy, 9.5 oz
    price-lock favorites

    Open Product Description
    $6.49
    $0.68/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Ice Breakers Wintergreen Sugar Free Mints, 1.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $3.49
    $2.33/oz
  • Hershey's Milk Chocolate with Whole Almonds King Size, 2.6 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.29
    $1.27/oz
  • On Sale! Limit 4
    Life Savers Sugar Free Pep O Mint Mints, 2.75 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Low Sodium

    Open Product Description
    $3.00
    $1.09/oz
    was $3.19
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • TWIX Caramel Chocolate Cookie Candy Bar
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.19
    $1.06/oz
  • TWIX Caramel Chocolate Cookie Candy Bar
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.19
    $1.06/oz
  • TWIX Caramel Chocolate Cookie Candy Bar
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.19
    $1.06/oz
  • Bowl & Basket Specialty 72% Dark Chocolate Bar, 2.75 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.99
    $1.09/oz
  • Hershey's Milk Chocolate Snack Size Bars, .45 oz, 8 count
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.99
    $0.83/oz
  • SOUR PATCH KIDS Blue Raspberry Soft & Chewy Gummy Candy
    price-lock favorites
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $2.99
    $0.37/oz
  • Hershey's Milk Chocolate Bars Full Size, 1.55 oz, 6 count
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $9.69
    $1.04/oz
  • Rayge Candy & Nuts Strawberry Shoe Laces Candy, 3 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $2.49
    $0.83/oz
  • On Sale! Limit 4
    Kinder Joy Harry Potter Funko Treat + Toy Sweet Cream Topped with Cocoa Wafer Bites, .7 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.99
    $2.84/oz
    was $2.19
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    M&M's Peanut Chocolate Candies, 1.74 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.50
    $0.86/oz
    was $1.69
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Jolly Rancher Original Gummies Candy, 3.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $1.99
    $0.57/oz
  • Junior Mints Creamy Mints in Pure Chocolate, 3.5 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $1.49
    $0.43/oz
  • Mike and Ike Mega Mix Sour! Chewy Assorted Sour Fruit Flavored Candy, 4.25 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $1.49
    $0.35/oz
  • Trident Watermelon Twist Sugar Free Gum, 14 count
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Low Sodium

    Open Product Description
    $1.79
    $0.13 each