Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Emerald Deluxe Mixed Nuts, 5 oz
    price-lock favorites
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $1.20/oz
  • Hampton Farms Jumbo Unsalted Roasted Peanuts, 1.5 lb
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.21/oz
  • Planters Lightly Salted Cashew Halves & Pieces, 8 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $9.49
    $1.19/oz
  • Blue Diamond Almonds Whole Natural Almonds, 25 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $16.79
    $0.67/oz
  • Planters Lightly Salted Cocktail Peanuts, 12 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $5.79
    $0.48/oz
  • Wonderful Roasted & Salted Pistachios, 12 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $13.99
    $1.17/oz
  • On Sale! Limit 4
    Blue Diamond Almonds Roasted Salted Almonds, 16 oz
    Plant Based
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $8.99
    $0.56/oz
    was $11.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Planters Halves & Pieces Cashews, 8 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $9.49
    $1.19/oz
  • Wonderful Chili Roasted Pistachios, 5.5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $8.49
    $1.54/oz
  • Wonderful Sea Salt & Pepper Pistachios, 5.5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $8.49
    $1.54/oz
  • Valued Naturals Pecan Halves, 7 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $7.49
    $1.07/oz
  • On Sale!
    Planters Salted Dry Roasted Peanuts, 2 lb 2.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.99
    $0.20/oz
    was $7.19
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Emerald Honey Glazed Almonds, 5.5 oz
    price-lock favorites
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.59
    $1.20/oz
  • Emerald Kettle Glazed Pecans, 5 oz
    price-lock favorites
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.59
    $1.32/oz
  • Emerald Nuts Dry Roasted Almonds, 5 Oz
    price-lock favorites
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $6.59
    $1.32/oz
  • Blue Diamond Almonds Lightly Salted Almonds, 6 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $5.19
    $0.87/oz
  • Emerald Hot Honey Cashews, 5 oz
    price-lock favorites
    No High Fructose Corn Syrup
    Non GMO

    Open Product Description
    $5.99
    $1.20/oz
  • Emerald Roasted & Salted Whole Cashews, 5 oz
    price-lock favorites
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $1.20/oz
  • Emerald Sriracha Cashews, 5 oz
    price-lock favorites
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $5.99
    $1.20/oz
  • Valued Naturals Toffee Pecans, 6 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.99
    $0.83/oz
  • On Sale! Limit 4
    Planters Cocktail Peanuts, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $3.99
    $0.25/oz
    was $4.79
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Planters Lightly Salted Cocktail Peanuts, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $3.99
    $0.25/oz
    was $4.79
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Blue Diamond Almonds Xtremes Carolina Reaper Flavored Almonds, 6 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Keto Friendly

    Open Product Description
    $4.29
    $0.72/oz
  • Regal Roasted and Salted Deluxe Mixed Nuts, 12 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.33/oz
  • On Sale! Limit 4
    Planters Dry Roasted Peanuts, 16 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.25/oz
    was $4.79
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Hampton Farms Unsalted Roasted Peanuts, 1 lb
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.19/oz
  • Hampton Farms Salted Roasted Peanuts, 10 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.99
    $0.20/oz
  • Hampton Farms Unsalted Roasted Peanuts, 10 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.99
    $0.20/oz
  • On Sale! Limit 4
    Blue Diamond Almonds Honey Roasted Almonds, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Heart Health

    Open Product Description
    $8.99
    $0.56/oz
    was $11.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Blue Diamond Almonds Smokehouse Almonds, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $8.99
    $0.56/oz
    was $11.99
    Offer Valid Week of Sep 25th