Filter Results

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Manitoba Harvest Hemp Foods Hemp Yeah! Organic Blueberry Granola, 10 oz, 10 Ounce
    Organic
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $6.99
    $0.70/oz
  • Manitoba Harvest Hemp Foods Hemp Yeah! Organic Dark Chocolate Granola, 10 oz, 10 Ounce
    Organic
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $6.99
    $0.70/oz
  • McCann's Quick Cooking Rolled Oats Irish Oatmeal, 16 oz, 16 Ounce
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $5.99
    $0.37/oz
  • On Sale! Limit 4
    Mush Strawberry Overnight Oats, 5 oz, 5 Ounce
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.99
    $0.40/oz
    was $2.19
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Nature's Bakery Blueberry Fig Bar, 2 oz, 6 count, 2 Ounce
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan
    Low Sodium

    Open Product Description
    $4.49
    $2.25/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Nature's Bakery Raspberry Fig Bar, 2 oz, 6 count, 2 Ounce
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan
    Low Sodium

    Open Product Description
    $4.49
    $2.25/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Nature's Path Flax Plus Instant Oatmeal, 14 oz, 14 Ounce
    Organic
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.79
    $0.41/oz
  • Nature's Path Maple Nut Instant Oatmeal, 14 oz, 14 Ounce
    Organic
    High Fiber
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $5.79
    $0.41/oz
  • Oats Overnight Pumpkin Pie Shake, 2.1 oz, 2.1 Ounce

    Open Product Description
    $3.29
    $1.57/oz
  • Post Shredded Wheat Wheat 'N Bran Cereal Spoon Size, 18 oz, 18 Ounce
    High Fiber
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $5.29
    $0.29/oz
  • Purely Elizabeth Organic Recipe No. 01 Original Ancient Grain Granola, 12 oz, 12.5 Ounce
    Organic
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $8.99
    $0.72/oz
  • Purely Elizabeth Recipe No. 02 Cranberry Pecan Ancient Grain Granola, 12 oz, 12.5 Ounce
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $8.99
    $0.72/oz
  • Purely Elizabeth Recipe No. 12 Grain-Free Vanilla Almond Butter Nut Granola, 8 oz, 8 Ounce
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $8.99
    $1.12/oz
  • On Sale! Limit 4
    Quaker Instant Oatmeal Original 9.8 Oz, 10 Count, 9.8 Ounce
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $1.49
    $0.15/oz
    was $3.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Quaker Oats Old Fashioned 100% Whole Grain Oats, 18 oz, 18 Ounce
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $3.99
    $0.22/oz
  • Quaker Oats Old Fashioned 42 Oz, 42 Ounce
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $7.69
    $0.18/oz
  • Quaker Whole Grain Oats Quick 1-Minute Oats 18 Oz, 18 Ounce
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $3.99
    $0.22/oz
  • Quaker Whole Grain Rolled Oats Quick 1-Minute Oats Regular 42 Oz, 42 Ounce
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $7.69
    $0.18/oz
  • Simply Potatoes Shredded Hash Browns, 20 oz, 20 Ounce
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $4.59
    $0.23/oz
  • Wholesome Pantry Organic Old-Fashioned Oats, 18 oz, 18 Ounce
    Organic
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.79
    $0.21/oz
  • Wholesome Pantry Organic Pumpkin Spice Granola, 12 oz, 12 Ounce
    Organic
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.49
    $0.37/oz
  • Wholesome Pantry Organic Steel Cut Oats, 30 oz, 30 Ounce
    Organic
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.49
    $0.22/oz
Can't find what you're looking for?