All Sale Items

Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Search Results

  • Whole Grain
    Remove Whole Grain
Sort by
  • On Sale!
    General Mills Cheerios Toasted Whole Grain Oat Cereal Large Size, 12 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Heart Health

    Open Product Description
    $4.49
    $0.37/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    General Mills Cinnamon Toast Crunch Crispy Sweetened Whole Wheat & Rice Cereal, 1 lb 0.8 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain
    Kosher

    Open Product Description
    $4.49
    $0.27/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    General Mills Cheerios Honey Nut Cereal Large Size, 15.4 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $4.49
    $0.29/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Tostitos Scoops Tortilla Chips Original 10 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.50/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Quaker Instant Oatmeal Original 9.8 Oz, 10 Count
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $3.49
    $0.36/oz
    was $4.19
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • 2 for $9.99
    Tostitos Scoops! Tortilla Chips Original 14 1/2 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.79
    $0.40/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    General Mills Cheerios Oat Crunch Oats 'N Honey Cereal Large Size, 1 lb 2.2 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain
    Kosher

    Open Product Description
    $4.49
    $0.25/oz
    was $6.29
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    LesserEvil The Original Himalayan Pink Salt Popcorn, 4.6 oz
    Organic
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $3.49
    $0.76/oz
    was $3.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Cheerios Cookies & Crème Protein Cereal Large Size, 11.2 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $4.49
    $0.40/oz
    was $6.89
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    General Mills Cheerios Oat Crunch Almond Cereal Large Size, 1 lb 2.2 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain
    Kosher

    Open Product Description
    $4.49
    $0.25/oz
    was $6.29
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    General Mills Lucky Charms Frosted Toasted Oat Cereal with Marshmallows Large Size, 14.9 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $4.49
    $0.30/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Tostitos Bite Size Tortilla Chips Rounds 12 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.42/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    General Mills Cheerios Oat Crunch Cinnamon Cereal Large Size, 1 lb 2.2 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain
    Kosher

    Open Product Description
    $4.49
    $0.25/oz
    was $6.29
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Gerber 2nd Foods Organic Banana Blueberry Blackberry Oatmeal Puree Baby Food, Sitter, 3.5 oz
    price-lock favorites
    Organic
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.69
    $0.48/oz
    was $1.89
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Quaker Instant Oatmeal Lower Sugar Variety 9.3 Oz, 8 Count
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Heart Health

    Open Product Description
    $3.49
    $0.44 each
    was $4.19
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Quaker Instant Oatmeal, Peaches & Cream, 8.4 Oz, 8 Count
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain
    Kosher

    Open Product Description
    $3.49
    $3.32/oz
    was $4.19
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    General Mills Cocoa Puffs Naturally Flavored Frosted Corn Puffs Large Size, 15.2 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain
    Kosher

    Open Product Description
    $4.49
    $0.27/oz
    was $6.19
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    SunChips Whole Grain Snacks Harvest Cheddar Flavored 7 Oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $2.50
    $0.36/oz
    was $3.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Quaker Instant Oatmeal Fruit & Cream, Strawberries & Cream Flavor, 8.4 Oz, 8 Count
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain
    Kosher

    Open Product Description
    $3.49
    $3.32/oz
    was $4.19
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Kind Breakfast Protein Honey Oat Breakfast Bars, 1.76 oz, 6 count
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $3.99
    $0.38/oz
    was $5.89
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Tostitos Tortilla Chips Original Restaurant Style 12 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.42/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    General Mills Cheerios Cinnamon Protein Cereal Large Size, 11.2 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $4.49
    $0.40/oz
    was $6.89
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    General Mills Cheerios Strawberry Protein Cereal Large Size, 11.2 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $4.49
    $0.40/oz
    was $6.89
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    SunChips Whole Grain Snacks Original 7 Oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $2.50
    $0.01/g
    was $3.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Quaker Instant Oatmeal Maple & Brown Sugar 1.19 Oz 8 Count
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Heart Health

    Open Product Description
    $3.49
    $2.93/oz
    was $4.19
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Quaker Raisins & Spice Instant Oatmeal, 1.51 oz, 8 count
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $3.49
    $0.29/oz
    was $4.19
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Kind Healthy Grains Oats & Honey with Toasted Coconut Granola, 11 oz
    High Fiber
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.36/oz
    was $5.89
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Kind Soft Baked Dark Chocolate Chunk Chewy Granola Clusters, 11 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $3.99
    $0.36/oz
    was $5.89
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • 2 for $9.99
    Tostitos Tortilla Chips Original Restaurant Style 17 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.79
    $0.34/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • price-lock favorites | Limit 4
    Nature Valley Crunchy Oats & Dark Chocolate Granola, 1 lb
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $4.49
    $0.28/oz
    was $5.69
    Offer Valid Week of Sep 25th