All Sale Items

Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Search Results

Sort by
  • On Sale! Limit 12
    Deer Park 100% Natural Spring Water, 16.9 fl oz, 24 count

    Open Product Description
    $5.50
    $0.01/fl oz
    was $6.29
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 12
    Poland Spring 100% Natural Spring Water, 16.9 fl oz, 24 count

    Open Product Description
    $5.50
    $0.01/fl oz
    was $6.29
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4 lbs
    Farm Raised Fresh Atlantic Salmon Fillet
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $8.99/lb
    $8.99/lb
    was $9.99/lb
    Offer Valid Week of Sep 25th
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    ShopRite Reusable Bag Live Love Eat Print, 1 each

    Open Product Description
    $1.25
    was $1.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 5 lbs
    Ground Beef 75% Lean, Fresh Ground, Family Pack, 2.3 pound

    Open Product Description
    $8.03 avg/ea
    $3.49/lb
    was $12.63 avg/ea
    Offer Valid Week of Sep 25th
    Final cost based on weight
  • On Sale! Limit 4
    Fresh Hass Avocado, each

    Open Product Description
    $0.69
    was $1.09
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Bowl & Basket Skin On & Boneless Whiting Fillets, 64 oz
    High Protein
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $10.96
    $2.74/lb
    was $12.96
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • price-lock favorites | Limit 10
    Fresh Lemon, each
    price-lock favorites

    Open Product Description
    $0.49
    was $0.59
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Bowl & Basket Fresh Chicken Drumsticks Value Size
    No Artificial Ingredients
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $4.90 avg/ea
    $0.99/lb
    was $6.39 avg/ea
    Offer Valid Week of Sep 25th
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Dietz & Watson White American Cheese
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $5.99/lb
    $5.99/lb
    was $7.79/lb
    Offer Valid Week of Sep 25th
    Final cost based on weight
  • price-lock favorites | Limit 4
    Wonderful Halos Mandarins, 2 lb bag
    price-lock favorites
    Vegan
    Non GMO

    Open Product Description
    $3.99
    was $4.79
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Fresh Green Seedless Grapes

    Open Product Description
    $6.73 avg/ea
    $2.99/lb
    was $7.85 avg/ea
    Offer Valid Week of Sep 25th
    Final cost based on weight
  • price-lock favorites
    Bowl & Basket Granulated Sugar, 4 lb
    price-lock favorites
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.75/lb
    was $3.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Chips Ahoy! Chewy Cookies, 13 oz
    Kosher

    Open Product Description
    $2.50
    $0.19/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Dietz & Watson White American Cheese

    Open Product Description
    $5.99/lb
    $5.99/lb
    was $7.79/lb
    Offer Valid Week of Sep 25th
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Eggland's Best Classic Large White Eggs, 12 Count

    Open Product Description
    $3.39
    $0.28 each
    was $4.59
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Checkers Rally's Famous Seasoned Fries, 28 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.14/oz
    was $5.39
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Perdue Chicken Wing Sections, 48 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $8.99
    $0.19/oz
    was $10.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Fresh Mango, each

    Open Product Description
    $0.99
    was $1.69
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • 4 for $5.00
    CG Roxane Crystal Geyser Natural Alpine Spring Water, 1 gallon

    Open Product Description
    $1.25
    $1.25/gal
    was $1.89
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • 2 for $6.00
    Tastykake Butterscotch Krimpets, 2 oz, 6 count

    Open Product Description
    $3.00
    $0.25/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Bowl & Basket Sweet Cream Salted Butter, 4 count, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.50
    $2.50/lb
    was $3.00
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • price-lock favorites | Limit 4 lbs
    Fresh Plum Tomato
    price-lock favorites

    Open Product Description
    $0.37 avg/ea
    $0.99/lb
    was $0.52 avg/ea
    Offer Valid Week of Sep 25th
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Sara Lee Honey Wheat Bread, 1 lb 4 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.20/oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Bowl & Basket Evaporated Milk, Leche Evaporada, 12 fl oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $1.19
    $0.10/fl oz
    was $1.50
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • price-lock favorites | Limit 10
    Fresh Lime, each
    price-lock favorites

    Open Product Description
    $0.39
    was $0.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Bowl & Basket Sweet Cream Unsalted Butter, 4 count, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.50
    $2.50/lb
    was $3.00
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • price-lock favorites
    Bowl & Basket Apple 100% Juice, 64 fl oz
    price-lock favorites
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.99
    $0.03/fl oz
    was $2.50
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Fresh Ripe Plantain, each

    Open Product Description
    $0.59
    was $0.79
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Chips Ahoy! Original Real Chocolate Chip Cookies, 13 oz
    Kosher

    Open Product Description
    $2.50
    $0.19/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 25th