Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • On Sale!
    Tostitos Scoops Tortilla Chips Original 10 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.50/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Tostitos Scoops Tortilla Chips Original 10 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.50/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Tostitos Scoops Tortilla Chips Original 10 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.50/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • 2 for $9.99
    Tostitos Scoops! Tortilla Chips Original 14 1/2 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.79
    $0.40/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Pringles Cheddar Cheese Potato Crisps, 5.5 oz
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.00
    $0.36/oz
    was $2.39
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Pringles Cheddar Cheese Potato Crisps, 5.5 oz
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.00
    $0.36/oz
    was $2.39
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Pringles Cheddar Cheese Potato Crisps, 5.5 oz
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.00
    $0.36/oz
    was $2.39
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Popchips Sea Salt Popped Potato Snack, 5 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.80/oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Herr's Jalapeño Poppers Flavored Cheese Curls, 7 1/2 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.29
    $0.57/oz
    was $5.69
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Jackson's Avocado Oil Farmhouse Ranch Kettle Cooked Sweet Potato Chips, 5 oz
    Sponsored
    High Fiber
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.29
    $0.86/oz
  • Jackson's Avocado Oil Farmhouse Ranch Kettle Cooked Sweet Potato Chips, 5 oz
    Sponsored
    High Fiber
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.29
    $0.86/oz
  • Jackson's Avocado Oil Farmhouse Ranch Kettle Cooked Sweet Potato Chips, 5 oz
    Sponsored
    High Fiber
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.29
    $0.86/oz
  • On Sale! Limit 4
    Stacy's Baked Pita Thins Sea Salt 6 3/4 Oz
    Plant Based
    Vegan
    Non GMO

    Open Product Description
    $3.49
    $0.52/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Lay's Baked Potato Crisps Original 6 1/4 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.50
    $0.40/oz
    was $3.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Tostitos Bite Size Tortilla Chips Rounds 12 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.42/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Lay's Wavy Potato Chips Original, 9 3/8 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.43/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Lay's Wavy Potato Chips Original, 9 3/8 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.43/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Lay's Wavy Potato Chips Original, 9 3/8 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.43/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Herr's Kettle Cooked Honey Jalapeño Flavored Potato Chips, 7 1/2 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.29
    $0.57/oz
    was $5.29
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • 2 for $9.99
    Lay's Potato Chips Classic 13 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.79
    $0.45/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Utz Wavy Original Potato Chips Family Size, 7.75 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.64/oz
  • On Sale! Limit 4
    SunChips Whole Grain Snacks Harvest Cheddar Flavored 7 Oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $2.50
    $0.36/oz
    was $3.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    SunChips Whole Grain Snacks Harvest Cheddar Flavored 7 Oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $2.50
    $0.36/oz
    was $3.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    SunChips Whole Grain Snacks Harvest Cheddar Flavored 7 Oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $2.50
    $0.36/oz
    was $3.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Tostitos Tortilla Chips Sea Salt 5 1/2 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.50
    $0.45/oz
    was $3.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Pringles Cheddar and Sour Cream Potato Crisps, 5.5 oz
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.00
    $0.36/oz
    was $2.39
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Late July Snacks Organic Sea Salt Tortilla Chips, 10.1 oz
    Organic
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $5.99
    $0.59/oz
  • 2 for $9.99
    Doritos Tortilla Chips Nacho Cheese Flavored 14 1/2 Oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.79
    $0.40/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • 2 for $9.99
    Ruffles Original Potato Chips Party Size!, 13 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.79
    $0.45/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Tostitos Tortilla Chips Original Restaurant Style 12 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.42/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Doritos Tortilla Chips Cool Ranch Flavored 9 1/4 Oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.43/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Lay's Baked Potato Crisps Barbecue 6 1/4 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.50
    $0.40/oz
    was $3.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Lay's Potato Chips Barbecue Flavored 7 3/4 Oz

    Open Product Description
    $3.99
    $0.51/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Lay's Potato Chips Classic, 9 5/8 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.41/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Lay's Potato Chips Classic, 9 5/8 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.41/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Lay's Potato Chips Classic, 9 5/8 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.41/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    SunChips Whole Grain Snacks Original 7 Oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $2.50
    $0.01/g
    was $3.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Sensible Portions Garden Veggie Straws Sea Salt Vegetable and Potato Snack, 7 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.43/oz
    was $3.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • 2 for $6.00
    Wise Ridgies Original Ridged Potato Chips, 7.875 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $3.00
    $0.38/oz
    was $4.79
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Santitas Tortilla Chips White Corn 11 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.27/oz
  • Pringles Party Stack Original Potato Crisps, 6.8 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.29
    $0.48/oz
  • Bowl & Basket Sour Cream & Cheddar Krinkle Cut Potato Chips, 8 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.99
    $0.25/oz
  • 2 for $9.99
    Tostitos Tortilla Chips Original Restaurant Style 17 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.79
    $0.34/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Stacy's Baked Pita Chips Cinnamon Sugar 7.33 Oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $3.49
    $0.48/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Lay's Potato Chips All Dressed Flavored 7 3/4 Oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.51/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Lay's Potato Chips Barbecue Flavored 9 3/8 Oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.43/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Lay's Potato Chips Classic 8 Oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $3.99
    $0.50/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Ruffles Baked Potato Crisps Cheddar & Sour Cream Flavored 6 1/4 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.50
    $0.40/oz
    was $3.99
    Offer Valid Week of Sep 25th