All Sale Items

Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Search Results

  • High Fiber
    Remove High Fiber
Sort by
  • On Sale!
    Thomas' Nooks & Crannies The Original Light Multi Grain English Muffins, 6 counts, 12 oz
    High Fiber
    No High Fructose Corn Syrup
    Heart Health

    Open Product Description
    $2.99
    $0.25/oz
    was $5.69
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Schmidt Old Tyme 647 The Original Italian Bread, 18 oz
    High Fiber
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.29
    $0.24/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • price-lock favorites
    Goya Prime Premium Low Sodium Black Beans, 15.5 oz
    price-lock favorites
    High Fiber
    Gluten Free

    Open Product Description
    $1.39
    $0.09/oz
    was $1.59
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Schmidt Old Tyme 647 The Original Wheat Bread, 18 oz
    High Fiber
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.29
    $0.24/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Danimals Nickelodeon Paw Patrol Cotton Candy Smoothie, 3.1 fl oz, 6 count
    High Fiber
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $2.99
    $0.16/fl oz
    was $3.83
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Kind Healthy Grains Oats & Honey with Toasted Coconut Granola, 11 oz
    High Fiber
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.36/oz
    was $5.89
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Danimals Disney Princess Mixed Berry Smoothie, 3.1 fl oz, 6 count
    High Fiber
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $2.99
    $0.16/fl oz
    was $3.83
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Kind Dark Chocolate Nuts & Sea Salt Bars, 1.4 oz, 6 count
    High Fiber
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.79
    $0.81/oz
    was $8.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Kind Dark Chocolate Cherry Cashew Bars Value Pack, 1.4 oz 12 count
    High Fiber
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $13.99
    $0.83/oz
    was $16.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Schmidt Old Tyme 647 Potato Bread, 19 oz
    High Fiber
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.29
    $0.21/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Schmidt Old Tyme 647 The Original White Bread, 18 oz
    High Fiber
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.29
    $0.24/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Arrowhead Mills Puffed Corn Cereal, 6 oz
    High Fiber
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.99
    $0.33/oz
    was $2.69
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Pitaya Foods Zero Sugar Organic Premium Acai Berry Bite - Sized Pieces, 12 oz
    Organic
    High Fiber
    Gluten Free

    Open Product Description
    $3.99
    $0.33/oz
    was $5.79
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Malk Organic Dairy Free Coconut Unsweetened Creamer, 16 fl oz
    Organic
    High Fiber
    Gluten Free

    Open Product Description
    $4.99
    $0.31/fl oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Schmidt Old Tyme 647 Multigrain Bread, 18 oz
    High Fiber
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.29
    $0.25/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Danimals Strawberry Banana Smoothie, 3.1 fl oz, 6 count
    High Fiber
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $2.99
    $0.16/fl oz
    was $3.83
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Danimals Strawberry Smoothie, 3.1 fl oz, 6 count
    High Fiber
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $2.99
    $0.16/fl oz
    was $3.83
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • price-lock favorites | Limit 4
    Cheerios Chocolate Peanut Butter Protein Chewy Bars, 1.27 oz, 5 count
    High Fiber
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.99
    $0.47/oz
    was $3.59
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • price-lock favorites | Limit 4
    Protein One Chocolate Chip Protein Bars, 0.96 oz, 5 count
    price-lock favorites
    High Protein
    High Fiber

    Open Product Description
    $2.99
    $0.60 each
    was $3.59
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Minute Brown & Wild Rice, 8.8 oz
    High Fiber
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.99
    $0.23/oz
    was $2.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Jolly Time Healthy Pop Butter & Sea Salt Microwave Popcorn, 3 oz, 3 count
    High Fiber
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.99
    $0.22/oz
    was $2.79
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • 2 for $5.00
    Mission Zero Net Carbs Original Tortillas, 14 count, 8.89 oz
    High Fiber
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.50
    $0.28/oz
    was $3.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Kellogg's Froot Loops Original Cold Breakfast Cereal, Fruit Flavored, 1.5 oz Cup
    High Fiber
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $1.00
    $0.67/oz
    was $1.69
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Bowl & Basket Berry Medley, 80 oz
    High Fiber
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $14.49
    $0.18/oz
    was $15.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Kind Dark Chocolate Nuts & Sea Salt Bars Value Pack, 1.4 oz, 12 count
    High Fiber
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $13.99
    $0.83/oz
    was $16.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    The Saco Pantry Natural & Dutched Blend Premium Cocoa Bigger Size, 10 oz
    High Fiber
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $8.99
    $0.90/oz
    was $13.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Wyman's Wild Blueberries, 3 lbs
    High Fiber
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $12.99
    $4.33/lb
    was $14.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Kind Caramel Almond & Sea Salt Bars, 1.4 oz, 6 count
    High Fiber
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.79
    $0.81/oz
    was $8.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Kind Protein Max Dark Chocolate Crisp High Protein Bar, 2.2 oz, 4 count
    High Protein
    High Fiber
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $6.49
    $0.75/oz
    was $8.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Kind Dark Chocolate Cherry Cashew Bars, 1.4 oz, 6 count
    High Fiber
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.79
    $0.81/oz
    was $8.99
    Offer Valid Week of Sep 25th