Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Goldenberg's Peanut Chews Original Dark Candies, 3 oz
    price-lock favorites
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.49
    $0.50/oz
  • SWEDISH FISH Assorted Soft & Chewy Gummy Candy, 3.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $1.49
    $0.43/oz
  • On Sale! Limit 4
    RUSSELL STOVER Sugar Free Dark Chocolate Pecan Delight Candy, 2.4 oz. bag
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.50
    $1.04/oz
    was $2.89
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Russell Stover Sugar Free Crunchy Pecans & Chewy Caramel in Chocolate Candy, 4 count, 2.4 oz
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.50
    $1.04/oz
    was $2.89
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    RUSSELL STOVER Sugar Free Strawberry Flavored Crème Candy, 2 oz. bag
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.50
    $1.25/oz
    was $2.89
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    RUSSELL STOVER Sugar Free Peanut, Caramel & Nougat Chocolate Candy, 2.4 oz. bag
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.50
    $1.04/oz
    was $2.89
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Hershey's Milk Chocolate Snack Size Bars, .45 oz, 8 count
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.99
    $0.83/oz
  • Hershey's Nuggets Milk Chocolate Share Pack, 9.2 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $7.19
    $0.78/oz
  • Charles Choo Choos Chocolatey Coated Raisins Chocolates, 3.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.39
    $0.57/oz
  • Twizzlers Strawberry Twists Candy, 16 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium
    Kosher

    Open Product Description
    $4.99
    $0.31/oz
  • On Sale! Limit 4
    RUSSELL STOVER Sugar Free Peanut Butter Chocolate Candy, 2.4 oz. bag
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.50
    $1.04/oz
    was $2.89
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    M&M's Peanut Chocolate Candies, 1.74 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.50
    $0.86/oz
    was $1.69
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • SWEDISH FISH Soft & Chewy Gummy Candy
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $1.49
    $0.48/oz
  • Jolly Rancher Original Chewy Poppers Candy, 12 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $5.49
    $0.46/oz
  • M&M's Peanut Chocolate Candies, 3.1 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.69
    $0.55/oz
  • Goobers, Roasted Peanuts and Milk Chocolate, Movie Theater Candy Box, 3.5 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.49
    $0.43/oz
  • Mike and Ike Original Fruits Chewy Assorted Fruit Flavored Candy, 4.25 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $1.49
    $0.35/oz
  • Twizzlers Strawberry Twists Candy Big Bag, 32 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium
    Kosher

    Open Product Description
    $7.69
    $0.24/oz
  • On Sale! Limit 4
    Wrigley's Extra Polar Ice Long Lasting Flavor Sugarfree Gum Sticks, 15 count
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Low Sodium

    Open Product Description
    $1.50
    $0.10/oz
    was $1.79
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Mentos Mint Candy, 1.32 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.49
    $1.13/oz
  • Raisinets California Raisins Covered in Milk Chocolate, 3.1 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.49
    $0.48/oz
  • SOUR PATCH KIDS Watermelon Soft & Chewy Gummy Candy
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $1.49
    $0.43/oz
  • Tic Tac Freshmints, 100 count, 1.7 oz

    Open Product Description
    $3.59
    $2.11/oz
  • Hershey's Milk Chocolate King Size, 2.6 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.49
    $1.34/oz
  • Hershey's Milk Chocolate with Whole Almonds King Size, 2.6 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.49
    $1.34/oz
  • Life Savers 5 Flavors Hard Candy, 6.25 oz
    price-lock favorites
    Low Sodium

    Open Product Description
    $3.29
    $0.53/oz
  • price-lock favorites | Limit 4
    AriZona Sour Mixed Lemonade Fruit Snacks, 0.9 oz 10 count
    price-lock favorites
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.49
    $0.17/oz
    was $2.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Reese's Milk Chocolate Peanut Butter Cups, .55 oz, 8 count
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.99
    $0.68/oz
  • Hershey's Milk Chocolate with Whole Almonds, 1.45 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.19
    $1.51/oz
  • Jolly Rancher Original Hard Candy, 42 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $17.99
    $0.43/oz
  • Haribo Goldbears Gummi Candy Share Size, 4 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $1.49
    $0.37/oz
  • SweeTarts Mini Chewy Mixed Fruit Candy, 3.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $1.49
    $0.40/oz
  • Sour Patch Kids Soft & Chewy Candy, 3.6 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $1.29
    $0.36/oz
  • 2 for $10.00
    Baby Ruth Dry Roasted Peanuts, Rich Caramel and Smooth Nougat Bar Fun Size, 10.2 oz
    price-lock favorites
    Vegan
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.64/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • 2 for $10.00
    M&M's Peanut Chocolate Candies Fun Size, 10.57 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.61/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 25th