All Sale Items

Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Search Results

  • No High Fructose Corn Syrup
    Remove No High Fructose Corn Syrup
Sort by
  • On Sale! Limit 4
    Bowl & Basket Sweet Cream Salted Butter, 4 count, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.50
    $2.50/lb
    was $3.00
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Botticelli Everyday Cooking Extra Virgin Olive Oil, 33.8 fl oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $9.99
    $0.30/fl oz
    was $13.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • price-lock favorites | Limit 4
    Bowl & Basket Baby Carrots, 1 lb bag
    price-lock favorites
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $0.99
    was $1.39
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Tropicana No Pulp Pure Premium 100% Orange Juice, 46 fl oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $3.79
    $0.08/fl oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Tropicana Pure Premium 100% Orange Juice, 46 fl oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $3.79
    $0.08/fl oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    General Mills Cheerios Toasted Whole Grain Oat Cereal Large Size, 12 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Heart Health

    Open Product Description
    $4.49
    $0.37/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • price-lock favorites | Limit 4
    Tuttorosso Crushed Tomatoes with Basil, 28 oz
    price-lock favorites
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.25
    $0.04/oz
    was $2.19
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Bowl & Basket Whole Milk Shredded Mozzarella Natural Cheese, 8 oz
    price-lock favorites
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.99
    $0.25/oz
    was $2.19
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Thomas' Nooks & Crannies Cinnamon Raisin English Muffins, 6 count, 13 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.99
    $0.23/oz
    was $5.69
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    General Mills Cinnamon Toast Crunch Crispy Sweetened Whole Wheat & Rice Cereal, 1 lb 0.8 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain
    Kosher

    Open Product Description
    $4.49
    $0.27/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    General Mills Cheerios Honey Nut Cereal Large Size, 15.4 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $4.49
    $0.29/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Locatelli Grated Pecorino Romano Cheese, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $12.99
    $0.81/oz
    was $17.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Breakstone's Salted Whipped Butter, 8 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.99
    $0.25/oz
    was $2.55
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Diet Coke Soda, 67.6 fl oz
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.50
    $0.04/fl oz
    was $3.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Philadelphia Original Cream Cheese, 8 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.99
    $0.37/oz
    was $3.29
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • price-lock favorites
    Martin's Potato Bread
    price-lock favorites
    No High Fructose Corn Syrup
    Non GMO

    Open Product Description
    $2.99
    $0.17/oz
    was $4.59
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • price-lock favorites
    StarKist 25% Less Sodium Solid White Albacore Tuna in Water, 5 oz
    price-lock favorites
    High Protein
    Gluten Free

    Open Product Description
    $1.25
    $0.25/oz
    was $1.89
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Thomas' Nooks & Crannies The Original English Muffins, 6 count, 12 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.99
    $0.23/oz
    was $5.69
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Bowl & Basket Finely Shredded Mexican Blend Cheese, 8 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $1.99
    $0.25/oz
    was $2.19
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Goldfish Cheddar Baked Snack Crackers, 6.6 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.00
    $0.30/oz
    was $3.29
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Fage Total 0% Milkfat All Natural Nonfat Greek Strained Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.25
    $0.24/oz
    was $1.79
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Tostitos Scoops Tortilla Chips Original 10 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.50/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Fage BestSelf Lactose Free Reduced Fat 2% Milkfat with Strawberry Greek Strained Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.25
    $0.24/oz
    was $1.79
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • price-lock favorites
    Tuttorosso Tomato Paste, 6 oz
    price-lock favorites
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.19
    $0.20/oz
    was $1.29
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Bowl & Basket Sweet Cream Unsalted Butter, 4 count, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.50
    $2.50/lb
    was $3.00
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Jimmy Dean Premium Hickory Smoked Thick Cut Bacon, 12 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.25/oz
    was $3.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Botticelli Everyday Frying Classic Olive Oil, 33.8 fl oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $9.99
    $0.30/fl oz
    was $13.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Quaker Instant Oatmeal Original 9.8 Oz, 10 Count
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $3.49
    $0.36/oz
    was $4.19
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • 2 for $9.99
    Tostitos Scoops! Tortilla Chips Original 14 1/2 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.79
    $0.40/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Breakstone's All Natural Sour Cream, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $1.99
    $0.12/oz
    was $2.89
    Offer Valid Week of Sep 25th