"pumpkin"

Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • price-lock favorites | Limit 4
    Fresh Pumpkin, each, 1 Each
    price-lock favorites

    Open Product Description
    $4.99
    was $5.49
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • 2 for $5.00
    Tastykake Seasonal Selects Pumpkin Spice Mini Donuts, 10 oz, 10 Ounce

    Open Product Description
    $2.50
    $0.25/oz
    was $3.49
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • Fresh Jumbo Pumpkin, each, 1 Each

    Open Product Description
    $6.99
  • Fresh Pie Pumpkin, each, 1 Each

    Open Product Description
    $3.00
  • 6 Pack Pumpkin Cake Donuts, 12 Ounce

    Open Product Description
    $5.94
    $0.49/oz
  • price-lock favorites | Limit 4
    Bowl & Basket 100% Pure Pumpkin, 29 oz, 29 Ounce
    price-lock favorites
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $2.49
    $0.09/oz
    was $2.79
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • 6 Pack Pumpkin Cake Donuts, 12 Ounce

    Open Product Description
    $5.94
    $0.49/oz
  • On Sale! Limit 4
    Libby's 100% Pure Pumpkin, 15 oz, 15 Ounce
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $2.50
    $0.17/oz
    was $2.79
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • Libby's 100% Pure Pumpkin, 29 oz, 29 Ounce
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $5.49
    $0.19/oz
  • price-lock favorites | Limit 4
    Bowl & Basket 100% Pure Pumpkin, 15 oz, 15 Ounce
    price-lock favorites
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $1.19
    $0.08/oz
    was $1.49
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • Entenmann's Pop'ems Pumpkin Donut Holes, 15 oz, 15 Ounce

    Open Product Description
    $5.69
    $0.38/oz
  • Maple Donuts Pumpkin Cake Donuts, 10 oz, 10 Ounce
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $5.99
    $0.60/oz
  • On Sale!
    Entenmann's Classic Pumpkin Donuts, 8 count, 14.5 oz, 14.5 Ounce

    Open Product Description
    $3.99
    $0.28/oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • Entenmann's Pumpkin Donut Holes Limited Edition, 13 oz, 13 Ounce

    Open Product Description
    $5.69
    $0.44/oz
  • Fresh Baked Pumpkin Donuts, 6 ct, 14 oz, 14 Ounce

    Open Product Description
    $5.94
    $0.42/oz
  • McCormick Pumpkin Pie Spice, 1.12 oz, 1.12 Ounce
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Vegan

    Open Product Description
    $7.19
    $6.42/oz
  • Bowl & Basket Pumpkin Spice, 1.5 oz, 1.5 Ounce
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $1.99/oz
  • Land O Lakes Pumpkin Pie Spice Butter Spread Limited Batch, 6.5 oz, 6.5 Ounce
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.49
    $0.54/oz
  • On Sale!
    Chobani Flip Pumpkin Harvest Crisp Limited Batch, 4.5 oz, 4.5 Ounce
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.20
    $0.27/oz
    was $1.67
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • price-lock favorites | Limit 4
    Nestlé Coffee Mate Pumpkin Spice Cold Foam Creamer, 14 oz, 14 Ounce
    price-lock favorites
    Gluten Free
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $3.49
    $0.25/oz
    was $5.29
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 4
    Chobani Pumpkin Spice Flavored Coffee Creamer Limited Batch, 24 fl oz, 24 Fluid ounce
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $4.49
    $0.19/fl oz
    was $5.69
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • Starbucks Pumpkin Spice Flavored Almondmilk & Oatmilk Coffee Creamer Limited Edition, 28 fl oz, 28 Fluid ounce
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $6.49
    $0.23/fl oz
  • On Sale! Limit 4
    Lifeway Pumpkin Spice Lactose Free Kefir Cultured Lowfat Milk Limited Edition, 32 fl oz, 32 Fluid ounce
    Gluten Free
    Digestive Support
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $3.49
    $0.11/fl oz
    was $4.19
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • Bowl & Basket Pumpkin Spice Instant Oatmeal Limited Edition, 1.51 oz, 8 count, 1.5 Ounce
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $2.69
    $1.79/oz
  • Krusteaz Light & Fluffy Pumpkin Spice Complete Pancake Mix, 16 oz, 16 Ounce
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.49
    $0.28/oz
  • Oats Overnight Pumpkin Pie Shake, 2.1 oz, 2.1 Ounce

    Open Product Description
    $3.29
    $1.57/oz
  • La Colombe Pumpkin Spice Latte Coffee, 11 fl oz, 11 Fluid ounce
    Gluten Free
    Vegan
    Low Sodium

    Open Product Description
    $3.29
    $0.30/fl oz
  • Pumpkin Pie, 22 oz, 8 in, 22 Ounce

    Open Product Description
    $6.99
    $0.32/oz
  • On Sale!
    Ben & Jerry's Vermont's Finest Pumpkin Cheesecake Ice Cream, one pint, 16 Fluid ounce
    No High Fructose Corn Syrup
    Non GMO
    Kosher

    Open Product Description
    $4.50
    $0.28/fl oz
    was $5.59
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • Starbucks Frappuccino Pumpkin Spice Chilled Coffee Drink Limited Edition, 13.7 fl oz, 13.7 Fluid ounce
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $4.20
    $0.31/fl oz
Can't find what you're looking for?