Host with ease using our pre-assembled party trays, charcuterie boards, Italian meat samplers, and custom deli platters.

Filter Results

Departments

Brand

Brand

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Hormel Gatherings Supreme Party Tray, 39.7 oz

    Open Product Description
    $19.99
    $0.50/oz
  • Hormel Gatherings Hard Salami & Pepperoni Party Tray, 28 oz

    Open Product Description
    $16.99
    $9.71/lb
  • Bowl & Basket Cheese Party Tray, 16 oz

    Open Product Description
    $9.99
    $0.62/oz
  • Hormel Gatherings Pepperoni Snack Tray, 14 oz

    Open Product Description
    $9.99
    $0.03/g
  • Hormel Gatherings Smoked Turkey Snack Tray, 14 oz

    Open Product Description
    $9.99
    $0.71/oz
  • Hormel Gatherings Honey Ham & Turkey Party Tray, 28 oz

    Open Product Description
    $16.99
    $9.71/lb
  • Hormel Gatherings Bold and Spicy Party Tray, 28 oz

    Open Product Description
    $16.99
    $0.61/oz
  • Hormel Gatherings Pepperoni & Hard Salami Party Tray, 28 oz

    Open Product Description
    $16.99
    $9.71/lb
  • Hormel Gatherings Honey Ham Snack Tray, 14 oz

    Open Product Description
    $9.99
    $0.71/oz
  • Di Bruno Bros. Pepperoni & Mozzarella Duets, 5 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.99
    $1.40/oz