Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • On Sale! Limit 4
    Cadbury Dairy Milk Fruit & Nut Milk Chocolate with Raisins & Almonds, 3.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.99
    $0.85/oz
    was $3.29
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Cadbury Dairy Milk Fruit & Nut Milk Chocolate with Raisins & Almonds, 3.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.99
    $0.85/oz
    was $3.29
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Cadbury Dairy Milk Fruit & Nut Milk Chocolate with Raisins & Almonds, 3.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.99
    $0.85/oz
    was $3.29
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • BeeMax Dubai Style Chocolate, 4.24 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Non GMO

    Open Product Description
    $7.99
    $1.88/oz
  • DOVE PROMISES  Dark Chocolate & Almond Candy
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.99
    $1.04/oz
  • DOVE PROMISES  Dark Chocolate & Almond Candy
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.99
    $1.04/oz
  • DOVE PROMISES  Dark Chocolate & Almond Candy
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.99
    $1.04/oz
  • On Sale! Limit 4
    Cadbury Dairy Milk Roast Almond Milk Chocolate, 3.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.99
    $0.85/oz
    was $3.29
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Terry's Dark Orange Flavored Dark Chocolate, 5.11 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.19
    $1.21/oz
  • Ferrero Collection Fine Assorted Confections, 12 count, 4.6 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $8.19
    $1.78/oz
  • Ferrero Collection Fine Assorted Confections, 12 count, 4.6 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $8.19
    $1.78/oz
  • Ferrero Collection Fine Assorted Confections, 12 count, 4.6 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $8.19
    $1.78/oz
  • Lindt Lindor Assorted Milk Chocolate Truffles Limited Edition, 5.1 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $7.99
    $1.57/oz
  • Ghirardelli Crunchy Caramel Waffle Cone Milk Chocolate Squares, 5.2 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $7.99
    $1.54/oz
  • GHIRARDELLI Intense Dark Chocolate Bar, 72% Cacao, 3.5 Oz Bar
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.29
    $1.80/oz
  • GHIRARDELLI Intense Dark Chocolate Bar, 92% Cacao, 3.17 Oz Bar
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.29
    $1.98/oz
  • GHIRARDELLI Intense Dark Chocolate Bar, 92% Cacao, 3.17 Oz Bar
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.29
    $1.98/oz
  • GHIRARDELLI Intense Dark Chocolate Bar, 92% Cacao, 3.17 Oz Bar
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.29
    $1.98/oz
  • Lindt Excellence 90% Cocoa Dark Chocolate, 3.5 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.29
    $2.10/oz
  • Lindt Excellence Chili Dark Chocolate, 3.5 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.29
    $1.80/oz
  • price-lock favorites
    Trü Frü Dark + White Chocolate Freeze-Dried Raspberries, 3.4 oz
    price-lock favorites
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $5.79
    $1.70/oz
    was $6.79
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Cella's Delicious Cherries Covered with Real Milk Chocolate, 16 count, 8 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free

    Open Product Description
    $6.29
    $0.79/oz
  • Cella's Delicious Cherries Covered with Real Milk Chocolate, 16 count, 8 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free

    Open Product Description
    $6.29
    $0.79/oz
  • Cella's Delicious Cherries Covered with Real Milk Chocolate, 16 count, 8 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free

    Open Product Description
    $6.29
    $0.79/oz
  • On Sale! Limit 4
    Ferrero Rocher Caramel Hazelnut Milk Chocolate, 3.7 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.50
    $1.22/oz
    was $5.29
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Ghirardelli Chocolate Squares Caramel Milk Chocolate, 12.7 oz

    Open Product Description
    $14.99
    $1.18/oz
    was $16.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Ghirardelli Chocolate Squares Dark Chocolate Assortment, 11.3 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $14.99
    $1.33/oz
    was $16.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Cadbury Dairy Milk Chocolate, 3.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.99
    $0.85/oz
    was $3.29
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Cadbury Royal Dark Dark Chocolate, 3.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.99
    $0.85/oz
    was $3.29
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Ghirardelli Chocolate Milk Chocolate Caramel Squares, 2 count, 1.06 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.79
  • DOVE PROMISES MILK CHOCOLATE STAND UP POUCH 14.08 OUNCES PER BAG
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $11.69
    $0.83/oz
  • Lindt Assorted Mini Pralinés Exquisite Chocolates, 20 count, 3.4 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $10.99
    $3.23/oz
  • Sanders Dark Chocolate Sea Salt Caramels, 18 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $11.99
    $0.67/oz
  • Lindt Lindor Dark Chocolate Truffles, 5.1 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $8.29
    $1.63/oz
  • Lindt Lindor Dark Chocolate Truffles, 5.1 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $8.29
    $1.63/oz
  • Lindt Lindor Dark Chocolate Truffles, 5.1 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $8.29
    $1.63/oz
  • Lindt Lindor White Chocolate Truffles, 5.1 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $8.29
    $1.63/oz
  • Ferrero Rocher Fine Hazelnut Chocolates, 5.3 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $8.19
    $1.55/oz
  • Ghirardelli Chocolate Squares Caramel White Chocolate, 5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $7.99
    $1.60/oz
  • Ghirardelli Chocolate Squares Sea Salt Caramel Dark Chocolate, 5.32 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $7.99
    $1.50/oz
  • Ghirardelli Intense Dark Chocolate Squares, 72% Cacao, 4.1 Oz Bag
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $7.99
    $1.95/oz
  • Ghirardelli Intense Dark Chocolate Squares, Sea Salt Almond, 4.12 Oz Bag
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $7.99
    $1.94/oz