All Sale Items

Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Search Results

  • Soy Free
    Remove Soy Free
Sort by
  • price-lock favorites
    StarKist 25% Less Sodium Solid White Albacore Tuna in Water, 5 oz
    price-lock favorites
    High Protein
    Gluten Free

    Open Product Description
    $1.25
    $0.25/oz
    was $1.89
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Siete Grain Free Taco Shells, 12 count, 5.5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.49
    $1.00/oz
    was $6.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    StarKist Chunk White Albacore Tuna in Water, 5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $1.29
    $0.26/oz
    was $1.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Dr. Praeger's Broccoli Littles Veggies, 10 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.50/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    CALIFIA FARMS Toasted Coconut & Almondmilk Blend, 48 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $3.49
    $0.07/fl oz
    was $4.34
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    CALIFIA FARMS Unsweetened Almondmilk, 48 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $3.49
    $0.07/fl oz
    was $4.34
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Barilla Protein+ Farfalle Grain & Legume Pasta, 14.5 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.99
    $0.21/oz
    was $3.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Barilla Protein+ Penne Grain & Legume Pasta, 14.5 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.99
    $0.21/oz
    was $3.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Barilla Protein+ Spaghetti Grain & Legume Pasta, 14.5  oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.99
    $0.21/oz
    was $3.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • price-lock favorites
    StarKist Solid White Albacore Tuna in Water, 5 oz
    price-lock favorites
    High Protein
    Gluten Free

    Open Product Description
    $1.25
    $0.25/oz
    was $1.89
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Siete Almond Flour Grain Free Tortillas, 8 count, 7 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $7.99
    $1.14/oz
    was $8.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • price-lock favorites | Limit 4
    Orgain Organic Protein Vanilla Bean Flavored Protein Powder, 16.3 oz
    price-lock favorites
    Organic
    High Protein

    Open Product Description
    $19.99
    $1.22/oz
    was $24.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Enjoy Life Dark 69% Cacao Morsels, 9 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.99
    $0.78/oz
    was $8.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Dr. Praeger's Sweet Potato Littles, 10 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.42/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Forager Project Sweet & Creamy Cashew Oat Coconut Creamer, 20 fl oz
    Organic
    Gluten Free
    Plant Based

    Open Product Description
    $5.99
    $0.30/fl oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Planet Oat Original Oatmilk, 32 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $2.49
    $0.08/fl oz
    was $2.79
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Barilla Gluten Free Penne Pasta, 12 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.25/oz
    was $3.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Barilla Gluten Free Spaghetti Pasta, 12 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.25/oz
    was $3.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • price-lock favorites | Limit 4
    De Cecco Bucatini No. 15 Pasta, 1 lb
    price-lock favorites
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.49
    $0.16/oz
    was $2.95
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Wholly Wholesome Wholly Gluten Free Pizza Dough, 14 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.99
    $0.50/oz
    was $8.19
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Violife Just Like American Sandwich Slices Cheese Alternative, 10 count, 7.05 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.57/oz
    was $5.12
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Violife Just Like Mozzarella Shreds Cheese Alternative, 8 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.50/oz
    was $5.12
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Dr. Praeger's Spinach Littles Veggies, 10 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.50/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Forager Project Cinnamon Vanilla Creamer, 20 fl oz
    Organic
    Gluten Free
    Plant Based

    Open Product Description
    $5.99
    $0.30/fl oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Forager Project Plain Unsweetened Creamer, 20 fl oz
    Organic
    Gluten Free
    Plant Based

    Open Product Description
    $5.99
    $0.30/fl oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Absolutely Gluten Free Cracked Pepper Grain Free Crackers, 4.4 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.49
    $1.02/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Absolutely Gluten Free Original Grain Free Crackers, 4.4 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.49
    $1.02/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Violife Just Like Cheddar Slices Cheese Alternative, 10 count, 7.05 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.57/oz
    was $5.12
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Hu Salty Dark Chocolate, 2.1 oz
    Organic
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.99
    $2.38/oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Hu Simple Milk Chocolate, 2.1 oz
    Organic
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.99
    $2.38/oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Sep 25th