Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • On Sale! Limit 4
    Hershey's Chocolate Candy Assortment Snack Size, 30 count, 15.57 oz

    Open Product Description
    $7.99
    $0.51/oz
    was $9.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • The Madelaine Chocolate Company Turkey Milk Chocolate, 1 oz

    Open Product Description
    $2.49
    $2.49/oz
  • On Sale! Limit 4
    RUSSELL STOVER Sugar Free Strawberry Flavored Crème Candy, 2 oz. bag
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.50
    $1.25/oz
    was $2.89
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    RUSSELL STOVER Sugar Free Peanut Butter Chocolate Candy, 2.4 oz. bag
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.50
    $1.04/oz
    was $2.89
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    RUSSELL STOVER Sugar Free Coconut in Chocolate Candy, 2 oz. bag
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.50
    $1.25/oz
    was $2.89
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Russell Stover Sugar Free Crunchy Pecans & Chewy Caramel in Chocolate Candy, 4 count, 2.4 oz
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.50
    $1.04/oz
    was $2.89
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Hershey's Kisses Monster Milk Chocolate, 9 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $5.49
    $0.61/oz
    was $6.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • 2 for $10.00
    Hershey's Milk Chocolate Snack Size, 10.35 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.63/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • 2 for $10.00
    KitKat Crisp Wafers in Milk Chocolate Snack Size, 10.78 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.60/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • 2 for $10.00
    Reese's Milk Chocolate & Peanut Butter Cups Snack Size, 10.5 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $6.49
    $0.62/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    RUSSELL STOVER Sugar Free Dark Chocolate Mint Candy, 2 oz. bag
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.50
    $1.25/oz
    was $2.89
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Reese's Take 5 Pretzels, Caramel, Peanut Butter, Peanuts, and Chocolate Bar, 1.5 oz
    Kosher

    Open Product Description
    $1.49
    $0.99/oz
  • Reese's Milk Chocolate & Peanut Butter Cups King Size, 4 count, 2.8 oz
    Gluten Free
    Low Sodium
    Kosher

    Open Product Description
    $3.49
    $1.25/oz
  • 2 for $10.00
    MILKY WAY Chocolate Candy Bars Fun Size, 10.65 Oz
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $6.49
    $0.61/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • 2 for $10.00
    SNICKERS Chocolate Candy Bars Fun Size, 10.59 Oz
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $6.49
    $0.61/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    RUSSELL STOVER Sugar Free Peanut, Caramel & Nougat Chocolate Candy, 2.4 oz. bag
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.50
    $1.04/oz
    was $2.89
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Twizzlers Twists Hershey's Chocolate Candy, 12 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium
    Kosher

    Open Product Description
    $4.99
    $0.42/oz
  • 2 for $10.00
    Butterfinger Crispety, Crunchety, Peanut-Buttery Bar Fun Size, 10.2 oz
    price-lock favorites
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.49
    $0.64/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • 2 for $10.00
    Reese's Bats Milk Chocolate & Peanut Butter Snack Size, 9.6 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.68/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Reese's Milk Chocolate & White Creme Peanut Butter Cups with Oreo Cookie Crumbs, 2 count, 1.4 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.99
    $1.42/oz
  • Hershey's Milk Chocolate Bars Full Size, 1.55 oz, 6 count
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $9.69
    $1.04/oz
  • On Sale! Limit 4
    Hershey's Milk Chocolate, XL, 16 count, 4.4 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.99
    $0.68/oz
    was $3.29
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Hershey's Milk Chocolate, 1.55 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.99
    $1.28/oz
  • 2 for $10.00
    Crunch Creamy Milk Chocolate with Crisped Rice Fun Size, 10 oz
    price-lock favorites
    Vegan
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.65/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Reese's Miniatures Milk Chocolate & Peanut Butter Cups, 8.9 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $5.49
    $0.62/oz
    was $6.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • 2 for $10.00
    TWIX Caramel Chocolate Cookie Candy Bars, 10.83 Oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.60/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Goobers, Roasted Peanuts and Milk Chocolate, Movie Theater Candy Box, 3.5 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.49
    $0.43/oz
  • On Sale! Limit 4
    Mars Variety Bag Milky Way, M&M's, Twix, and Snickers Candies, 120 count, 46.19 oz

    Open Product Description
    $19.99
    $0.43/oz
    was $20.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Hershey's Mr.Goodbar Chocolate Candy with Peanuts, XL, 16 count, 4.4 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.99
    $0.68/oz
    was $3.29
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Reese's Milk Chocolate Peanut Butter Cups, .55 oz, 8 count
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.99
    $0.68/oz
  • Boyer Mallo Cup Whipped Creme Center Candy Giant Size, 4 count, 2.8 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.99
    $0.66/fl oz
  • SNICKERS FUNSIZE 5 PACK 2.6 OUNCES EACH
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $1.69
    $0.65/oz
  • 2 for $10.00
    100 Grand Rich Caramel Milk Chocolate Crispy Crunchies Fun Size, 10 oz
    price-lock favorites
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.65/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • 2 for $10.00
    KitKat Breaking Bones Crisp Wafers in Vanilla Flavored Creme Snack Size, 10.29 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.63/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • 2 for $10.00
    KitKat Counts Crisp Wafers in Milk Chocolate Snack Size, 9.44 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.69/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • 2 for $10.00
    PayDay Peanut Caramel Bar Snack Size, 11.6 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $6.49
    $0.56/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 25th